Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy często płaczecie?
Autor Wiadomość
SalaSamobójców
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-25, 21:51   

Płaczę od kilku razy do kilkunastu miesięcznie ;|. Jedyny powód który boli.. nawet bardzo to brak miłości w rodzinie .. brak wsparcia itp.
Płacz oszczyszczał ?, hmm.. kiedyś tak.. teraz już nie.. nie pomaga :/.

Ma ktoś z Was jakąś receptę na brak takowego stanu ?.
Zaciskam zęby i staram się ale to nie pomaga :/.
 
     
allalone 
Nowy

Wiek: 29
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 19
Skąd: wrocław
Wysłany: 2013-01-28, 17:22   

zielonakarafka napisał/a:
Ja:
Płaczę w samotne wieczory.
Płaczę praktycznie na każdym filmie.
Płaczę czytając książki.
Płaczę słuchając muzyki poważnej. (Są takie utwory, które działają na mnie tak.... brrr... że aż dreszcze przechodzą...)
Płaczę kiedy mnie coś zdenerwuje.
Płaczę kiedy ktoś powie mi coś co chociaż w najmniejszym stopniu jest dla mnie przykre.
Płaczę co miesiąc z bólu.
Płaczę z zimna.
Płaczę na widok starych ludzi.

Boże... płaczę zdecydowanie za często. :ysz:

Jesteś bardzo wrażliwa, tak jak ja.. W dzisiejszym świecie to jest niestety przekleństwem.
 
     
zielonakarafka 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 138
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-01-28, 18:15   

SalaSamobójców napisał/a:


Ma ktoś z Was jakąś receptę na brak takowego stanu ?.
Zaciskam zęby i staram się ale to nie pomaga :/.


Jedyny sposób jaki znam, to po prostu wygadanie się komuś. I nie ważne, że ktoś może pomyśleć, że z Ciebie jakaś maruda. Po prostu trzeba się raz a porządnie wyżalić. Na wszystko. Na samotność, na niesprawiedliwość, na pogodę, na komunikację miejską, na oceny. Na wszystko co tam na serduchu leży. Zaciskanie zębów i trzymanie wszystkiego dla siebie nie pomaga. Wiem z doświadczenia ;-)
 
 
     
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-28, 18:19   

zielonakarafka napisał/a:
SalaSamobójców napisał/a:


Ma ktoś z Was jakąś receptę na brak takowego stanu ?.
Zaciskam zęby i staram się ale to nie pomaga :/.


Jedyny sposób jaki znam, to po prostu wygadanie się komuś. I nie ważne, że ktoś może pomyśleć, że z Ciebie jakaś maruda. Po prostu trzeba się raz a porządnie wyżalić. Na wszystko. Na samotność, na niesprawiedliwość, na pogodę, na komunikację miejską, na oceny. Na wszystko co tam na serduchu leży. Zaciskanie zębów i trzymanie wszystkiego dla siebie nie pomaga. Wiem z doświadczenia ;-)

I dobrze taki "zabieg" od czasu do czasu odnawiać. Przynajmniej mi jednorazowe wygadanie nie pomaga.
 
     
PannaW.
Nowy

Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 45
Wysłany: 2013-01-29, 21:40   

Często płaczę w nocy. Czasem płaczę nad książką, czy filmem. Czasem nawet ze szczęścia. Podobno taki ze mnie pewny siebie, silny człowiek, ale czasem to po prostu pozory. Jestem bardzo wrażliwa.
 
     
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-29, 23:20   

Heh ja to zgrywam silną. Ale płaczę częściej niż bym chciała;/.
 
     
Nightmare95 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-01-30, 09:58   

Hmm.. ja to w sumie nigdy nie starałem się zgrywać jakiegoś silnego czy tzw. "Kozaka" który nigdy nie płaczę, fakt jestem może jako chłopak/facet jak kto woli dość wrażliwy i uczuciowy ale cóż złego jest w płaczu? Teraz jakoś przez ostatnie kilka dni po prostu przepełnia mnie radość i szczęście, nie odczuwam smutku czy czegoś podobnego, płaczę tylko przy wzruszających scenach z filmów czy anime (Nie proszę Titanic to nie powód do płaczu) :-D
 
 
     
trebor981 
Nowy


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2013-04-27, 18:14   

a ja płacze od dwóch miesięcy po rozstaniu z dziewczyną
częstotliwość płaczu maleje tzn na początku cały czas teraz co parę dni mam chwile załamania
ogólnie jestem za wrażliwy wkurza mnie to mam przesrane w życiu
 
     
Santine 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 129
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-05-22, 15:28   

Płaczę... Nieczęsto. Bo do płakania raczej nie zaliczę jednej czy dwóch łez, które się 'nawiną' z jakichś silnych emocji.;> Jestem z tych, którzy potrafią czuć silnie i dużo - którzy oglądając film, obraz, czytając książkę - czasem za bardzo się angażują.
A jeśli chodzi o opłakiwanie spraw osobistych, oduczam się. Nie powiedziałabym, że w tym przypadku łzy mnie oczyszczają. Raczej podwajają poczucie bezsilności.;)
 
     
owca_wojenna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-22, 21:28   

Ja mogę powiedzieć, że płaczę przez swoje urojone wyobrażenia. Uśmiecham się do wszystkich i czekam aż sobie pójdą żeby sobie ulżyć i popłakać w kącie sama. Potrafię wytrzymać do póki ktoś jest obok. Trudno to wytłumaczyć. Udawane życie jest do bani :c
 
     
kolorowyzolw 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-22, 21:46   

Gdy nikt nie patrzy chowam łzy za twarzą.
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-23, 01:58   

Jestem mężczyzną więc mi nie wypada. Kiedyś jak byłem mały....albo później, w skrajnych sytuacjach. Normalka. Tak ogólnie to nie płaczę, jak nie mam nastroju to tylko zwieszę głowę...albo nie będę się uśmiechał i to wszystko.
 
     
Quills 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 140
Wysłany: 2013-05-23, 02:09   

Oj, ja się już w swoim życiu napłakałam.. może się to wydawać dziwne, ale często nawet bez większej przyczyny potrafię uronić łezkę. Nie lubię w sobie trzymać emocji, jeśli chcę płakać to płaczę :yes:
 
     
kolorowyzolw 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-23, 03:15   

Bardzo boje się nie płakać.
 
 
     
Pawlo2.4
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-23, 16:49   

Ja bardzo rzadko płaczę, ale ja już to nie jest to płacz tylko łkanie na granicy histerii
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS