Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie chce mi się żyć...
Autor Wiadomość
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2013-09-25, 14:03   

lilyan napisał/a:
Zastanawia mnie czemu tak bardzo przeraża Cię wizja bycia gejem. Przecież to nic złego.

Pewnie chodzi o to, że spora część(pewnie większość) ludzi tego nie akceptuje.
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-09-25, 16:01   

Szkoda, że sam zainteresowany nie odpowiada. A mnie się wydaje, że nie tyle inni nie akceptują, co rodzice Grzesia. Możliwe, że sam został wychowany w atmosferze nie akceptacji bycia innym. Dlatego jest to dla niego tak przerażające. To jednak tylko domysły z mojej strony.
 
     
Grzeesiu96 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 102
Skąd: Południe Polski.
Wysłany: 2013-10-05, 21:09   

Jestem, jestem. W życiu nie będę gejem, i w ogóle. Boże jak w to weszedłem to znów wróciło przerażenie... Jestem chory mam coś z psychiką, ale gejem nigdy nie będę i nie jestem. Podniecają mnie kobiety tylko. Ale to wszystko mi ta choroba nakręca zapewne. Gościu u góry, pojebyało Cie? Co złego? Człowieku, a życie bez rodziny, pięknej kochającej żony i dzieci? jak mozna zyc z facetem? Pomysl odwozisz do szkoly syna, a odbiera go drugi chłop bez kobiety, czlowieku?
Ostatnio zmieniony przez Grzeesiu96 2013-10-05, 21:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2013-10-09, 10:54   

Grzeesiu96 napisał/a:
Jestem, jestem. W życiu nie będę gejem, i w ogóle. Boże jak w to weszedłem to znów wróciło przerażenie... Jestem chory mam coś z psychiką, ale gejem nigdy nie będę i nie jestem. Podniecają mnie kobiety tylko. Ale to wszystko mi ta choroba nakręca zapewne. Gościu u góry, pojebyało Cie? Co złego? Człowieku, a życie bez rodziny, pięknej kochającej żony i dzieci? jak mozna zyc z facetem? Pomysl odwozisz do szkoly syna, a odbiera go drugi chłop bez kobiety, czlowieku?

Proszę się do mnie nie zwracać per "Gościu" i nie pytać czy mnie porąbało,okej?
Ja napisałem, że społeczeństwo w naszym pięknym kraju nie akceptuje gejów, a Ty rzucasz się na mnie jakbym Cię obraził...
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-09, 16:07   

Grzesiu, zrobiłeś tu ładne przedstawienie o tym, jak się boisz czy czasem nie jesteś gejem, a teraz zaprzeczyłeś temu i jeszcze zwracasz się w ten sposób do osób, które chciały Ci pomóc... No troszkę ogarnięcia może?
 
 
     
Grzeesiu96 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 102
Skąd: Południe Polski.
Wysłany: 2013-10-10, 18:57   

wybaczcie za to, przepraszam tych co uraziłem i w ogóle. Pozdrawiam, temat zamknięty, wszystko jest ze mną w porządku, jestem normalny ;)
 
     
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2013-10-10, 19:35   

Grzeesiu96 napisał/a:
wybaczcie za to, przepraszam tych co uraziłem i w ogóle. Pozdrawiam, temat zamknięty, wszystko jest ze mną w porządku, jestem normalny ;)

Spoko,nie ma problemu ;)
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-10-11, 11:37   

Grzeesiu96 napisał/a:
Pozdrawiam, temat zamknięty, wszystko jest ze mną w porządku, jestem normalny ;)


Ktoś tu coś ściemnia. Najpierw dramatyczny początek "nie chce mi się żyć..." a teraz nagle wszystko ok?
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-11, 11:50   

Byle bez powrotu do tego "dramatu" d;
To nastolatek w końcu...
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-11, 11:54   

Grzeesiu96 napisał/a:
nadal nie... proszę pomóżcie odpowiedźcie mi.. :(

Grzesiu, jak oglądam posty, które piszą forumowicze, każdy chce Ci pomóc,
ale Ty szukasz czarodziejskiej wróżki, nie ma takiej opcji.
Musisz sam sobie pomóc, albo dać sobie pomóc, nie chcesz tu iść, albo tam.
Zastanów się na tym, my nie jesteśmy czarodziejami, ale osobami, którymi staramy Ci się pomóc.
Jeżeli to odrzucasz, no cóż musisz w sobie znaleźć siłę i sam iść przez życie. Pozdrawiam.
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-11, 12:00   

Mariette, ale już stwierdził dopiero co, że problem rozwiązany d;
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS