Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie wiem co zrobić.
Autor Wiadomość
Domi 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 22
Skąd: woj. Pomorskie
  Wysłany: 2012-08-16, 20:54   Nie wiem co zrobić.

Wiem że może to i nie miejsce do tego, ale na prawdę nie wiem co mam zrobić, nie mam nikogo z kim mogła bym porozmawiać. Może i użalam się nad sobą, ale potrzebuje pocieszenia. Właśnie się dowiedziałam że mój facet mnie zdradza (może i nie powinnam grzebać w jego rzeczach wiem to złe, okropnie złe nie usprawiedliwiam się.) Może i się z nią nie przespał ale dla mnie wypowiedzenie do drugiej osoby tego magicznego Kocham Cie to już jest zdrada. Przepraszam że tak chaotycznie ale literki mi się rozmazują ;(.
 
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 21:25   

Pierwsze co bym zrobiła to chciala bym od niego usłyszeć co ma do powiedzenia, a po drugie jesli to prawda ze ma kogoś u boku dala bym sobie spokój bo facet jak raz zdradzi to i drugi raz to zrobi.. Tak wiem z mojego doświadczenia.. Tego kwiatu pol światu pamiętaj!
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-16, 22:23   

"Kocham Cie" to tylko puste słowa. JEżeli długo z nim jesteś to skłaniałbym sie by powalczyc jeszcze o to.
 
     
dusza
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 22:53   

dziunia napisał/a:
Pierwsze co bym zrobiła to chciala bym od niego usłyszeć co ma do powiedzenia, a po drugie jesli to prawda ze ma kogoś u boku dala bym sobie spokój bo facet jak raz zdradzi to i drugi raz to zrobi.. Tak wiem z mojego doświadczenia.. Tego kwiatu pol światu pamiętaj!

Dziunia nie obraź się na mnie i nie gniewaj się, ale już to słowo słyszałem że tego kwiatu jest pół światu mh tylko jak to łatwo się komuś mówi o takim czymś kiedy takiemu zakochanemu człowiekowi pozostają jeszcze wspomnienia które ciężko jest o nich zapomnieć. Dominiko pociesze cię tylko jednym ja przechodzę te same cierpienie co ty, postaraj się nie załamywac nic innego ci teraz nie mogę poradzić
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 23:15   

Nie gniewam sie:)..tak to prawda o czym piszesz ale to zalezy od jak dawna jest ta znajomość jesli to początek to nie warto a jesli dłuższy staż to nie wiem, moze warto sie temu przyjrzeć ? Zawsze mozna sprobowac każdemu w sumie należy dac szansa na poprawę ale tylko jedna.
 
     
dusza
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 23:20   

Można dać szansę ale już nie jest to samo co kiedyś to już nie ten człowiek którego się znało na początku znajomości
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 23:26   

Niby sie wybaczyło ale jednak w pamięci to zostaje na bardzo długo.. Na pewno nie bedzie tak samo jak kiedyś..to jest przykre
 
     
dusza
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 23:33   

Sory że wtrące swój przykład ale dla mnie moja była stała się obcą osobą której nie wiem czy będę umiał chociaż jej wybaczyć
 
     
Domi 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 22
Skąd: woj. Pomorskie
Wysłany: 2012-08-17, 00:07   

Razem jesteśmy od 3 lat, jest jedyną osoba na świecie którą mam, mieszkamy razem. Niestety nie jest to jego pierwszy raz. Dlatego wiem że wybaczenie wybaczeniem, ale naprawdę ciężko jest zapomnieć, wątpię żeby było to w ogóle możliwe. Sama nie wiem co mam zrobić. Nie zgodzę się że "tego kwiatu jest pół światu". Bo na świecie istnieje tylko jeden któremu zaufałam i oddałam się całkowicie. Mam już dosyć nie wiem co mam ze sobą zrobić. odechciało mi się żyć :(
 
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-17, 00:34   

Czemu nie odejdziesz?
 
 
     
Domi 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 22
Skąd: woj. Pomorskie
Wysłany: 2012-08-17, 00:46   

Bo chyba nadal mi zależy.
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 01:09   

A zapytałaś czy jemu zależy? Bo to od tego trzeba by zacząć...
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 07:39   

Domi..jestes jeszcze młoda osoba i masz jeszcze duze szansę na odnalezienie tego jedynego, powiem Ci tak ja bylam w podobnym wielu co Ty mając te 16lat jak sie zakochałam i świata poza nim nie widzialam, tez byly wpadki zdrady, spotkań z innymi dziewczynami itp, dziewczyno obudz sie otwórz szeroko oczy, jesli to nie pierwsza jego w wpadka to daj sobie spokój, to facet nie jest Ciebie wart, zrobisz jak uważasz ale związać sie z kims nie jest trudno tylko co potem? A czasu nie cofniesz.. Co ma czyjeś być to bedzie..
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-17, 10:46   

No to widze że to coś poważnego skoro razem mieszkacie...ALE skoro nie jest to jego pierwszy wyskok to ja Ci przytocze tylko prawo Ohm'a: " ciało puszczone raz puszcza się cały czas".
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-17, 11:35   

Cytat:
Bo chyba nadal mi zależy.

Rozumiem, ale czy to powód, żeby pozwalać się krzywdzić?
Jeśli razem mieszkacie i znacie się już jakiś czas to coraz bardziej się do niego przyzwyczajasz i z czasem będzie Ci coraz trudniej odejść. Radziłabym Ci to przemyśleć.
Rozmawiałaś z nim o tym i o jego wcześniejszych zdradach?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS