Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy irytują was zakochane pary?
Autor Wiadomość
Iskierka
Nowy

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-11, 12:18   

Barutai, ciekawy pomysł :) Jednak jesteś facetem, ciekawe jak kobieta zostałby odebrana.
Ciekawa jestem też reakcji jakby takiej parce wręczać ulotkę z adresem hotelu na godziny wraz z propozycją, że to lepsze miejsce niż np. przystanek :lol:
 
     
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-11, 12:29   

Yogi napisał/a:
Barutai, z takimi pomysłami zrobiłbyś furorę na youtubie, może pora nakręcić coś z ukrytej kamery ?

Mam strasznie niemedialny ryj :P

Iskierka napisał/a:
Barutai, ciekawy pomysł :) Jednak jesteś facetem, ciekawe jak kobieta zostałby odebrana.
Ciekawa jestem też reakcji jakby takiej parce wręczać ulotkę z adresem hotelu na godziny wraz z propozycją, że to lepsze miejsce niż np. przystanek

Kobieta? No pewnie usłyszała by "zapraszamy" Hah!
Co do pomysłów do przyszedł mi jeszcze jeden do głowy. Wręczyć im tak przy ludziach prezerwatywy z tekstem "No dobra zróbcie to już wreszcie i wypad".
Tylko gumki drogie trochę. Tzn jakby tak każdej takiej parze wręczać
 
     
Alia 
Nowy

Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 35
Wysłany: 2013-08-11, 17:56   

Nie mam nic przeciwko zakochanym, którzy publicznie w dyskretny sposób okazują sobie swoje uczucia. Nie wzbudza to we mnie żadnych negatywnych emocji. Nie przywodzi żadnych złych czy dobrych wspomnień. Mogę nawet powiedzieć, że jak widzę jakąś sympatyczną parę to przemyka mi przez głowę myśl, że fajnie, że są jeszcze na świecie ludzie, którzy potrafią okazywać sobie uczucia. Inną sprawą jest jeżeli tego typu amory balansują już na granicy publicznej orgii (ich dwoje + tysiące gapiów z wywieszonymi jęzorami). W tym przypadku nic tylko zabić.
 
     
kochamma
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-24, 15:14   

mnie nie irytują zakochane pary, miłość, związek zawsze były dla mnie mocno abstrakcyjne. nie czułem potrzeby bycia z kimś i dosyć obojętnie podchodzę do zakochanych par. duże wrażenie wywierają natomiast na mnie dwa obrazki. pierwszy to jak widzę dziecko ok 5 lat które idzie za rękę z rodzicami. jest takie szczęśliwe, żądne wiedzy, jest kochane, nie ma problemów i może jeszcze wszystko. ja tego niestety nie miałem. drugi obrazek to starci ludzie ok 80 lat. zawiodłem bardzo mojego dziadka i gnębi mnie to ;/ widok starszych ludzi przypomina mi tą sytuacje.
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-24, 15:18   

Czy mnie irytują zakochani... cóż, owszem. Dlatego też zamiast wyjść na spacer za dnia, robię to w nocy, gdy takie parki już dawno się gdzieś pochowały. Nawet jeśli się na jakieś trafi, to i tak mniej ich, niż za dnia.
 
     
Pani Buka 
Milczący


Wiek: 31
Dołączyła: 30 Sie 2013
Posty: 64
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2013-09-07, 09:54   

Teraz nawet bardzo.
 
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-09-07, 21:58   

Czasami sobie myślę, jakbym wyglądał w takiej roli. Na szczęście rzadko mam okazje widzieć zakochane pary, bo nie przemieszczam się komunikacją miejską od ponad 4 lat.
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-09-07, 23:18   

Irytują tylko wtedy, kiedy jestem sama ;d
 
 
     
Marcin1991 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 39
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2013-09-08, 13:29   

Irytacja to zbyt słabe słowo na to co czuje, gdy widzę parkę np. w parku.
 
     
Neko 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 125
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-09-08, 17:38   

Mnie raczej nie irytują tylko ogarnia mnie bardziej zazdrość, zazdroszczę im że maja siebie.
 
 
     
aria 
Nowy


Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 19
Wysłany: 2013-09-08, 20:25   

Mnie też nie irytują.. Ja tylko chciałabym być na ich miejscu, raczej patrzę z dużą sympatią na ludzi, którzy się kochają. To miłe wiedzieć, że na tym świecie istnieje jeszcze miłość :)
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-08, 22:59   

Raczej wywołują smutek że przy mnie nikogo nie ma ale nie zawsze ;)
 
 
     
Pani Buka 
Milczący


Wiek: 31
Dołączyła: 30 Sie 2013
Posty: 64
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2013-09-09, 17:09   

Coraz bardziej!
Osoba, którą kochałam dzisiaj ze mną zerwała ;(
Ech irytują mnie wszystkie zakochane pary, a najbardziej ta jedna... :/
 
 
     
Leander 
Milczący


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-04, 20:33   

U mnie to zależy. Gdy jadę np metrem i naprzeciwko mnie siedzi para młodych ludzi, którzy prowadzą ciekawą rozmowę, potrafią się słuchać i od czasu do czasu jedna osoba pocałuje drugą w policzek czy w usta to ok. Nie mam nic przeciwko. Z kolei kiedy indziej jechałem autobusem. Tuż obok stała para młodych ludzi. O niczym nie rozmawiali. Wyglądało to tak, jakby dziewczyna nie była gościem zainteresowana. A koleś co chwila "cmok" i "cmok".
I co chwila słyszałem to koło ucha. Myślałem, że zwariuje. Nie tylko ja mam z tym problem. Zauważyłem, że nie ma tu znaczenia czy ktoś jest w związku czy nie. Potrafi to irytować zarówno jednych jak i drugich. Ale to zależy jak wygląda ta sytuacja. Bo jeśli tuż obok dwoje ludzi zachowuje się zbyt nachalnie wobec siebie, to można czuć się niekomfortowo.
Ostatnio zmieniony przez Leander 2013-11-04, 20:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Nightmare95 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-11-04, 20:48   

Dobra, nie to że mi to przeszkadza.. Rozumiem w autobusie naprzeciwko mnie jakieś miziają się po kolankach trzymają się za ręce, jakieś buzi itp. Ale chwyta mnie coś w sekundę... kiedy widzę jak jedno pcha język do gardła drugiemu tak na wzajem po prostu aż mnie coś chwyta, wiem odwróć się przesiądź ale kur** ja tak nie mogę ;_; Po prostu strasznie mnie to drażni i irytuje, a może to ze względu że jestem sam? Jakaś zazdrość? Kto wie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X