Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktos na resztę życia
Autor Wiadomość
gomes373 
Nowy

Wiek: 39
Dołączył: 30 Lip 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-07-30, 10:46   Ktos na resztę życia

Długo się zastanawiałem czy w ogóle napisać coś na jakimkolwiek forum, o samotności, związkach i miłości. Postanowiłem jednak to w końcu zrobić. Nie będę pisał przez co przechodziłem w życiu i tak dalej bo wiem,że to jest nudne. Chciałbym teraz po tym wszystkim znaleźć kobietę, która tak samo jak ja chciałaby znaleźć kogoś na stałe. Bez przygód i eksperymentów. Wiem, że w sumie ciężko jest znaleźć kogoś takiego dziś bez względu na płeć, ponieważ ludzie chcą się bawić, zyć w luksusach i najlepiej nie mieć żadnych zobowiązań. Ja jestem dziś gotowy na poświęcenie się dla drugiej osoby i kto wie może znajdę tu kogoś, kto chciałby mieć normalną rodzinę i cieszyć się tą drugą ukochaną osobą. Jeśli jest tu taka kobieta i chciałaby spróbować nie ważne co przeżyła, gdzie była w życiu coś wyszło lub nie wyszło. To wszystko się przecież przestaje liczyć. Teraz jest nowa karta i nowe rozdanie. Chciałbym poznać kogoś dla kogo liczą się jeszcze wartości takie jak rodzina i ustabilizowane życie. Czekam na odzew i życzę wszystkim wszystkiego dobrego i dużo zdrowia w tych trudnych czasach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS