Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy szukasz miłości, drugiej połówki?
Autor Wiadomość
artur88 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-24, 12:46   

Dzień przytulania ?? A co to takiego?? :mrgreen:
 
 
     
kry000
Nowy

Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-07-03, 00:32   

tuco1986pl napisał/a:
Szukam już 10 lat. Dzięki samotności dorobiłem się depresji, nerwicy, myśli samobójczych i ciągot do nałogów...
nie martw się jesteś jeszcze młodym chłopakiem nie warto pakować się w myśli samobójcze,wylecz się z nerwicy i ruszaj w świat,wiem że to trudne bo sama przez to przechodzę ale leczenie przynosi ulgę i inne podejście do świata chociaż inni nam w tym nie pomagają,nie poddawaj się :-)
 
     
iza wlkp 
Nowy


Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-07-09, 12:55   

szukam tej drugiej połówki... ale watpię bym ją kiedykolwiek odnalazła albo ona mnie :(
byłam z chlopakiem 1,5 roku .. zaszłam w ciąże jak on się o tym dowiedział to chciał bym usuneła :( rozstalam sie z nim w 3 tyg ciąży...
teraz jestem w 14 tyg ciąży i czuje się taka samotna ;( brakuje mi osoby ktora mnie bedzie wspierac,szczerze kochał, szanował bedzie mi wierny
chodz wiem ze ciezko mi bedzie znalesc taka osobe ...wkoncu jestem w ciazy ... a kto by chciał taka mieć dziewczyne :(
 
     
szary7 
Nowy

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-07-09, 13:02   

Na pewno taka osoba się znajdzie. Takie martwienie się nie ma sensu chociaż wiem że jest Ci bardzo ciężko ale to minie. Samotność nie jest niczym dobrym zwłaszcza w takiej sytuacji ale napewno niedługo znajdziesz drugą połówkę.
 
 
     
iza wlkp 
Nowy


Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-07-09, 13:42   

watpie bym ja kiedykolwiek znalazła :(
bede wszystkich odstraszać ciążą :(
 
     
Pan Cień 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-07-09, 16:45   

iza wlkp, Nie dubluj postów, bo nie każdy chcę dwa razy czytać/odpisywać na to samo.

Domyślam się, iż nie jest łatwo, ale jeśli wyzbędziesz się wiary, to będzie jeszcze trudniej i właśnie wtedy może nie być już żadnej innej drogi.

Ze swojej strony wiem, że dopisywanie absurdaliów w stylu "na pewno kogoś znajdziesz" również na nic się nie zda, bo mało która osoba znajdująca się w stanie osamotnienia jest w stanie w ogóle pomyśleć w sposób tak dalece abstrakcyjny. W tym momencie nie da się oszukiwać samego siebie w takim stopniu, bo co innego męczy człowieka.

Za to można śmiało pokusić się o życzenia siły i trwania w wierze, że jednak coś się moze kiedyś odmienić, a marzenia chociaż po części spełnić. ;-)
 
 
     
andzia
Nowy

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-07-10, 19:12   

Szukac juz dawno przestalam!Mysl ze zycie mija a ja nie mam tej drogiej polowki przeraza mnie.Ale mozliwe ze samotnosc jest mi przeznaczona :cry: Wiec bede sobie cierpiec w ciszy
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-15, 09:56   

Szukam ale na razie trochę przestałem.Czas pokaże i pewnie się jakoś ułoży.
 
 
     
Bialyy 
Nowy


Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 28
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-07-18, 21:47   

ja wychodzę z założenia że nie można szukać ... bo tylko bardziej się rozczarujemy jak coś to tylko trochę pomagać .... często myślałem swego czasu ... fajnie się z nią gada jest ładna a i tak po 2-3 tygodniach wychodziło że kompletnie nie pasujemy do siebie lub ona do mnie ...

ostatnie takie co pamiętam to pewna dziewczyna Magda, z nią myślałem że mi wyjdzie a tu na starcie wszystko się pochrzaniło, miała jakieś feministyczne zapędy których ja nie rozumiałem i nigdy się ze sobą nie zgadzaliśmy ... ehh czas pokaże kogo nam podstawi :)
 
 
     
self-conscious 
Nowy

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-07-18, 22:21   

chciałoby się znaleźć tą swoją druga połówkę, ale szukanie moim zdaniem jest zbyt nachalne, na prawdziwą miłość trzeba poczekać
 
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2011-07-19, 19:11   

Moim zdaniem po prostu trzeba poznawać wiele nowych osób. A kontakty utrzymywać głównie z tymi osobami, z którymi rozumie się najlepiej. (Z drugiej strony nie powinno się oceniać ludzi po pierwszym wrażeniu.) A potem coś samo zacznie kwitnąć z którąś z tych osób.
 
     
Tornado
Nowy

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-07-22, 23:46   

Nie szukam, powód? sytuacja życiowa.
 
     
kruczoczarna 
Nowy


Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-07-26, 20:08   

Witajcie.
Czy szukam? Coś tam próbuję, ale poddaje się już chyba.
Wygląd najwidoczniej działa cuda. Ja niestety nie mam czym się pochwalić.
Miałam niby chłopaka, ale przez internet. Miał przyjechać do mnie, ale potraktował mnie strasznie, że nawet nie chcecie wiedzieć :cry: Cóż takie życie.
Nie wiem jakie jest moje przeznaczenie..
 
 
     
Irony 
Nowy

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-07-26, 21:14   

Już nie... 10 lat związku zakończonego kilkoma kopniakami w tyłek i totalnym rozczarowaniem w zupełności wystarczy...
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-07-29, 16:17   

Nigdy nie szukałam... Sama się znalazła :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X