Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
czy wszyscy faceci to luzacy?
Autor Wiadomość
anioł 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2012
Posty: 16
Wysłany: 2012-09-14, 23:24   czy wszyscy faceci to luzacy?

Mam pytanie ,czy wszyscy faceci to luzacy , mam na myśli to ze wiaża sie z kobietami których TAK NAPRAWDE nie kochaja tylko sa z nimi zeby nie byc samotnym i wszystko im jedno co to dziewczyna ,moze nie do konca moze byc i wykształcona , ładna ale i tak zwiaze sie z nia .Pytam bo pisze do mnie pewnien koles i własnie tak stwierdził ze faceci tacy sa, z reszta ja juz spotkałam sie z taka sytuacje gdzie ten sam chłopak usmiechał sie do mnie kilka razy a ja po jakims czasie przechodzac po miescie widze jego zdjecia ze slubu oczywiscie nie ze mna .....
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-14, 23:41   

Jak zwykle standardowa odpowiedź. GENERALIZUJĄC RODZAJ MĘSKI - tak
Ale to wszystko i tak zależy od człowieka.

Ja pojęcie "luzak" rozumiem w innym znaczeniu, ale co do tego znaczenia, to nie, nie jestem luzakiem.

Ja raczej traktuje to jako podejście do życia. d;
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-09-14, 23:46   

Faceci mają flirt we krwi. Nawet gdy są żonaci ;-) a co drugiego: to dziewczyny również często wiążą się na siłe byleby tylko nie być samotnym. No ale...z takiego "na siłe" może wykiełkować mocna miłość ;-) albo związek"only sex" :jezyk2:
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-15, 00:14   

anioł napisał/a:
Mam pytanie ,czy wszyscy faceci to luzacy , mam na myśli to ze wiaża sie z kobietami których TAK NAPRAWDE nie kochaja tylko sa z nimi zeby nie byc samotnym i wszystko im jedno co to dziewczyna ,moze nie do konca moze byc i wykształcona , ładna ale i tak zwiaze sie z nia


Chyba się trochę mylisz, w tej sytuacji chodzi mi o kobiety (dziewczyny),
wiązać się z kobietą, tylko dlatego aby nie być samotnym? nie kochać jej, nie szanować i ufać jej, to po co się wiązać, tylko dlatego aby zaspokoić swoją samotność? ukryć swój egoizm? Chyba nie tędy droga.
Lepiej zostać samotnym niż rozkochać dziewczynę, a potem ją porzucić.
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-09-15, 09:35   

Związać się z kimś, aby nie być samotnym? Tak bez miłości, sympatii, przyjaźni? Dziwnie jakoś.
Chociaż przyznam, że faceci bywają hm... nieco dziwni pod tym względem... Jak to powiedział jeden z znajomych( notabene notoryczny flirciarz, podrywacz i zaliczacz łatwych panienek )- Nie kocham żony, ale nie chciałem być sam. To zrobiłem jej dziecko i ona teraz siedzi w domu, sprząta, gotuje, a ja zarabiam na rodzinę.
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-09-15, 10:24   

Selcia napisał/a:
Związać się z kimś, aby nie być samotnym? Tak bez miłości, sympatii, przyjaźni? Dziwnie jakoś.
Chociaż przyznam, że faceci bywają hm... nieco dziwni pod tym względem... Jak to powiedział jeden z znajomych( notabene notoryczny flirciarz, podrywacz i zaliczacz łatwych panienek )- Nie kocham żony, ale nie chciałem być sam. To zrobiłem jej dziecko i ona teraz siedzi w domu, sprząta, gotuje, a ja zarabiam na rodzinę.


Takie sytuacje są od wieków, nic na to nie poradzimy. Ludzie , w odróżnieniu od wilków, mogą(potrafią) się bzykać z kim popadnie- miłość, przyjaźń, luźna znajomość.

Ps. wilki mają na całe życie 1 partnera i nie szukają sobie nowego nawet jak tamtem umrze ;-)
 
     
zawszespoko 
Nowy

Wiek: 39
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-09-15, 10:26   

Myślę, że człowiek po prostu potrzebuje drugiego człowieka i kiedy nadzieja na tzw. coś wielkiego przepada... Trzeba jakoś sobie z tym poradzić. Takie związki to prosty lek na samotność, niestety występują uciążliwe efekty uboczne.
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-09-15, 10:32   

Ktoś prędzej czy później się zakocha ;-)
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-09-15, 12:23   

Miłości nie ma :P
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-09-15, 14:25   

No to zaliczą wpadkę z dziurawa gumką z Lidla
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-09-15, 14:29   

Ja jestem monogamistą. Powaga. Wiem jacy faceci mogą być lub jacy są i świadomie to odrzucam. Jestem stary, widzę kruki nad moją głową, jest dla mnie za późno, żeby bawić się w gierki i podchody.
 
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-09-15, 14:36   

Nigdy sobie nie wmawiaj że jesteś na coś za stary ;-) ja w wieku 40 lat będe sie uważał za młodego :-D
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-09-15, 14:38   

W sumie to te kruki mozna upolować i zjeść :zeby: Przypuszczalnie smakują jak kurczak (jak wszystko na tym swiecie)
 
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-09-15, 14:42   

Słucham sobie muzy i patrze na kulke w Twoim podpisie i chce już Mayday :lol:
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-09-15, 14:47   

Kulka wielu ludzi inspiruje. Ona jest wiecznie młoda :zeby:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS