Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Miłość przez internet
Autor Wiadomość
kruczoczarna 
Nowy


Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-07-26, 20:11   

Ja niestety takiej miłości doświadczyłam. Teraz już mogę powiedzieć, że niestety.
Dzieliło nas 400 km. Rozmowy przez telefon.. wyznania i słodkie sms.
Wyjechałam na wakacje do Włoch. Jak wróciłam nie miałam kontaktu już z nim ponieważ podobno miał wypadek, a się okazało okłamywał mnie.
 
 
     
mith 
Początkujący


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-26, 20:15   

Także niestety doświadczyłem tego. 3 lata w odległości 400km, jeżdżenie do niej kiedy tylko się dało, żeby po 3 latach mi z dnia na dzień powiedziała że się pomyliła i potrzebuje kogoś innego..
 
 
     
kruczoczarna 
Nowy


Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-07-26, 20:36   

Ooj.. za każdym razem mówię sobie, że koniec ze znajomościami z internetu bo to za bardzo boli, ale za każdym razem próbuję na nowo kogoś odnaleźć...
Nie umiem uczyć się na błędach ; (
 
 
     
mith 
Początkujący


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-26, 20:37   

Mi jeden raz wystarczy, chyba że poznałbym kogoś z miasta w którym mieszkam.
 
 
     
kruczoczarna 
Nowy


Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-07-26, 20:42   

To był mój 2 raz właśnie. Nie wiem.. może dalej idę w przekonaniu.. do 3 razy sztuka?!
Faktycznie znalezienie osoby z tego samego miasta byłoby rozwiązaniem, ale to też nie łatwe..niestety.
 
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-26, 21:37   

No niestety tak bywa w życiu.Miłość czasami nie daje spokoju a czasem nie ma innego wyjścia jak rozstać się z osobą którą pokochaliśmy.
 
 
     
kruczoczarna 
Nowy


Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-07-26, 22:39   

Mi właśnie ta miłość nie dawała spokoju, a finał i tak był taki, że zakończyła się raniąc podwójnie.
Głowa do góry i dalej iść przez życie trzeba jednak...
 
 
     
anelka__
Nowy

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-07-28, 15:14   

Dwa dni temu na pewnym portalu poznałam chłopaka. Mieszka i pracuje w Sztokholmie. I wczoraj rozplanował już jakimi kursami i którymi samolotami najszynbciej mógłby do mnie dotrzeć... Jeżeli znajomość przez internet trwa kilka miesięcy czy rok to takie zachowanie byłoby w pewnym sensie zrozumiałe a w mojej sytuacji wydaje mi sie to... dziwne... Co mam o tym myśleć...? Oczywiście nie zgodziłam sie na to spotkanie, ale nie moge przestać o tym myśłeć.. Czy możliwe jest żeby on faktycznie tak bardzo chciał mnie spotkać? To przeciez nie jest pare km, wypad na kawę na 2,3 godzinki... Po dwóch dniach znajomości?
 
     
mith 
Początkujący


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-28, 16:15   

Hmm raczej trudno w to uwierzyć. W sumie masz zero pewności że mieszka i pracuje w Sztokholmie. Mógł cię okłamać co do tego bo to niewiarygodne żeby po 2 dniach leciał ze Sztokholmu do Polski. Dodałaś że to znajomość z pewnego portalu. Napewno nie jesteś jedyną osobą którą tam poznał i leciałby do każdej nowopoznanej dziewczyny?
 
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-28, 17:17   

Tak jak wcześniej napisał mith nie możesz wierzyć w to na 100 procent bo nie znasz tej osoby osobiście.Przez internet pisze wiele ludzi więc radzę Ci uważać.Nie zna Cię dobrze a ty nie znasz jego więc myślisz ,że by leciał tyle kilometrów by się z tobą spotkać ?
 
 
     
anelka__
Nowy

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-07-28, 17:45   

Macie racje... Najgorsze jest to że do momentu w którym zaproponował to wydawało mi sie że to któs naprawde bardzo bardzo wyjatkowy... Był zupełnie inny niż niektórzy ludzie na podobnych portalch. A teraz myśle że to było nie wiem na siłę, nie prawdziwe... Czyli czar prysł.. Trudno.

PS. A! Samotność, mith dzięki! Dopiero zaczełam korzystać z tego forum, widze że naprawde mili ludzie to działają... Szkoda tylko że jesteśmy samotni..
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-28, 23:03   

Anielka tak często jest ,że wyobrażamy sobie takie osoby jak ideały dla nas a jak przychodzi co do czego to jest odwrotnie.Zamiast się cieszyć wtedy jesteśmy zawiedzeni.Na siłę nigdy nie próbuj bo to nie warto.Lepiej poczekać trochę i trafić na osobę wartą zaufania itd niż nie poczekać i trafić na osobę która Cię nie polubi.Życzę Ci byś nie rozpamiętywała tego cały czas tylko byś wróciła do rzeczywistości i zapomniała o tej sytuacji.Niestety ale nic nie jest idealne.
 
 
     
mith 
Początkujący


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-28, 23:41   

Może i samotni ale nie tracący nadziei czego szczerze życzę :)
 
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-29, 09:59   

No tak a jak każdy inny człowiek mogliśmy wybrać własną drogę jak np. Samotność.Ja nadzieję trochę tracę ale myślę ,że to się z czasem zmieni na lepsze.
 
 
     
Marjory 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: Opolszczyzna
Wysłany: 2011-09-25, 18:12   

Związki przez internet są i dobre i złe, bo wiesz że gdzieś tam na świecie jest Twoja bratnia dusza, i ma się tą nadzieję że wszystko skończy się jak w bajce, i owszem czasem się kończy, gorzej dla tych dla których bajka okazała się koszmarną pomyłką, a wszystkie wspomnienia jakie były to tylko nasza wyobraźnia.

A wyznanie komuś, że się go kocha przez telefon, a co gorsza przez sms czy mail, to pomyłka, bo nigdy się tej osoby nie widziało, fakt można coś poczuć, ale czy to od razu miłość?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X