Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
portale randkowe
Autor Wiadomość
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-06-01, 12:06   

Tak się dzieje w wielu miejscach na necie. Swego czasu w imię walki z samotnością i chcąc spóbować wyjść pierwsza z inicjatywą, odpowiadałam na różne ogłoszenia. Ja akurat poszukiwałam kontaktów koleżeńskich z innymi dziewczynami, ale wyglądało to tak samo jak u Ciebie kochamma.
Ludzie albo nie odpowiadają wcale, albo kontakt nagle się urywa. Człowiek nie wie wtedy, czy coś źle zrobił a gdy nikt nie odpowiada, zaczyna popadać w jeszcze większy dół i zamykać się na nowo w sobie.
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-06-01, 12:29   

Dokładnie tak jest, jak piszę koleżanka.
Niby stworzono w dzisiejszych czasach różne portale i serwisy randkowe, aby móc nawiązywać znajomości, ale to jest, często złudne.
Teoretycznie, istnieje wiele portali randkowych w Internecie. Są też różne CZATY, komunikatory. Ale nikt tam nie daje gwarancji na "poznawanie kogoś w realu".


Przede wszystkim, sporo ludzi tam nie podaje prawdziwych danych, tylko kręcą. Nie podają się za te osoby, kim są w rzeczywistości.
Popisać z kimś zawsze można, ale nie zawsze to się przeniesie do rzeczywistości.
 
 
     
kochamma
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 12:50   

spójrzcie na to z drugiej strony. nie każdy znajomość internetowa musi się przerodzić w coś poważniejszego w realu. lepiej chyba popisać z kimś na gg tą godzinkę czy dwie, fajnie spędzić czas, odmulić się i na tym zakończyć nić grać w pasjansa nieprawdaż ?
 
     
NoMen 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 11
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-06-04, 22:07   

Najlepszym możliwym rozwiązaniem byłaby strona internetowa z ogłoszeniami ludzi samotnych ALE po primo: podział na kategorie wiekowe (bo gdziekolwiek wchodzę na jakieś strony to same Janusze po 40 albo Kryśki po 50), po secundo: administrator zatwierdza ogłoszenie (pod kątem wartości merytorycznej, obowiązek przedstawienia siebie przynajmniej w trzech zdaniach, chociaż wiem, że dla wielu to ogromny problem), a po tertio: strona ukierunkowana dla grupy osób o konkretnych wartościach, zainteresowaniach, celach (na przykład Młodzi Ambitni do wzięcia :D ). Brakuje takiej oazy spokoju dla osób, które chcą ''czegoś więcej'' aniżeli 18- letniej Jolki ze zdjęciem, na którym prawie wszystko widać i opisem ''Jestem Jola i jestem fajna xD''.
 
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-06-04, 22:44   

NoMen, takie portale istnieją. Tylko najczęściej są płatne. Albo w wersji darmowej są mocno okrojone.
Kiedyś czytałem o katolickich portalach randkowych. Tam raczej trafi się na osoby o konkretnych wartościach i można liczyć, że chcą "czegoś więcej" :usmiech:
Pewnie szukając głębiej w internecie, dałoby się znaleźć portale dla ludzi o konkretnych zainteresowaniach czy wartościach :usmiech:
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-06-04, 23:20   

deaky napisał/a:

Kiedyś czytałem o katolickich portalach randkowych. Tam raczej trafi się na osoby o konkretnych wartościach i można liczyć, że chcą "czegoś więcej" :usmiech:


Coś Ty, katolickie zbierają największą patologię, pełno oszustów i oszołomów.
 
     
NoMen 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 11
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-06-04, 23:23   

To tera czas na portal dla ateistów :3
 
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-06-04, 23:41   

Marcy napisał/a:
deaky napisał/a:

Kiedyś czytałem o katolickich portalach randkowych. Tam raczej trafi się na osoby o konkretnych wartościach i można liczyć, że chcą "czegoś więcej" :usmiech:


Coś Ty, katolickie zbierają największą patologię, pełno oszustów i oszołomów.


To były tylko moje podejrzenia, bo z takich portali nie korzystałem :usmiech: Spodziewałem się jednak, że tam rejestrują się poważne osoby :usmiech:

Kiedyś zainstalowałem Tindera, ale bardzo szybko z niego zrezygnowałem. Aplikacja randkowa, w której głównym kryterium oceny danej osoby jest wygląd, nie przypadła mi do gustu.
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-06-04, 23:58   

Teraz powstało wiele serwisów randkowych w Internecie, ale większość z nich jest płatna.
Przeglądałem sobie kilkakrotnie serwisy erotyczne, których też trochę jest w Internecie. Oczywiście, takie serwisy też są płatne, ale z ofertami tylko erotycznymi i najczęściej, dotyczy to płatnego seksu.
Takie serwisy nie powstały bezinteresownie tylko po to, by zarabiać na seksie. Raczej na takich serwisach nie można szukać bliskości, zrozumienia, bliskich relacji, bo ludzie tam mają to gdzieś.
chodzi tylko o przyjemność, "przygody" i seks płatny.
Także, można się nie jeden raz "przejechać" na takich serwisach z erotyką, szukając tam bliskich i stałych znajomości.
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-06-05, 12:38   

deaky napisał/a:
To były tylko moje podejrzenia, bo z takich portali nie korzystałem :usmiech: Spodziewałem się jednak, że tam rejestrują się poważne osoby :usmiech:


Słowa "katolickie" i "poważne osoby" to są dwa wykluczające się pojęcia. :lol: I nie tyczy się to tylko portali randkowych. :oczko:
Też się tam nie rejestrowałam, ale zasłyszana przeze mnie opinia wielu osób jest jednoznaczna- nie warto tracić czasu. :yes:
 
     
kochamma
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-06, 19:07   

rzeczywiście mamy tyle znajomych i ciekawych rzeczy do robienia że szkoda tracić te kilka min na portale randkowe
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-07-05, 21:52   

kochamma napisał/a:
podłączę się może pod temat i gorąco polecę Wam GG. Na portalach randkowych jak do tej pory nawiązałem dwie krótkotrwałe znajomości. Z laskami z GG czterokrotnie znajomość doprowadziła do spotkania, kilka znajomości utrzymywało się kilka miesięcy. Dziesiątki razy gdy miałem doła, gdy mi się nudziło, udawało mi się miło spędzić czas. Owszem zdarzały się dni gdy pisałem do 50 dup i było zero odzewu, ale mimo wszystko warto - i co najważniejsze to nic nie kosztuje, piszeszecie bez limitów.


@kochamma a co Ty piszesz do nich na GG, że odpisują?
W sensie pierwsza wiadomość ?
Bo ja czasem jak mi sie nudzi to piszę do kilkudziesięciu osób na GG z okolicznych miast, i albo nie odpisują albo piszą moje ulubione "znamy się ?".
W sumie bekę mam z tego ale jestem ciekaw, co napisać by ktoś odpisał ?
 
     
zapominajka 
Aktywny



Dołączyła: 01 Gru 2015
Posty: 251
Wysłany: 2016-07-06, 22:37   

ja kiedyś randkowałam na randki.o2.pl, nawet nie było tak źle... teraz to nie wiem, bo to było dawno, dawno temu

trochę zdarzało się idiotów, itp. podejrzane profile też, ale to chyba częściej kobiece profile super lasek, faceci też zdarzali się patole, ale to trzeba uważać, wszystko jak w życiu

a i jeszcze portal jest darmowy
Ostatnio zmieniony przez zapominajka 2016-07-06, 22:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-07-07, 14:08   

Są chyba tylko dwa albo trzy darmowe portale randkowe.
Cieszą się największą popularnością, bo są darmowe. Można kogoś tam poznać, nawet realnie, ale nie często się zdarza, żeby tam się trafił ktoś właściwy. Szczęście jeżeli na takich portalach trafi się osoba szczera, która niczego nie udaje, nie oszukuje i zależy jej na dobrej znajomości.
Mi się to nigdy nie udało, a jestem zarejestrowany na kilku randkowych portalach w Necie. Na jednym jestem zarejestrowany, który jest niepłatny.
 
 
     
pysiek28 
Aktywny



Wiek: 36
Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 220
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: 2016-07-08, 17:42   

Fotka niby służy czemu innemu ale jest darmowym portalem randkowym. W sumie spoko strona. jednak ciężko samotnym nawet i tam kogos znaleźć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS