Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Odpowiadanie kobiet na wiadomości na portalach randkowych
Autor Wiadomość
kochamma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-20, 01:09   

założyłem kilka dni temu konta na sympatii i badoo i trochę mnie już to drażni. chodzi o naciąganie na kasę, ktoś niby mnie polubił ale żeby to zobaczyć muszę zabulić i sporo kasy. lipne takie naciąganie ludzi. pozatym z tego co widze to większość osób na tych portalach są super ładne i pewnie mają mnóstwo randek, ale tutaja szukaja kolejnej. też mnie dziwi że ktoś chce niby popisać odpisze i na tym sie kończy. cóż trzeba próbować dalej.
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-20, 01:45   

kochamma napisał/a:
założyłem kilka dni temu konta na sympatii i badoo i trochę mnie już to drażni. chodzi o naciąganie na kasę, ktoś niby mnie polubił ale żeby to zobaczyć muszę zabulić i sporo kasy. lipne takie naciąganie ludzi. pozatym z tego co widze to większość osób na tych portalach są super ładne i pewnie mają mnóstwo randek, ale tutaja szukaja kolejnej. też mnie dziwi że ktoś chce niby popisać odpisze i na tym sie kończy. cóż trzeba próbować dalej.


Zauważ, że na tych portalach są Ci sami ludzie przez od iluś tam lat. :szczerbaty:
Ogólnie nie poznasz tam zwykłej, normalnej dziewczyny, z którą da się porozmawiać. Niejedna na tym portalu zaliczyła sporo facetów, a ile spławiła. :szczerbaty:
 
     
obywatel_p 
Nowy


Wiek: 90
Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 26
Skąd: Prawie Roztocze ;)
Wysłany: 2015-04-20, 09:40   

hmm, do mnie ostatnio odezwała się dziewczyna - wstępnie wszytko ok, zostawiła nawet nr tel i napisała żebym się odezwał, co zrobiłem a tam 0 (słownie zero :-? ) odzewu. Nie wiem co o tym myśleć. Nie widzieliśmy się i nawet nie popisaliśmy. Może się wystraszyła ...
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-04-20, 11:40   

[quote="kochamma"]założyłem kilka dni temu konta na sympatii i badoo i trochę mnie już to drażni. chodzi o naciąganie na kasę, ktoś niby mnie polubił ale żeby to zobaczyć muszę zabulić i sporo kasy. lipne takie naciąganie ludzi. pozatym z tego co widze to większość osób na tych portalach są super ładne i pewnie mają mnóstwo randek, ale tutaja szukaja kolejnej. też mnie dziwi że ktoś chce niby popisać odpisze i na tym sie kończy. cóż trzeba próbować dalej.[/quote


ba, nawet żeby odpisać musisz wykupić abonament :D

co do ludzi... no są niektórzy pojebani, są nparawdę, ale co zrobić, w realu jest tak samo
 
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-22, 23:09   

Swój, swego pozna :D

Czerwona93 napisał/a:
doszłam do wniosku, że jestem po prostu poje***
Cytuje z tego [URL=http://samotnosc-forum.waw.pl/topics4/przyczyny-waszej-samotnosci-vt12,375.htm]wątku[/URL].
Ostatnio zmieniony przez Poddrzewem 2015-04-22, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-04-23, 20:41   

Poddrzewem napisał/a:
Swój, swego pozna :D

Czerwona93 napisał/a:
doszłam do wniosku, że jestem po prostu poje***
Cytuje z tego [URL=http://samotnosc-forum.waw.pl/topics4/przyczyny-waszej-samotnosci-vt12,375.htm]wątku[/URL].


zagadka rozwiązana
 
 
     
kochamma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-24, 12:21   

kurde mam trochę załamke ;/
napisałem na badoo gdzieś do ok 20 dup odpisały dwie, ale pisanie szybko się urwało.
na sympatii pisałem gdzieś do ok 5 dup żadna nie odpisała ;/
 
     
Cerber 
Nowy


Wiek: 38
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 24
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2015-04-24, 21:35   

kochamma napisał/a:
kurde mam trochę załamke ;/
napisałem na badoo gdzieś do ok 20 dup odpisały dwie, ale pisanie szybko się urwało.
na sympatii pisałem gdzieś do ok 5 dup żadna nie odpisała ;/


to byłoby pytanie do kobiet tutaj co zwraca ich uwage ,co mogłoby je zainteresować na start ?
 
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-06-19, 20:22   

przyznaję się, na sympatii znalazłam tzw. miłość :peace:
 
 
     
zrzeda 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączyła: 20 Cze 2015
Posty: 257
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-06-21, 11:32   

ostatnio wlazłam na sympatię, ale szybko zrezygnowałam, kiedy po zaznaczeniu odpowiednich filtrów wyszukiwania, czeka na mnie grono facetów w....BytoMIE :-o

trudno, może i czeka na mnie grono facetów, ale zrezygnowałam z dalszych odwiedzin tej strony
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2015-06-21, 13:18   

Rzeczywiście jeśli się w pisze w Google:
+"w bytomie"
taka strona się pojawia.
Najwyraźniej ktoś, kto programował stronę nie zaimplementował poprawnej odmiany przez przypadki. To raczej błąd serwisu, a nie użytkowników. Dziwne, że zrezygnowałaś z takiego powodu.
Ja się zarejestrowałem i co prawda też coś mnie blokuje przed rozmowami z ludźmi tam, ale przynajmniej mam lepsze wymówki: myślę, że nie zainteresuje tam kobiet, nie mam ciekawych hobby, nie mam jakichś dokonań w życiu by się pochwalić, samochodu by się gdzieś przejechać. Wiem, mówię o sobie, że mam lepsze wymówki. To źle o mnie świadczy.
 
     
zrzeda 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączyła: 20 Cze 2015
Posty: 257
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-06-21, 13:19   

długopis napisał/a:
Dziwne, że zrezygnowałaś z takiego powodu.


nie bawią mnie portale randkowe, po prostu
 
     
organizm 
Milczący


Dołączyła: 17 Lut 2015
Posty: 64
Wysłany: 2015-06-21, 14:00   

Mam wrażenie, długopis, że jesteś dla siebie zbyt krytyczny, a jedyną cechą, w którą szczególnie jesteś ubogi, to pewność siebie.
 
     
Lampart
Milczący



Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 96
Wysłany: 2015-06-23, 22:07   

A po jasnego grzyba szukać kobiety w internecie?
 
     
Dier 
Nowy


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-07-07, 16:03   

Lampart napisał/a:
A po jasnego grzyba szukać kobiety w internecie?

Ano choćby po to, Lampratu, żeby sobie poszerzyć horyzont możliwości. Masz real, każdy ma real, to jest jedna sfera aktywności. Oprócz tego od jakiegoś czasu mamy internet, który się wciąż rozwija i w którym coraz więcej się dzieje.

Ja osobiście nie mam problemów z kobietami, ktore nie odpowiadają na moje wiadomości. Od czasu do czasu zakładam sobie konto na jakimś portalu i kiedy piszę, odpisuje mi 90-100%. Ale nie mam się czym chwalić, bo w większości to jest jakiś chory słomiany zapał, pierwsza odpowiedź dosłownie ocieka zaangażowaniem, ale w kolejnych ten zapał jakoś gaśnie, a już zwłaszcza w momencie, kiedy probuję umówić się na spotkanie. Wtedy z reguły po drugiej stronie zapada kompletna cisza. Czasami nawet zastanawiam się, czy to przypadkiem administrator portalu nie siedzi na kilku kontach najfajniejszych lasek i nie nawija do mnie.
Więc dla mnie pytanie raczej by brzmiało, po co te dziwne kobiety w ogóle wchodzą na portale randkowe, jeśli nie mają ochoty nikogo poznać bliżej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS