Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
sex i miłość
Autor Wiadomość
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-13, 10:53   

Andskyru ma rację (wyjątkowo się z nim zgadzam :))... miłość to jest choroba psychiczna. Jest wpisana do międzynarodowego katalogu chorób pod numerem 297.. tak więc i zwolnienie lakarskie w trudnych przypadkach można dostać.. :-D
 
     
Loverman 
Początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 119
Wysłany: 2012-05-13, 11:24   

Właśnie, w TV widzimy coś czego w życiu nam nie dostaje, podobnie te irytujące reklamy pokazują szczęśliwa rodzinkę siedząca na kocyku i wcinającą skromnie posmarowany kawałek chleba, taki ideał, z drugiej strony nie dziwie się temu.Brak pojęcia o seksie i zdrowej relacji wypełnia telewizja i filmy, podobnie jak bandyte chowa ulica.

Pamietam jak w podstawówce robili nam spotkania edukacyjne w stylu co to jest seks, mieliśmy to zamiast pana Kleksa i to było dobre, szkoda tylko że zapamiętałem jedynie gęste kobiece owłosienie na całym ekranie.Już lepiej jakby kamasutre puscili-wiedziałbym jak sie gimnastykować
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-05-15, 15:07   

Loverman napisał/a:
Właśnie, w TV widzimy coś czego w życiu nam nie dostaje, podobnie te irytujące reklamy pokazują szczęśliwa rodzinkę siedząca na kocyku i wcinającą skromnie posmarowany kawałek chleba, taki ideał, z drugiej strony nie dziwie się temu.

A co mają pokazywać? to reklamy -.- mają budzić dobre emocje, wszystko w reklamach jest świetne i wspaniałe...

Choć mogli by pokazywać mniej pół nagich kobiet bo ciało kobiety stało się naprawdę przedmiotowe...
Ostatnio zmieniony przez Karuta 2012-05-15, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Loverman 
Początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 119
Wysłany: 2012-05-15, 21:09   

Ja rozumiem, że od pokazywania rzeczywistości są filmy, ale mnie strasznie irytują takie reklamy, zreszta nie tylko takie.

A co do kobiety to nie ma co sie łudzić, kult ciała jest wszędzie widoczny bo to najmocniejszy chwyt
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-15, 21:14   

Kurcze i to jest właśnie nie fajne... opakowanie, zamiast wnętrza :((
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-05-15, 22:04   

Loverman napisał/a:

A co do kobiety to nie ma co sie łudzić, kult ciała jest wszędzie widoczny bo to najmocniejszy chwyt


To przez was facetów jest to najmocniejszy chwyt :roll: jest popyt to jest podaż, jak byście się tak nie jarali to by nie było tyle tego w tv
Ostatnio zmieniony przez Karuta 2012-05-15, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-15, 22:11   

Tak nie do końca się zgadzam, że przez facetów.. jakby nie było niezbyt mądrych babek, co to się "pokazują, onażają"...bo nie mają nic innego do zaoferowania, albo myślą, że sa fajne... nie byłoby takich reklam.. i filmów :)
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-05-15, 22:14   

A może nie miały wyjścia, najpierw zwykłe zdjęcia a potem mówili że jak chcesz zostać w branży to trzeba się rozebrać bardziej
 
     
Loverman 
Początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 119
Wysłany: 2012-05-16, 00:39   

A może to przez was, że jeśli pokażecie kawałek uda to facet skacze?
 
     
GingerbreadMan 
Nowy


Wiek: 36
Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-05-16, 01:06   

rzecz w tym że porządny facet pomimo tego że ktoś pokaże te 'przysłowiowe uda" będzie się kierował rozumem a nie czystym instynktem. ja jako facet moge powiedzieć że jasne, jestem biologicznie uwarunkowany w ten sposób, że mam wiekszy popęd seksualny niż kobiety, co wiąże się z tym, że zwracam wiekszą uwagę na tzw. 'kobiece wdzięki', lecz po to mam rozum aby dostrzegac w kobietach przed wszystkim intelekt i 'zdolności etyczne', a dopiero potem piękno fizyczne. czym byśmy się różnili od zwierząt gdybyśmy kierowali się tylko libido?

a co do całej popkultury; cały współczesny kapitalistyczny świat bazuje na tym co tzw. 'gawiedź' chce, czego pożąda. a kiepsko wyedukowana 'gawiedź' częściej opiera swoje życiowe działania na instynktach niż na intelekcie.
 
     
Loverman 
Początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 119
Wysłany: 2012-05-16, 01:17   

No tak, zwłaszcza te wielkie bilboardy które walą facetom po gałach kobiecymi gaciami, to prawda, żyjemy w babilonie i ludzie od reklamy pozwalają sobie na coraz więcej, tylko czekać aż oblepią gołymi cyckami tramwaje, bo to przyciąga, bo to sprawi że ludzie przylezą.Kasa, kasa, kasa... Mam dość życia w takim systemie
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-05-16, 09:53   

Loverman napisał/a:
A może to przez was, że jeśli pokażecie kawałek uda to facet skacze?


Mam sobie udo uje...? -.-

GingerbreadMan napisał/a:
rzecz w tym że porządny facet pomimo tego że ktoś pokaże te 'przysłowiowe uda" będzie się kierował rozumem a nie czystym instynktem. ja jako facet moge powiedzieć że jasne, jestem biologicznie uwarunkowany w ten sposób, że mam wiekszy popęd seksualny niż kobiety, co wiąże się z tym, że zwracam wiekszą uwagę na tzw. 'kobiece wdzięki', lecz po to mam rozum aby dostrzegac w kobietach przed wszystkim intelekt i 'zdolności etyczne', a dopiero potem piękno fizyczne. czym byśmy się różnili od zwierząt gdybyśmy kierowali się tylko libido?
.

Racja, racja :) fajny jesteś
Ostatnio zmieniony przez Karuta 2012-05-16, 09:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-16, 10:58   

W takim razie ja proszę o bilboardy z przystojnymi gołymi facetami :jezyk2:
(ale błagam tylko nie Bekham :))

A powaznie.. mam takie doświadczenia, ze jak dziewczyna jest "nazbyt mądra".. oczytana, inteligentna.. a na dodatek łądna i miła.. to mężczyźni reagują wielkim zdziwieniem i szukają "minusa"... na zasadzie : "to niemożliwe w tym musi być jakiś haczyk" :))

Ech... głupia żle...za madra też źle
Bardzo ladna - źle... brzydka teżnie za dobrze
Gruba - fatalnie - anorektyczka - no bez przesady..
Niezależna - oj, oj.. trzymajmy się z daleka... nadmiernie uległa - oj oj.. jest jak drewno

FACECI zdecydujecie się!!! :diabelek:
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-05-16, 13:01   

Cytat:
jestem biologicznie uwarunkowany w ten sposób, że mam wiekszy popęd seksualny niż kobiety

Pogląd, że mężczyźni mają większy popęd jest obecnie mocno kwestionowany.

Cytat:
W takim razie ja proszę o bilboardy z przystojnymi gołymi facetami :jezyk2:

Ja też ;). Czasami się zdarzają takie, gdzie jakiś fajny model pokazuje klatę i muszę przyznać, że bardzo mi się podobają.

Cytat:
A powaznie.. mam takie doświadczenia, ze jak dziewczyna jest "nazbyt mądra".. oczytana, inteligentna.. a na dodatek łądna i miła.. to mężczyźni reagują wielkim zdziwieniem i szukają "minusa"... na zasadzie : "to niemożliwe w tym musi być jakiś haczyk" :))

A ja mam wrażenie, że często takie dziewczyny wiążą się z takimi, którzy ich nie doceniają :roll: i nie ma takiego problemu.
 
 
     
Loverman 
Początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 119
Wysłany: 2012-05-16, 13:13   

Cytat:
Mam sobie udo uje...? -.-


"uje...? może nie, ale obciąć tak
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS