Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Miłość przez internet
Autor Wiadomość
Jamie1993 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 01 Sie 2016
Posty: 12
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 2016-08-08, 17:15   

Luin napisał/a:
Ze mną to chyba jest dość dziwnie. Nie uważam się za szczególnie ładną czy atrakcyjną, też miałam w swoim życiu epizody będące idealnym przykładem ludzkiego chamstwa i podłości, ale mimo wszystko uważam, że jestem ciekawa i chyba nie do końca rozumiem, dlaczego ciągle jestem sama. I to nie jest tak, że czekam na piorun. Nie czekam. Ale spotykam na swojej drodze strasznie dużo facetów, którzy widzą we mnie tylko zaspokojenie seksualne. A to strasznie boli.


Ja kiedyś tak miałam. Automatycznie zrywałam kontakt, jak tylko dochodziło do takiego czegoś, że tylko na seksie zależy. Też mnie to bolało jak diabli, bo nie chciałam czuć się samotnie.
Jednak 5 lat temu udało mi się trafić chłopaka, któremu zależało na miłości (seks swoją drogą) i jestem z nim do dzisiaj.

A co do tematu. To zależy. I też miałam taką sytuację, że poznałam kogoś przez internet, oboje byliśmy sobą oczarowani. Dzwoniliśmy, pisaliśmy smsy. Ale... Daleko od siebie mieszkaliśmy. Po trzech latach pisania stwierdziliśmy, że nie damy rady się spotkać, choć planowaliśmy nie raz, i kontakt się urwał.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X