Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
co sie dzieje z tymi facetami
Autor Wiadomość
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-29, 18:58   

:) niom hehe :) co ja Ci powiem hmmm, nie gadaj z nim najlepiej jak jest teraz taki zawsze tak będzie.....
 
     
Neutralize 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 64
Skąd: Stany / Stalowa Wola
Wysłany: 2012-12-29, 19:26   

Gdybym ja bym na Twoim miejscu już dawno bym z nim nie pisał ani nie rozmawiał za to że tak olał. 17km się pokonać nie chciało. Ile on ma lat. 11?
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-29, 19:48   

ewama napisał/a:
Powiedzcie jak to ma byc pierwsza randka a facet nalega aby to dziewczyna do niego przyjechała jak on siedzi w domu a jak co do czego przychodzi to nawet nie zaproponuje przyjazdu-ja mam sie za nim uganiac i jeżdzic do niego a on co?!Moim zdaniem idzie na łatwizne chce sie spotkac ale to ja mam ujezdzac do niego.


Witaj ewema
Przeczytałam Twój post, poznałaś faceta przez internet, nie wiem czy widziałaś jego zdjęcie,
osobiście go nie poznałaś, dlaczego?
albo on się podaje za kogoś innego, albo Cię zwykle lekceważy, nie zależy mu na ( Waszym?)
spotkaniu.
Sam odmówił przyjazd do Ciebie, bo rzekomo miał nockę, już tutaj powinnaś być ostrożniejsza i się zastanowić nad tym.
Facet zaprasza Ciebie do niego, jesteś odważna, albo lekkomyślna.
Ty decydujesz się na wyjazd, jeszcze masz złe połączenia.
Facet poprostu albo się przestraszył, albo Cię oszukał i boi się konfrontacji.
Jemu na Tobie wogóle nie zależy, daj sobie z nim spokój. Wyjdzie Ci to na dobre. Pozdrawiam
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-29, 20:03   

Wygląda na to, że nie wie czego chce, albo nie traktuje tego wszystkiego poważnie.
 
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-29, 21:29   

ewama napisał/a:
teraz w ogóle faceci lubia isc na łatwizne i miec podane wszystko na tacy


Nie zgadzam się :-D On powinien podjechać, a że pierdoła nie facet to inna sprawa. W ogóle ile macie lat?
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-29, 21:32   

zgadzasz się czyli :P my mówimy, że to on ma przyjechać, Ty tak samo :)
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-29, 21:34   

Nie zgadzam się z tym, że teraz faceci lubią iść na łatwiznę ;-)

EDIT: Znaczy nie wszyscy :)
Ostatnio zmieniony przez TipTopKot 2012-12-29, 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Rossa 
Początkujący


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 131
Wysłany: 2012-12-29, 21:55   

A ja radziłam bym Ci sie wstrzymać z tym przyjazdem do niego, postaw warunek ze Ty sie po prostu boisz sama do niego jechac, wolisz aby to on przyjechał, jesli raz pokażesz ze Ty na każda jego wymowke jedziesz to nie dziw sie potem ze facetowi tylka nie bedzie sie chciało podnieść- bo mu tak wygodnie, zobaczysz czy mu zalezy a po drugie u siebie bedziesz bardziej bezpieczna bo tak na prawde nie jestes pewna kto kryje sie po drugiej stronie monitora.. Pozdrawiam
 
 
     
ewama
Nowy

Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-12-29, 21:59   

Tak mnie zdenerwował bo znowu zaczął mi mówić :,,to jak przyjedziesz do mnie to wypijemy kawke ,,i takie inne pierdoły no krew mnie zalała i powiedziałam wszystko co o jego zachowaniu sądze że idzie na łatwizne,że nawet nie raczy tyłka podnieść i przyjechac tylko ode mnie tego oczekuje.A on tylko nie denerwuj sie że zbyt ostro reaguje itp.i co?i tak jak pisał non stop tak od razu zero odzewu a bombardował mnie non stop wczesniej sms-ami.To jest facet to d.....pa a nie facet dorosły facet(30)lat a zachowuje sie jak dzieciak.Może jestem starodawna bo teraz inne juz czasy bardziej to wszystko jest ułatwione ale facet ma sie jak dla mnie starac o dziewczynę i nie powinno byc w ogole czegos takiego żeby to on mówił aby tym bardziej na pierwsze spotkanie to dziewczyna przyjechała oczywiscie co innego jesli by na prawde nie mógł a nie bo mu tak lepiej i na reke
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-29, 22:02   

ewama napisał/a:
oczywiscie co innego jesli by na prawde nie mógł


To by wybrał termin kiedy by mógł.
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2012-12-29, 22:04   

Kum Kum ewama, powoli łapiesz....!!:D:D:D
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-29, 22:04   

a jak się zdenerwujesz będzie zdziwiony czemu :) i powie, że masz okres hehehehe typowe dzisiejsze zachowanie niektórych
 
     
ewama
Nowy

Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-12-29, 22:12   

no dokładnie tak jeszcze wielce zdziwiony czemu sie tak unosze czemu sie denerwuje że zbyt agresywna jestem bo przeciez on nic takiego nie powiedziała-nie zrobił.Chce takimi słowami we mnie wzbudzic jaką winę?i moze to ja mam go za cos teraz przepraszac?-juz go przepraszam i padam na kolana niech szuka innej naiwnej co bedzie dla niego na każde zawołanie
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-29, 22:15   

niom tak ;) musisz dać mu buzi jeszcze hehe ;) masakra z nimi... palantstwo :)
 
     
Rossa 
Początkujący


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 131
Wysłany: 2012-12-29, 22:20   

albo zebys sie nie denerwowała i tą rozmowę przełożymy na później... Mialam kiedyś podobną sytuację, dawno temu i wiesz powiem Ci ze z tego milego faceta okazał sie całkiem inny gość, zboczeniec- bo to wtedy ja go zwodzilam bo nie bylam pewna spotkania, zaczą wysyłać do mnie swoje zdjęcia- musicie sie domyślić jakie bo szkoda gadac, musialam nr telefonu zmienic, poznalam go na chacie, teraz juz tego nie ma a zresztą to dawno bylo moze z 8 lat temu:D.. Tylko mam to do dzis w pamięci i wiem ze trzeba być ostrożnym...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS