Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Sens przebywania na forum
Autor Wiadomość
konto_usuniete
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-05, 05:25   

Postaram się chcociaż dużo pracuje :-P
 
     
Phryne 
Aktywny



Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2016
Posty: 242
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-03-25, 20:25   

Jako nowa odświeżam stare tematy ;) Fajnie tu u Was, będę Was zanudzać swoją osoba, tak myślę :P Patrząc na liczbę postów, jakie napisałam w dwa czy trzy dni (ponad 50), widać, że samotna jestem ;) No i siedzę na L4, to też ma wpływa. Sens przebywania na forum? Mnie tu pasuje. Rozrywka, wygadanie się, pogadanie o rzeczach bardziej i mniej ważnych, zajęcie się czymś.
 
 
     
konto_usuniete
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-12, 14:02   

To forum nie powoduje mojego wzrostu , wręcz przeciwnie . Proszę o usunięcia konta .
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-04-12, 14:37   

Duśka napisał/a:
To forum nie powoduje mojego wzrostu , wręcz przeciwnie . Proszę o usunięcia konta .


Nikt nie każe Ci tu przebywać..
Natomiast jeśli chcesz usunąć konto napisz na priv do mnie, Sunrise lub Ari2k5.
 
     
Irys 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Cze 2015
Posty: 150
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2016-05-23, 22:03   

Kilka razy zostałam zapytana: "Dlaczego nadal przebywam na forum? Dlaczego, pomimo, że mam chłopaka, to co jakiś czas odwiedzam to forum?"

Już tłumaczę.
Otóż, tutaj poznałam moich znajomych, z którymi nadal mam kontakt. Cieszę się, że miałam okazję ich poznać, porozmawiać. :oczko:
Gdybym nagle zaprzestała wchodzenia tutaj, to sprawiłabym znajomym przykrość. A tego bym nie chciała. Ciężko byłoby mi funkcjonować nie wiedząc co u Nich słychać, co się dzieje itd. Będąc z chłopakiem,nie ograniczam się tylko do niego. Jest ważny w moim życiu, ale moi znajomi również są i to się nie zmieni.
 
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-05-23, 22:56   

Irys napisał/a:
Kilka razy zostałam zapytana: "Dlaczego nadal przebywam na forum? Dlaczego, pomimo, że mam chłopaka, to co jakiś czas odwiedzam to forum?"

Już tłumaczę.
Otóż, tutaj poznałam moich znajomych, z którymi nadal mam kontakt. Cieszę się, że miałam okazję ich poznać, porozmawiać. :oczko:
Gdybym nagle zaprzestała wchodzenia tutaj, to sprawiłabym znajomym przykrość. A tego bym nie chciała. Ciężko byłoby mi funkcjonować nie wiedząc co u Nich słychać, co się dzieje itd. Będąc z chłopakiem,nie ograniczam się tylko do niego. Jest ważny w moim życiu, ale moi znajomi również są i to się nie zmieni.

U mnie jest podobnie. Moi dawni znajomi zajęci są swoim życiem a tutaj chociaż tylko wirtualnie ale zawsze jakiś kontakt z ludźmi mam.
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-05-24, 08:46   

No a dla mnie przebywanie na forum daje mi, jak i każdemu możliwość wypowiedzi na różne tematy, wykazywanie swojego zdania.
Ja jestem zarejestrowany na nie jednym forum, bo również jestem na forach nie związanych z samotnością i psychologią. Jeśli chodzi o "znajomych z forum", to jacyś tam są, tylko nie byłem jeszcze na zlocie ludzi z forum.

Ja traktuje forum, jako miejsce wypowiedzi na ciekawe tematy, bo w realnym życiu nie ma takich osób, które chciałyby ze mną podyskutować na takie tematy, gdyż nie mam żadnych bliskich znajomych.
A ze znajomymi, których znam, nie będę prowadził dyskusji na siłę jeżeli nie są zainteresowani.

[ Dodano: 2016-05-24, 08:59 ]
Sunrise napisał/a:
Irys napisał/a:
Kilka razy zostałam zapytana: "Dlaczego nadal przebywam na forum? Dlaczego, pomimo, że mam chłopaka, to co jakiś czas odwiedzam to forum?"

Już tłumaczę.
Otóż, tutaj poznałam moich znajomych, z którymi nadal mam kontakt. Cieszę się, że miałam okazję ich poznać, porozmawiać. :oczko:
Gdybym nagle zaprzestała wchodzenia tutaj, to sprawiłabym znajomym przykrość. A tego bym nie chciała. Ciężko byłoby mi funkcjonować nie wiedząc co u Nich słychać, co się dzieje itd. Będąc z chłopakiem,nie ograniczam się tylko do niego. Jest ważny w moim życiu, ale moi znajomi również są i to się nie zmieni.

U mnie jest podobnie. Moi dawni znajomi zajęci są swoim życiem a tutaj chociaż tylko wirtualnie ale zawsze jakiś kontakt z ludźmi mam.

To prawda.
Nie ma ograniczeń w związkach. Inni ludzie też się liczą. Jeżeli ktoś się do kogoś ogranicza, nie widząc nic innego poza tym związkiem, to już taki związek nie jest normalny.
Zresztą, w każdym związku musi być własna przestrzeń i swoboda. I to są normalne związki. Żaden związek nie będzie fajny, jeżeli nie będzie własnej przestrzeni, własnego czasu dla siebie. Tak samo musi być w związkach poczucie wolności, jak i w przypadku singli.

Tylko to już zależy od samych ludzi, jak do tego podejdą i czy będą wyrozumiali.
Ja, gdybym miał dziewczynę ( a nie mam ), byłbym z nią na poważnie, nigdy bym nie pozwolił na taką sytuacje, żeby w związku było jakieś ograniczenie, nie szanowanie własnego czasu dla siebie i głupie zazdrości, bez podstaw.
Jeżeli jest do siebie szacunek, zrozumienie, zaufanie, to ludzie tacy się tego trzymają i nie ograniczają się do siebie, a nawet odpoczywają od siebie jakiś czas, będąc daleko od siebie.
Mi nawet by pasował luźny związek, bo w nim jest dużo wolności i swobody.
I to jest fajne. Ja musiałbym mieć też czas na inne sprawy, nie tylko żyć samym związkiem. Ja bym zwariował od tego.
 
 
     
zapominajka 
Aktywny



Dołączyła: 01 Gru 2015
Posty: 251
Wysłany: 2016-05-24, 13:52   

jeśli ktoś chce być na forum, to widocznie ma to dla niego jakiś sens, nie wiem czego tu się czepiać...
 
     
kamiledi15 
Początkujący


Wiek: 36
Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 144
Wysłany: 2016-05-25, 14:53   

Ja wchodzę tu z przyzwyczajenia. Już od dłuższego czasu nie piszę nic nigdzie, na żadnych forach, bo uznałem, że i tak nic nowego nie napiszę. A u mnie się nic nie zmienia, więc w swoim temacie też nie będę powtarzał znowu tego samego. Bo co kogo obchodzą moje dziwaczne zainteresowania - kolejne spotkanie z moją idolką, kolejna figurka, którą zrobiłem, moje ćwiczenia itp. Mam dwóch wirtualnych znajomych, w realu zero, więc chociaż mogę sobie poczytać.
Ostatnio zmieniony przez kamiledi15 2016-05-25, 14:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-05-25, 15:22   

No, ja to traktuje forum i inne fora tematyczne, jak moje zainteresowanie. Zawsze lubiłem dużo czytać, interesować się różnymi sprawami z życia, więc wypowiadanie się na forum jest dla mnie w jakiś sposób ważne i potrzebne.
Właściwie, jak po raz pierwszy miałem laptopa z Internetem, to już się zarejestrowałem na jakimś forum i dużo się tam wypowiadałem w wielu tematach.

Potem nawet dostałem od administratorki innego forum link do tamtego właśnie forum, żebym się tam zarejestrował. Zachęciła mnie do tego i skorzystałem.
Ona wchodziła na inne fora dyskusyjne i zachęcała innych do rejestrowania się na jej forum, żeby miała jak najwięcej użytkowników.
Ona chyba mieszka na stałe w Niemczech, bo o tym mi pisała.

Już nie jestem na tamtym forum, a nazywa się, jakoś "Kraina Elfów".
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS