Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
zalety bycia samotnym
Autor Wiadomość
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-08-21, 23:12   

Luin napisał/a:
Salma88 napisał/a:
- chyba bym się bardziej denerwowała o wygląd, czy nie za gruba, itd. Byłabym się jego krytyki

nie denerwowałabyś się :) nic i nikt nie podniesie kobiecie samooceny tak, jak facet, który ją akceptuje taką, jak jest :)


... sęk w tym, że żeby tak się stało to kobieta musi najpierw zaakceptować siebie samą, wtedy nie ma tego yyy grania kogoś kim się nie jest, aaalbo musi to być ktoś cierpliwy kto "wytrzyma" etap tej "gry", podchodów. No i przede wszystkim 2oje ludzi musi do siebie pasować pod wieloma innymi względami
 
     
Luin 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-08-21, 23:33   

4w5 napisał/a:
Luin napisał/a:
Salma88 napisał/a:
- chyba bym się bardziej denerwowała o wygląd, czy nie za gruba, itd. Byłabym się jego krytyki

nie denerwowałabyś się :) nic i nikt nie podniesie kobiecie samooceny tak, jak facet, który ją akceptuje taką, jak jest :)


... sęk w tym, że żeby tak się stało to kobieta musi najpierw zaakceptować siebie samą, wtedy nie ma tego yyy grania kogoś kim się nie jest, aaalbo musi to być ktoś cierpliwy kto "wytrzyma" etap tej "gry", podchodów. No i przede wszystkim 2oje ludzi musi do siebie pasować pod wieloma innymi względami

No nie wiem. Może ja po prostu ja jestem inna i akceptuję siebie bardziej niż mi się wydaje. Mam mnóstwo kompleksów, ale widzę, że faceci, z którymi się spotykałam czy byłam, w ogóle nie zwracali na nie uwagi.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-08-21, 23:40   

...dla mnie sprawa jest prosta - poznaje dziewczynę, to automatycznie szukam w niej przede wszystkim pozytywnych cech. Być może tych Twoich kompleksów ( realnych lub urojonych :mrgreen: ) faceci nie dostrzegali, bo przy Twoich zaletach były one niewidoczne.
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2016-08-21, 23:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Luin 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-08-21, 23:47   

4w5 napisał/a:
...dla mnie sprawa jest prosta - poznaje dziewczynę, to automatycznie szukam w niej przede wszystkim pozytywnych cech. Być może tych Twoich kompleksów ( realnych lub urojonych :mrgreen: ) faceci nie dostrzegali, bo przy Twoich zaletach były one niewidoczne.

Ja jestem krytyczna. Widzę czyjeś negatywne cechy, ale mi one nie przeszkadzają, jeśli tylko te pozytywne je przysłaniają.
Myślę, że jestem w stosunku do siebie całkiem obiektywna. Naprawdę mam mnóstwo wad w wyglądzie. Zawsze dowiaduję się, że mam ciekawą, nieoczywistą, niecodzienną urodę.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-08-21, 23:55   

Luin napisał/a:
4w5 napisał/a:
...dla mnie sprawa jest prosta - poznaje dziewczynę, to automatycznie szukam w niej przede wszystkim pozytywnych cech. Być może tych Twoich kompleksów ( realnych lub urojonych :mrgreen: ) faceci nie dostrzegali, bo przy Twoich zaletach były one niewidoczne.

Ja jestem krytyczna. Widzę czyjeś negatywne cechy, ale mi one nie przeszkadzają, jeśli tylko te pozytywne je przysłaniają.
Myślę, że jestem w stosunku do siebie całkiem obiektywna. Naprawdę mam mnóstwo wad w wyglądzie. Zawsze dowiaduję się, że mam ciekawą, nieoczywistą, niecodzienną urodę.


No to wrzuć fotke na forum "zobaczymy co da się z tymi wadami zrobić" :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2016-08-21, 23:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Luin 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-08-21, 23:59   

4w5 napisał/a:
Luin napisał/a:
4w5 napisał/a:
...dla mnie sprawa jest prosta - poznaje dziewczynę, to automatycznie szukam w niej przede wszystkim pozytywnych cech. Być może tych Twoich kompleksów ( realnych lub urojonych :mrgreen: ) faceci nie dostrzegali, bo przy Twoich zaletach były one niewidoczne.

Ja jestem krytyczna. Widzę czyjeś negatywne cechy, ale mi one nie przeszkadzają, jeśli tylko te pozytywne je przysłaniają.
Myślę, że jestem w stosunku do siebie całkiem obiektywna. Naprawdę mam mnóstwo wad w wyglądzie. Zawsze dowiaduję się, że mam ciekawą, nieoczywistą, niecodzienną urodę.


No to wrzuć fotke na forum "zobaczymy co da się z tymi wadami zrobić" :mrgreen:

Nie, chcę pozostać całkowcie anonimowa :P
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-08-22, 00:13   

No nie mów, że obawiasz się że ktoś Cię tu odnajdzie :>?
 
     
Xyzy 
Nowy


Wiek: 28
Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 18
Skąd: Kielce
Wysłany: 2016-08-22, 00:16   

Jeśli ktoś by Cię tu odnalazł, to raczej nie ma się czego wstydzić, bo wychodziłoby na to, że zmaga się z podobnymi problemami ;)
 
     
Luin 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-08-22, 00:21   

4w5 napisał/a:
No nie mów, że obawiasz się że ktoś Cię tu odnajdzie :>?

Nieee, to nie najlepszy moment. Teraz to byłoby ocenianie, czy mam wady czy ich nie mam :P
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-08-22, 00:28   

Luin napisał/a:
4w5 napisał/a:
No nie mów, że obawiasz się że ktoś Cię tu odnajdzie :>?

Nieee, to nie najlepszy moment. Teraz to byłoby ocenianie, czy mam wady czy ich nie mam :P



Hahahaha, boisz się oceny? :D okej... czyli kompleksy chyba jednak wygrają :)
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2016-08-22, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
michalsiedlce 
Nowy

Wiek: 29
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Siedlce miasto nieprzyjazne
Wysłany: 2016-09-18, 14:17   

Główna zaleta samotności to taka że nie jesteśmy uzależnieni od nikogo i możemy robić wszystko co nam się podoba i wydawać hajs na wszystko. Ja oszczędzam hajs jak dostanę coś to wydaję na podróże np.do Warszawy żeby oderwać się ze "wsi" w której mieszkam i chcę zapomnieć przynajmniej na 1 dzień o swoich problemach przebywających tutaj na miejscu wraz ze mną.
 
     
t1993k 
Nowy

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 34
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-09-18, 20:26   

Z kolei ja z miasta staram się uciekać w wolnych chwilach, a wieś kocham. Ten klimat, mgła nad polami z samego rana, zero zgiełku, cisza i spokój.

Generalnie też sporo podróżuję.
 
 
     
Luin 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-09-18, 23:15   

Ja bym na wsi nie wytrzymała. Sama z niej pochodzę i dopiero w mieście poczułam się dobrze. Uwielbiam gwar ulicy, to, że nikt mnie nie zna, że nawet nie widziałam swoich sąsiadów. A jednocześnie czuję się w 'swoim' mieście jak w domu :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS