Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewica czy doświadczona?
Autor Wiadomość
Dusia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-22, 22:59   Re: Dziewica czy doświadczona?

MałaMi napisał/a:
czy konkretna kobieta, wiedząca czego chce, znająca różnorakie, łóżkowe sztuczki i mająca za sobą spory bagaż doświadczenia w sprawach seksualnych?


Uważam, że przedstawiłaś ją jako typową dziewczynę lekkich obyczajów ; P żeby zachęcić facetów do dziewic xd
 
     
Pani Buka 
Milczący


Wiek: 31
Dołączyła: 30 Sie 2013
Posty: 64
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2014-02-25, 17:09   

Hm a co to za różnica? Ważne by kochać z wzajemnością
 
 
     
adamgrzanka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-26, 20:57   

Możemy sobie wymyślać lub wmawiać co tylko chcemy lecz prawda jest taka że bierzemy "co" się nawinie :P
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-03-16, 21:23   Re: Dziewica czy doświadczona?

MałaMi napisał/a:
Dziewica czy doświadczona?


Prawiczek ;-)
 
     
adamgrzanka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-18, 19:57   

Nie ma co się śmiać :P jeszcze tacy są :aniolek:
 
     
abandoned 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Piastów/Warszawa
Wysłany: 2014-03-18, 21:53   

Są i chcą, tylko nie mają jak :-|
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-19, 14:35   

Chyba ważniejsza jest miłość i jak mówią chemia.
A czy doświadczona czy dziewica, zależy jak kto patrzy.
Jak na obiekt seksualny i " przedmiot" nie kobietę, to dla takiego człowieka jest obojętne.
Dlaczego? bo chce zaspokoić swój egoizm, liczy się dla niego tylko "obiekt" nie kobieta.Jemu jest obojętne, tylko się liczy zaspokojenie swoich popędów. To jest trochę przykre.
 
     
abandoned 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Piastów/Warszawa
Wysłany: 2014-03-19, 14:49   

Jedno i drugie jest ważne. Jak dla mnie musi zaistnieć najpierw miłość, zanim będę skłonny kochać się z dziewczyną (i tak w sumie w każdym przypadku być powinno). Nie można jednakże zapomnieć o fakcie, że potrzeba seksualna jest potrzebą fizjologiczną i nie można wobec niej przejść obojętnie. Kończąc swój offtop... Dla mnie jest obojętne czy dziewczyna jest doświadczona, czy jest dziewicą, jeśli ją kocham.
 
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-03-19, 18:24   

adamgrzanka napisał/a:
Nie ma co się śmiać :P jeszcze tacy są :aniolek:


A czyż ja się śmieje? To zupełnie serio było
 
     
adamgrzanka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-19, 20:32   

To tylko taka zaczepka z mojej strony :P
Wracając do tematu, pewnie że ma to znaczenie jak i wszystko :P nie ma jednej odpowiedzi, może dobrym pomysłem byłaby ankieta.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-04-13, 00:59   Re: Dziewica czy doświadczona?

MałaMi napisał/a:

Bardziej "imponująca", dla Was Mężczyźni jest dziewczyna, która zachowała cnotę dla tego Jedynego (dla Ciebie), czy konkretna kobieta, wiedząca czego chce, znająca różnorakie, łóżkowe sztuczki i mająca za sobą spory bagaż doświadczenia w sprawach seksualnych?


...sam fakt dziewictwa jak dla mnie nieistotny, ale kobiety bez żadnego popędu mnie nie interesują.
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2014-04-13, 11:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
darkangel8
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 15:48   

Faktycznie widzę że interesują Ciebie rożne tematy ( nawet homoseksualizm :-P ) gdzie możesz coś namącić, ale jak nie otrzymasz odpowiedzi to cholera Cię trafia że komuś dobrze się układa rozmowa, no to trzeba ją zepsuć. A gdzie Twój statek i te zakręty życiowe, gdzie Twoje przemiany ( same bujdy dla naiwnych panienek ). Twardziel w pieluszce :lol: . "Jestem zły, chamski a tak na prawdę zagubiona baba, która szlaja się po rożnych tematach żeby kogoś załapać ( co do orientacji? już nie jestem pewna ). Żegnam :aniolek:
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-04-16, 17:45   

Co to ma niby być? prowokacja?

Kobieto/nadęty bufonie mam problemy tak jak każdy, na forum przyszedlem po to aby sobie pogadać na najbzdurniejszy nawet temat. Co Cie to interesuje? Robienie syfu w temacie mi sie nie spodobało to też delikatnie was napomnialem.. Nie spodobało Ci się to? trudno... nie jesteś ani nikim lepszym ani świętą krową, gadaj sobie ile chcesz z kim chcesz i gdzie chcesz nic mnie to nie interesuje, tylko syfu nigdzie nie rób, bo nie jesteś tu sama.

I jeszcze te teksty o łapaniu okazji... dobrze się czujesz?
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 20:27   

Dlaczego wielu facetów uważa, że jak dziewica to ma zerowe libido i brak fantazji?
Nieraz spotkałam się właśnie z takimi opiniami i zawsze mnie zastanawiały...

Do pytania natchnęła mnie ostatnio przeczytana gdzieś dyskusja na ten temat na jakimś męskim forum...
Ostatnio zmieniony przez czekolada88 2014-04-16, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
adamgrzanka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 20:48   

Dołączam się do pytania :) ja też nie łączę dziewidztwa z libido.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS