Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie cechy powinien posiadać Twój partner/partnerka?
Autor Wiadomość
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-03-23, 19:50   

KiciKiciKici, wymagająca jesteś. Niektóre wymagania są bardzo rozsądne, ale niektóre wydają mi się wręcz nie do spełnienia.
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-23, 20:01   

Dokładnie dałas takie wymagania że wątpię by ktoś o takich wymaganiach się znalazł.Jeśli Ty wymagasz takich rzeczy od nas facetów to powiedz co Ty w takim razie możesz zaoferować i jestem ciekaw czy równie długa będzie Twoja odpowiedź dotycząca Ciebie samej
 
 
     
Dude 
Nowy

Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 19
Wysłany: 2012-03-23, 20:04   

Nie tworze kryteriow ani zespolow cech jakie ma miec moja partnerka. Zasada jest prosta- spodoba mi sie dana dziewczyna to jej cechy tez mi sie beda podobac. W koncu to ze mi sie spodobala musi z czegos wynikac.
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-03-23, 20:05   

Nasze ideały się zmieniają. Przystosowujemy je do osoby, którą kochamy, tak, żeby ona błyszczała, i była tym ideałem. Wymagania zmieniają się. Są takie, które nie ulegną zmianie, lecz inne zanikają. Po prostu.
 
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-23, 20:26   

Ever ktore sa nie dospelnienia wedlug ciebie? to zobacze czy znalam juz taka osobe lub znam:) hehe tak zgadzam sie ze upodobania zmieniaja sie w czasie bo i my sie zmieniamy i to co kiedys bylo numer 1 to dzis jest tylko dodatkiem:)

michimaj:) dokladnie jestem wymagajaca osoba ale wlosy na nogach czy rozmiar penisa mysle ze jest wazne dla kobiety jesli chodzi o sfere sexualna. Nei bardzo wiem ktore cechy wymagane pzrezemnie zucily ci sie tak w oczy:)) ze wydaje ci sie ze nie sa do spelnienia. To jeszcze zalezy w jakim wieku ktos jest bo 20 latki maja inne spojrzenie napeweno na to wszystko niz 30 latki lub 50 latki.
Mysle ze jedyna cecha ktora moze sie ciezko spelnic jest by facet nie krytykowal..to to prawie nie mozliwe.
Jesli chodzi omnie to mam wiele co zaoferowania, jestem zazdrosna, mam humory, marudze przewaznie po 10 wieczor, obrazam sie szybko, nie znam sie na zartach, nie umiem gotowac zabardzo, nie lubie sprzatac, lubie wydawac pieniadze, czasami jestem egoistka i czesto wkurzam innych:)
 
     
timotei 
Nowy

Wiek: 34
Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 32
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2012-03-23, 20:32   

To dopiero to ja mam wymagania, ... żeby mnie polubiła, tak żeby uczucie było drogą dwukierunkową. Bez żadnych nakazów i zakazów. Ograniczenia na trasie miłości są zbędne i przeszkadzają odnaleźć tą wartościową osobę. Jakieś może minimum mam co do wymarzonej partnerki, ale żeby aż tak zawężać ? Nigdy nie wiadomo, kto (co?) przetnie naszą oś życia i wytyczy nowy szlak.
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-23, 20:36   

KiciKiciKici, Powiem Tobie tak nie liczy się rozmiar tylko to w jaki sposób u miesz się nim posługiwać.Może nie tyle że nie widzę rzeczy do niespełnienia wymienionych przez Ciebie ale Twój ideał faceta dla Ciebie jest jak z bajki i nie wiem czy takiego znajdziesz.Ale życzę byś znalazła takiego pzdr
 
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-23, 20:47   

Mowia to ci z malymi przewaznie tak mysle:) dlamnie rozmiar jest wazny bo cienkie jak paruwki mnie obrzydzaja nic n ato nie poradze. Krotkie tez mi sie zle kojarza i nie daja takiej satysfakcji w lozku. Cienkiego sie nie czuje.. Najlepiej pasuje przecietny ktory nie jest tez zaduzy bo moze uszkodzic cos:)
Ale ja nie mowie o idealach bo idealow niema, przewaznie jest cos za cos. Uwierz mi ze gdybym opisywala faceta z bajki to dodala bym mu pare milionow, samochod i zchronisko dla zwierzat:) a jednak tego nie robie bo nie szukam ksiecia z bajki. A jesli to co opisalam wyglada jak ksiaze z bajki to dzis pogratuluje mojemu mezowi:) jedyna cecha jaka on niema to jest ze pali , i ze krytykuje jesli zrobie cos nie tak.
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-23, 20:49   

aha i balagani hahaha jak prawie kazdy facet:P
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-24, 03:09   

hehehe :-)Nie wypowiadam się do rozmarów.Ale nie raz słyszałem i czytałem że na prawdę nie rozmiar ma znaczenie a umiejętności.I kończymy temat parówek :lol: :oczko:
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-03-24, 11:53   

KiciKiciKici, "lubiący łazić po sklepach" na przykład. No proszę Cię, ja takiego nie spotkałam. Po za tym, chcesz chodzić na zakupy z facetem, który będzie Ci gderał za uszami, co mu się podoba co nie i co powinnaś kupić itp. itd.? "Utalentowany chociaż w paru dziedzinach" - nie wystarczy żeby był świetny w jednej dwóch rzeczach? Gotować możesz nauczyć, żaden problem.

P.S. Jak jest facet dobry w łóżku to i z cienkim sobie poradzi.
 
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-24, 15:11   

Ever moj maz kocha zakupy i chodzimy razem:) i nie gdera mi , ja czesto pytam o jego opinie..niewiem jak maja inni i mozliwe ze nie spotkalas bo jeszcze nie mialas okazji wkoncu jestes mlodziutka.
Utalentowany w paru bo lubie miec zdolnego faceta bym mogla liczyc na niego w wielu przypadkach naprzyklad w wkomputerach i gotowaniu. Ja nie potrafie gotowac zabardzo i nawet nie chce a moj maz wlasnie potrafi i swietne potrawy robi.

Uwierz mi ze az takiego cienkiego nie poczujesz wiec taki facet nie bedzie mial nawet czym sie wykazac.
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-03-24, 15:18   

Mąż jest tym Twoim ideałem?
 
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-24, 15:25   

Idealow niema:) i tak jak pisalam sa rzeczy ktore mnie wkurzaja wnim a sa rzeczy ktore kocham:) musi byc balans :)
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-04-15, 22:09   

Trochę odświeżymy temat jakie cechy powinien mieć wasz partner/partnerka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X