Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
sex i miłość
Autor Wiadomość
bella47 
Początkujący


Wiek: 58
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 145
Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-08-17, 17:16   

Błąd Selcia,mało znasz ludzi zwłaszcza kobiet,które się zmieniają,znam kilka,które myślą jak faceci i seks jest dla nich właśnie fizjologią....świat się zmienia,a ja nie lubię nikogo osądzać,to,że ja czy ty nie żyjemy w ten sposób,nie oznacza,że jesteśmy lepsze od tych kobiet...każdy żyje jak chce,jego prawo...a tak naprawdę to może czasami zazdroszczę tym kobietom,że tak potrafią? Wibrator to nie facet ;-)
 
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-08-17, 17:28   

Ja tam im nie zazdroszczę. Szanuję siebie i swoje ciało. Nie rozmieniam się na drobne i.. może to zabrzmi brutalnie, ale czuję się lepsza od takiej kobiety, która ląduje w łóżku z kim popadnie, bo ma na to ochotę.
Zazdrość? Bello, a czego tu zazdrościć? Puszczania się? Dziwce z ulicy też zazdrościsz, że chodzi z klientem?
 
     
Poziomka 
Nowy

Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 24
Wysłany: 2012-08-17, 18:05   

Jak można zazdrościć, że kobieta sprzedaję swoje ciało za pieniądze.
Szanuje się i nigdy w życiu bym się nie sprzedała i nie dała się przelecieć facetowi nowo poznanemu, ponieważ mam na to ochotę.
Dla mnie jest piękne i wspaniałe jest to, że seks jest aktem dwóch osób, które się kochają.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 19:12   

Selcia napisał/a:
Ja tam im nie zazdroszczę. Szanuję siebie i swoje ciało. Nie rozmieniam się na drobne i.. może to zabrzmi brutalnie, ale czuję się lepsza od takiej kobiety, która ląduje w łóżku z kim popadnie, bo ma na to ochotę.
Zazdrość? Bello, a czego tu zazdrościć? Puszczania się? Dziwce z ulicy też zazdrościsz, że chodzi z klientem?


Nie porównuj dziwek do kobiet, które po prostu lubią sex bez zobowiązań i zbędnych myśli. Jeśli kobieta ma ochotę na seks, to tak jak facet, ma na to prawo. I nie czyni ją to gorszym niż zagorzała zwolenniczka "seksu tylko z miłości".

Są oczywiście granice dobrego smaku i równowagi, bo facet, który lata z łóżka do łóżka, wciąż będzie facetem, ale jeśli nadmiernie będzie to robić laska, to będzie szmatą. (stereotypowo i kulturowo)

Belli nie chodziło o przyrównanie do dziwek, ale kobiet, które potrafią pójść z facetem do łóżka bez nie wiadomo jakich problemów egzystencjalnych.

(:
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-08-17, 19:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-17, 19:42   

Cytat:
Zdaję sobie sprawę z tego, że mężczyzna jest nieco inaczej skonstruowany i u niego chęć przedłużenia gatunku jest nieraz zbyt dominująca, aby myślał rozsądnie. Tak było od zawsze i to się raczej nie zmieni. Dla większości panów seks jest zwykłą potrzebą fizjologiczną, ot coś jak konieczność skorzystania z ubikacji. Kobiety podchodzą do tego nieco inaczej.

Uwielbiam jak ktoś mówi za wszystkie kobiety i za wszystkich mężczyzn. W jak dużej mierze jest to kwestia wychowania i przekazu od społeczeństwa oraz stereotypów. Tak naprawdę nikt nie wie, wszyscy tylko przypuszczają i są różne teorie, więc proponuję nie uogólniać.

Cytat:
Taki przygodny seks da mi tyle samo przyjemności co zabawa z wibratorem

Muszę szczerze przyznać, że gdybym miała pewność, że przygodny seks z jakimś facetem da mi tyle przyjemności co zabawa wibratorem, to nie zastanawiałabym się ani chwili ;-) . Ale niestety tak dobrze nie ma i bardzo ciężko o takiego, z którym się nawet po dłuższym czasie dojdzie do takiego poziomu, dlatego jestem z tych ''lepszych'', które się ''szanują''. Z tego co wiem, nie jestem tutaj odosobniona.

Cytat:
Bello, a czego tu zazdrościć?

Może tego, że robią co chcą i nie oglądają się na innych (często).

Cytat:
Dziwce z ulicy też zazdrościsz, że chodzi z klientem?

Ja zazdroszczę zarobków (niektórym).

Cytat:
Szanuję siebie i swoje ciało.

To dobrze, ale dlaczego w ten sposób definiujesz ten szacunek? Czy szacunkiem jest narzucanie sobie ograniczeń?

Cytat:
czuję się lepsza od takiej kobiety, która ląduje w łóżku z kim popadnie, bo ma na to ochotę

Czujesz się lepsza, bo powstrzymujesz się od tego, na co masz ochotę? Bo pasujesz do społecznego stereotypu kobiety bez potrzeb w tym przypadku seksualnych, dla której jest ważniejsze, co powiedzą inni, niż to czego chce?
Wydaje mi się, że kobieta, która w taki sposób wypowiada się o innych kobietach ma ze sobą duży problem. Życzę Ci, żebyś sobie z tym poradziła i nie czuła potrzeby ''czuć się lepsza'' :cmok: . Naprawdę.

Cytat:
Jeśli kobieta ma ochotę na seks, to tak jak facet, ma na to prawo. I nie czyni ją to gorszym niż zagorzała zwolenniczka "seksu tylko z miłości".

Też tak uważam :)
 
 
     
random0x735e8 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 69
Skąd: mniej więcej Lublin
Wysłany: 2012-08-17, 19:56   

Ja osobiście nie rozumiem tej mody na przygodny seks. Wiadomo - był zawsze i wszędzie - ale teraz nagle stało się to modne, są ludzie którzy się z tym afiszuje jacy to są wyzwoleni, jak to z nimi w ogóle nie ma zobowiązań. Mam jakieś uprzedzenie do kobiet o których wiem, że są "swobodne" w tych kwestiach. Już wolę być cholernie nieufny i sam niż stać się jakimś tam członkiem na długiej liście.
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-17, 20:25   

Cytat:
Już wolę być cholernie nieufny i sam niż stać się jakimś tam członkiem na długiej liście

Przecież nie musisz się spotykać z takimi, które Ci nie odpowiadają pod tym względem. Jeśli sam się ''dobrze prowadzisz'' to myślę, że masz duże szanse na znalezienie dziewczyny, która jest pod tym względem podobna do Ciebie :)
 
 
     
random0x735e8 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 69
Skąd: mniej więcej Lublin
Wysłany: 2012-08-17, 20:26   

Szanse? Na znalezienie? Ale gdzie?
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-17, 20:33   

Wszędzie ;). Znam takich dużo, chociażby z uczelni, z imprez, zajęć w stylu kurs angielskiego. Zwykłe miejsca, które odwiedzają zwykłe dziewczyny.
 
 
     
LazyEye 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 136
Wysłany: 2012-08-17, 20:44   

Sex po ślubie grzesznicy!
 
 
     
random0x735e8 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 69
Skąd: mniej więcej Lublin
Wysłany: 2012-08-17, 20:47   

Jakoś nie wychodzi.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 20:48   

LazyEye napisał/a:
Sex po ślubie grzesznicy!


Za późno =)
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-17, 20:54   

Cytat:
Sex po ślubie grzesznicy!

A niewierzący, którzy nie wierzą w grzech?

Cytat:
Za późno =)

To weź szybko ślub, a my zapomnimy ;-)
 
 
     
MALIN 
Nowy


Wiek: 31
Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Konstancin jeziorna
Wysłany: 2012-08-17, 21:35   

Po prostu ludzie są już tak "wolni" :aniolek: że lubią się zabawić.I to już się staje obojętne,czy to jest zioło,sex lub %.Sex z miłością do drugiej osoby - owszem,ale jak się dowiadujemy,że druga osoba zrobiła to tylko dla czystej przyjemności ? Dla facetów również jest to bolesne uczucie.Trzeba trzymać się zasad,choć wiadome jest,że ciężko z tym żyć skoro otaczający nas Świat kusi nas do tego.I specjalnie by się zaspokoić mam uprawiać z kimś sex,by zaspokoić swoje potrzeby ? PARANOJA.To tak samo jak chcę zjeść słodycze,jak nie ma to zastępuje je owocami. :usmiech:
 
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-17, 22:27   

Seks to seks...zwykła przyjemność jak jedzenie czekolady czy relaks w jacuzzi. Wiadomo, z kochaną osobą smakuje o wiele lepiej ale jeśli ktoś robi to bez miłości to chyba nie jest to powód do potępiania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS