Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie cechy powinien posiadać Twój partner/partnerka?
Autor Wiadomość
kota 
Milczący


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 69
Wysłany: 2011-07-14, 18:24   

w zasadzie rozumiem :) dobrze, ze makijaż można zmyć, a czasem i przekabacić na ciemną stronę mocy. w tym akademiku masz całkiem spory wybór! ;]
 
     
kruczoczarna 
Nowy


Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-07-26, 18:57   

Moim "marzeniem" jest mężczyzna skromny, kochający, męski, z słodkim uśmiechem, cierpliwy. Cudownie by było gdyby mnie pokochał całą, doskonale wiedząc o moich licznych wadach.
Co do wyglądu.. nie liczy się. Ale jak już zaczęłam o "marzeniu" to brunet z jasnymi oczami.
 
 
     
mith 
Początkujący


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-26, 22:21   

Hmm trudno powiedzieć jakie cechy. Jakoś się nad tym nie zastanawiam nie chce szukać ideału i wymyśleć sobie jaka wspaniała nie powinna być
Grunt żebyśmy się dogadywali, mając o czym rozmawiać zarówno w sprawach mniejszych jak i światopoglądowych. Nie mówię oczywiście że musiałaby się ze mną we wszystkim zgadzać. Ale raczej trudno byłoby mi szanować kobietę którą bym uznawał za światopoglądową idiotkę
No i oczywiście nie może być głupawa ale to chyba wiąże się ściśle z tym pierwszym.
Co do wyglądu trudno powiedzieć. Każdej kobiecie pasuje inny kolor włosów. Tak samo oczy choć lekko się skłaniam do jasnych aczkolwiek nie ma to dla mnie szczególnego znaczenia :)
 
 
     
Bialyy 
Nowy


Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 28
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-07-29, 00:14   

moim zdaniem grunt to uświadomić sobie że ideał nie istnieje :) trzeba zaakceptować i pokochać również wady ;)
 
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-29, 08:50   

Bialyy dobrze mówisz bo nie ma i nigdy nie będzie idealnego człowieka.Nawet gdybyśmy chcieli.Wiem ,że można zrobić teraz robota człowieka ale nie będzie miał uczuć.
 
 
     
kota 
Milczący


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 69
Wysłany: 2011-07-29, 09:11   

istnieje istnieje :) nie wiem czy znacie takie stwierdzenie.. 'dla całego świata możesz być nikim. ale dla jednej osoby możesz być całym światem'
chciałabym, żeby mój partner był dla mnie ideałem razem ze wszystkimi swoimi wadami ;)
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-29, 11:09   

Zgadzam się z tobą kota.Ale w życiu są różne sytuacje i nie wiadomo co się komu i kiedy przytrafi.Miłość ma swoje prawa.
 
 
     
mith 
Początkujący


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-29, 11:26   

I lepiej się nie nastawiać na zbyt idealnego człowieka bo potem można się rozczarować kimś naprawdę dobrym przez nastawienie.
 
 
     
kota 
Milczący


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 69
Wysłany: 2011-07-29, 14:05   

oj na razie mam takiego jednego 'nieidealnego' ;) ale on mnie nie chce ;)
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-29, 14:10   

To powodzenia w życiu Ci życzę kota i by ten chłopak Cię polubił.Mith racja.Najlepiej taką osobę dobrze poznać a potem myśleć o czymś więcej.
 
 
     
kota 
Milczący


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 69
Wysłany: 2011-07-29, 14:18   

dziękuję, Samotność :) heh, on lubi mnie i to bardzo, tylko ja też jestem 'nieidealna' i mam wrażenie, że ciągle rozgląda się z nadzieją, że trafi na kogoś 'lepszego'. na dłuższa metę to okropnie frustrujące..
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-29, 20:25   

Nikt nie jest idealny każdy ma wady tak samo on ale może jeszcze tego nie dostrzegłaś.Pewnie jak bym się zakochał miał bym tak jak ty teraz bym się martwił ,że osoba do której coś czuję kocha kogoś innego.
 
 
     
erpe 
Początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 144
Skąd: WLKP
Wysłany: 2011-07-29, 20:46   

kota napisał/a:
on lubi mnie i to bardzo, tylko ja też jestem 'nieidealna' i mam wrażenie, że ciągle rozgląda się z nadzieją, że trafi na kogoś 'lepszego'. na dłuższa metę to okropnie frustrujące..
To może nadszedł czas, żeby się określił?
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-29, 21:44   

Ja myślę kota ,że masz jeszcze czas.
 
 
     
anelka__
Nowy

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-08-11, 20:49   

Hmm... Moim ideałem jest chłopak który potrafiłby mówić o swoich uczuciach szczerze, dostrzegać bardzo drobne ale tym samym najpiękniejsze zjawiska i chcieć o tym rozmawiać. To jest dla mnie najważniejsze. Miło byłoby gdyby był romantyczny. Zainteresowania..? Nie są chyba aż tak istotne, przecież dzięki różnym zainteresowaniom można się od siebie nawzajem czegoś nowego nauczyć, poznać coś nowego. Nie mam absolutnie idealnego koloru włosów, oczu itp, to zupełnie bez znaczenia. Chciałabym tylko żeby był.. hm większy ode mnie..

Ale, tak jak ktoś juz wyżej napisał, ideał ideałem, ale nawet gdy wszystkie nasze wymarzone cechy odnajdziemy w człowieku nie oznacza to że "to ten", musi zaiskrzyć.. prawda?

Pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X