Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Odpowiadanie kobiet na wiadomości na portalach randkowych
Autor Wiadomość
Leander 
Milczący


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-04, 13:15   

Niestety na tego typu portalach, ludzie podchodzą do szukania drugiej połówki jak do zakupów w sklepie. Do mnie nie przemawiają profile dziewczyn na portalach randkowych. A to z tego względu, że mam świadomość tego, że rzeczywistość jest często zupełnie inna. Ktoś może nam się podobać na zdjęciu, a w "realu" w ogóle i odwrotnie. Trzeba brać na to poprawkę.
Poza tym, gdy jesteśmy z kimś, rozmawiamy, widzimy jak ta osoba się zachowuje, jej gesty, mimikę. W necie trudno tego doświadczyć. Dlatego wolę rozmawiać przez komunikatory, używać mikrofonu, kamery.
 
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-02-04, 22:26   

Leander napisał/a:
Niestety na tego typu portalach, ludzie podchodzą do szukania drugiej połówki jak do zakupów w sklepie. Do mnie nie przemawiają profile dziewczyn na portalach randkowych. A to z tego względu, że mam świadomość tego, że rzeczywistość jest często zupełnie inna. Ktoś może nam się podobać na zdjęciu, a w "realu" w ogóle i odwrotnie. Trzeba brać na to poprawkę.
Poza tym, gdy jesteśmy z kimś, rozmawiamy, widzimy jak ta osoba się zachowuje, jej gesty, mimikę. W necie trudno tego doświadczyć. Dlatego wolę rozmawiać przez komunikatory, używać mikrofonu, kamery.


mój brat był z dziewczyną poznaną w internecie 6 lat, dzieliło ich 500 km. Dzisiaj, po 13stu latach nadal mają ze sobą stały kontakt- on z inną, ona z innym, z dziećmi, przyjaźnią się. Także można :) w niektórych przypadkach (pracoholizm, permanentny brak czasu) technologia stwarza świetne warunki do poznawania ludzi- jasne, są oszuści..
ale tak ja "w życiu"
 
 
     
pique 
Aktywny


Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 300
Skąd: wawa
Wysłany: 2015-02-05, 17:03   

Pique też miał konto na badoo, ale zaczęli go napastować i składać niemoralne propozycje, wiec był zmuszony usunąć konto.
 
     
Vika 
Nowy

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-02-06, 14:00   

Leander napisał/a:
Niestety na tego typu portalach, ludzie podchodzą do szukania drugiej połówki jak do zakupów w sklepie. Do mnie nie przemawiają profile dziewczyn na portalach randkowych. A to z tego względu, że mam świadomość tego, że rzeczywistość jest często zupełnie inna. Ktoś może nam się podobać na zdjęciu, a w "realu" w ogóle i odwrotnie. Trzeba brać na to poprawkę.
Poza tym, gdy jesteśmy z kimś, rozmawiamy, widzimy jak ta osoba się zachowuje, jej gesty, mimikę. W necie trudno tego doświadczyć. Dlatego wolę rozmawiać przez komunikatory, używać mikrofonu, kamery.


a jeśli traktuje się obecność na takim portalu jako fajną "przygodę" to nie podchodzi się do tego tak serio, jest tylko kwestia czasu, aż pozna się co najmniej dobrego przyjaciela
sprawdziłam
 
     
Leander 
Milczący


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-13, 17:21   

Mi na pewno takie podejście by się przydało.
 
 
     
liliana 
Aktywny



Dołączyła: 02 Wrz 2014
Posty: 214
Wysłany: 2015-02-14, 13:27   

pique napisał/a:
Pique też miał konto na Badoo, ale zaczęli go napastować i składać niemoralne propozycje, wiec był zmuszony usunąć konto.

Ja też miałam konto i na Sympatii, i na Badoo, ale dostawałam niemal albo same propozycje, że ktoś mi przyjedzie w trybie natychmiastowym masaż robić, albo żądanie okazania zdjęć w bikini. Badoo było pod tym względem gorsze od Sympatii. Zdałam sobie sprawę, że nie sprostam tym żądaniom i usunęłam konta.
 
     
Leander 
Milczący


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-14, 19:40   

Wiecie co, współczuje dziewczynom, które są na tych portalach. Już któryś raz dowiaduje się o wiadomościach od pajaców, którzy składają dziwne propozycje. Przecież to można świra dostać, jak dziewczyna otwiera pocztę i ma masę wiadomości, z czego większość jest łagodnie mówiąc niepoważna. Ile to trzeba cierpliwości...
 
 
     
Tirnael 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 49
Wysłany: 2015-02-16, 00:49   

Właśnie spotkało mnie coś nowego, zagadała do mnie kobieta na badoo i po 2 godzinach rozmowy jesteśmy umówieni na piwo w piątek... Wietrzę podstęp ale też trawi mnie ciekawość :P Mam tyle wątpliwości... ale z drugiej strony co do stracenia
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2015-02-16, 04:20   

Tirnael napisał/a:
... ale z drugiej strony co do stracenia


...czas i pieniądze :P
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-02-16, 16:43   

Tirnael napisał/a:
Właśnie spotkało mnie coś nowego, zagadała do mnie kobieta na badoo i po 2 godzinach rozmowy jesteśmy umówieni na piwo w piątek... Wietrzę podstęp ale też trawi mnie ciekawość :P Mam tyle wątpliwości... ale z drugiej strony co do stracenia


trzymaj się miejsc publicznych :glaszcze:
 
 
     
Tirnael 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 49
Wysłany: 2015-02-16, 17:46   

4w5 napisał/a:
Tirnael napisał/a:
... ale z drugiej strony co do stracenia


...czas i pieniądze :P


Pierwszego mam wystarczająco a drugiego często za dużo więc pewnie zaryzykuję

Czerwona93 napisał/a:

trzymaj się miejsc publicznych :glaszcze:


jak bym po piątku już tu nigdy nie zawitał powiadomcie... kogoś :lol2:
 
     
Tirnael 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 49
Wysłany: 2015-02-16, 18:14   

Czy kobietom po walentynkach spadają standardy ? Wcześniej pies z kulawą nogą nie zaglądał na mój profil a tu nagle jakiś atak. Pytanie może śmieszne ale pytam poważnie :-)
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-02-16, 20:02   

Tirnael napisał/a:
Czy kobietom po walentynkach spadają standardy ? Wcześniej pies z kulawą nogą nie zaglądał na mój profil a tu nagle jakiś atak. Pytanie może śmieszne ale pytam poważnie :-)



moooże po prostu po walentynkach czują sie bardziej samotne i pozakładały konta szybko
 
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2015-02-16, 22:07   

http://www.interia.tv/wideo-50-twarzy-greya-rewolucja-w-sypialni,vId,1698220

Cytat:
- Po seansie nabrałam ochoty na miłość! - twierdzi mieszkanka Paryża, dla której łóżkowe uniesienia perwersyjnego miliardera i jego seksualnej niewolnicy okazały się inspirujące. Podobnie film podziałał na tysiące osób, które zaczęły szturmować sklepy z seksgadżetami.

- Naprawdę rewelacyjnie sprzedają się krawaty, czasem aż do wyczerpania oferty. Wszystkie produkty tego typu, służące do wiązania i podporządkowywania sobie partnera, cieszą się dużą popularnością. Kajdanki na rzepy, nieco bardziej w stylu sado-maso…


Nie oglądałem tego filmy, ale chyba teraz przez niego trzeba teraz szczególnie uważać.
Ostatnio zmieniony przez długopis 2015-02-16, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Leander 
Milczący


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-14, 13:54   

Cytat:
Cytat:
- Po seansie nabrałam ochoty na miłość! - twierdzi mieszkanka Paryża, dla której łóżkowe uniesienia perwersyjnego miliardera i jego seksualnej niewolnicy okazały się inspirujące. Podobnie film podziałał na tysiące osób, które zaczęły szturmować sklepy z seksgadżetami.

- Naprawdę rewelacyjnie sprzedają się krawaty, czasem aż do wyczerpania oferty. Wszystkie produkty tego typu, służące do wiązania i podporządkowywania sobie partnera, cieszą się dużą popularnością. Kajdanki na rzepy, nieco bardziej w stylu sado-maso…


Nie oglądałem tego filmy, ale chyba teraz przez niego trzeba teraz szczególnie uważać.


Zabawne jest to, że wystarczy pokazać przystojnego miliardera, studentkę, trochę więcej seksu niż zwykle w filmach i ludzie szturmują kina. Może po prostu wiele osób w taki sposób patrzy na miłość.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS