Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
portale randkowe
Autor Wiadomość
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-07-09, 17:55   

Ja jestem od kilku lat na "Sympatii.pl" i na początku opłacałem za ten portal przez SMS, z telefonu, bo jest tam taka opcja płatności.
Chyba 20 zł. jest najniższy abonament za ten portal. Przez jakiś czas płaciłem za korzystanie z tego portalu, co miesiąc i nic mi to nie dawało.
Prawie nikt tam się nie odzywał, a tak naprawdę niepotrzebnie im płaciłem, bo nie udało mi się tam poznać żadnej kobiety.
Oni zachęcają użytkowników do płacenia za abonament, nawet można opłacać abonament za trzy miesiące z góry lub za pół roku z góry, a i tak się nie nawiąże z nikim żadnej znajomości, realnej.
Oni by chcieli, żeby ludzie sobie "wyczyszczali" konta bankowe, cały czas płacąc za abonament, a niewiele się z tego ma. Oczywiście, oni mają zarobek, bo prowadzą ten portal, ktoś go założył, ktoś stworzył działy na tym portalu, ale nie każdego też stać na płacenie za taki portal.
Teraz już w ogóle nie opłacam abonamentu, bo nie mam na to kasy, a i tak nie mam żadnego konta bankowego.
 
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-07-09, 17:57   

Ta Sympatia.pl to chyba najgorszy portal randkowy ever.
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-07-09, 18:11   

I z tym się chyba muszę zgodzić, bo ten portal, to nie jest poważnym portalem, tylko takim dziecinnym portalem.
To jest typowa rozrywka dla "rozerwania się" i robienia z kogoś sobie żartów, nie traktując tam innych poważnie.
Ale ja myślę, że na większości takich portali też nie traktuje się poważnie innych użytkowników, nie ma tam do nikogo szacunku, empatii, okazywania sobie "normalności".
Całkowicie "chłodne" traktowanie innych ludzi.
 
 
     
pysiek28 
Aktywny



Wiek: 36
Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 220
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: 2016-07-10, 14:24   

Zgodze się z tym. Tu i tam sa ludzie pozbawieni empatii i dla jaj traktujący innych okrutnie.
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-10, 19:25   

pysiek28 napisał/a:
Zgodze się z tym. Tu i tam sa ludzie pozbawieni empatii i dla jaj traktujący innych okrutnie.


Jak się dajesz robić w bambuko komuś to wiesz...
Na wszystkich portalach randkowych masz funkcję blokowania, ignorowania, zgłaszania moderacji. Osobiście nawet nie dopuszczam do sytuacji, aby ktoś mi podskakiwał na takich portalach, jak zaczynają się chamskie odzywki czy dziwne zachowania, od razu klikam blokowanie.
 
     
pysiek28 
Aktywny



Wiek: 36
Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 220
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: 2016-07-10, 20:01   

Tez to odkryłem i blokuje. Ale żeby zablokować musi być powód. I to jest to o czym pisałem.
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-10, 20:08   

pysiek28 napisał/a:
Tez to odkryłem i blokuje. Ale żeby zablokować musi być powód. I to jest to o czym pisałem.


No to wpisujesz powód. Nie zawsze musisz mieć powód, nie na każdym portalu.
 
     
pysiek28 
Aktywny



Wiek: 36
Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 220
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: 2016-07-10, 20:48   

No ja miałem. Bo i po co kogos blokować bez powodu? Był wiec zablokowałem. Dlatego pisałem że ludzie sa okrutni i bezczelnie głupi na portalach.
 
 
     
SIM 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-13, 20:42   

Mnie od tych portali odrzucają płatności, osoby zbyt atrakcyjne ze zbyt dużą ilością zainteresowań - część pewnie podana "by coś było"..
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-07-13, 21:26   

SIM, równie dobrze może to być pułapka na naiwnych użytkowników. Taki profil będzie często pojawiał się w wynikach wyszukiwania. Wiele podobnych kont należy do różnego rodzaju naciągaczy :-|

Przy okazji, witaj na forum :usmiech:
 
     
SIM 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-13, 22:18   

Raczej watpie czy da sie poznac tam kogos zwyklego. Przypadkiem raczej.witaj:)
 
     
kochamma
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-17, 22:51   

Bardzo Wam polecam fotkę. Stara strona, ale naprawdę dużo osób tam poznałem. Abonament kosztuję 10 z, wiec nie dużo. Statystycznie co 3 panna odpisuje, także nie jest źle. Dodatkowo mamy tutaj profil tej osoby, zdjęcia, wiec jest też jakiś punkt zaczepienia.
 
     
SIM 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-18, 07:18   

Cytat:
SIM, równie dobrze może to być pułapka na naiwnych użytkowników. Taki profil będzie często pojawiał się w wynikach wyszukiwania. Wiele podobnych kont należy do różnego rodzaju naciągaczy :-|


Nie wiem, dla mnie więcej są warte dziewczyny o przeciętnej urodzie niż jakieś lalki, to już jest taki mój typ urody, na którą w zasadzie patrzę przez 5 minut, bo reszta już zależy od charakteru. Zepsutego charakteru nie zepsuje najlepsza uroda, która z czasem i tak przeminie, a charakter przynajmniej częściowo się zachowa. Wolę sobie znaleźć kogoś już na "zawsze" niż męczyć się z osobą z którą po roku się "odwidzi".
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-07-18, 19:10   

Cytat:
Zepsutego charakteru nie zepsuje najlepsza uroda, która z czasem i tak przeminie, a charakter przynajmniej częściowo się zachowa.

A nie miało być "nie poprawi"? ;-)
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-07-18, 20:33   

SIM, masz rację, uroda przeminie. Charakter pozostanie. Niektórzy myślą, że jakoś to będzie, może druga osoba się zmieni. Bardzo rzadko jest to prawdą.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS