Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewica czy doświadczona?
Autor Wiadomość
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 41
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2014-04-19, 14:47   

Cytat:
Zaczyna się odczuwać, że coś przechodzi obok nas... a młodość ma się tylko jedną :).


Nie zgodzę się. Młodość możesz przeżywać w każdym wieku. Tylko ty sam musisz sobie na nią pozwolić. Nie mówię tu o młodym wyglądzie, tylko o młodym duchu. No i ta młodość jest już na innym poziomie, ale może być. To zależy od nastawienia, jakie masz. Jeśli ktoś w wieku 25- lat czuje się staro, to tak na naprawdę tej młodości nie ma. Sam się jej pozbawia.

Cytat:
Ja tam zamierzam być wiecznie młody. Przynajmniej taka jest koncepcja :mrgreen:


Mr. Z to chyba dzięki ciągłemu piciu borygo, bo jak wiadomo to trunek odmładzający :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez cytrynka83 2014-04-19, 14:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
adamgrzanka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 20:19   

Ja nie napisałem że czuję się staro :) tylko nie jestem już młodzieniaszkiem :)
W swojej opinii mając tyle lat ile mam powinienem być o całe mile do przodu. Było wiele powodów które na to nie pozwoliy, część z nich jest nadal aktualna. Pozytywnym impulsem była zmiana pracy, teraz mam kolejne etapy do zdobycia. Nie wiem czy będzie to miało jakiś wpływ na moje relacje towarzyskie, ale przynajmniej nie będę się nudził.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS