Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2015-11-21, 20:49
Nasze pupilki
Autor Wiadomość
Diabeł Stróż 
Nowy

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 43
Wysłany: 2012-12-01, 14:52   

iskierka503 napisał/a:
nie spotkalam sie jeszcze z tym zeby mezczyzna byl kociarze...


Pokochalem koty bo to zwierzęta inteligentne i wrażliwe ,a ich psychika jest nie mniej pokrecona niż ludzka .Do tego podobnie jak ja sa w znaczący sposób asocjalne,wiec doskonale się rozumiemy ;-)
 
     
Diabeł Stróż 
Nowy

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 43
Wysłany: 2012-12-01, 14:57   

Rii napisał/a:
A ja mam szczury :)
Są takie kochane, chociaż mam je dopiero 2 miesiące


Szczurki sa bardzo madre i szybko przywiazuja sie do ludzi, niestety moje towarzyszki zycia mialy jakies myszo-szczuro-fobie wiec nigdy szczura nie mialem,ale kiedys sobie sprawie.
 
     
Rii 
Milczący



Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 51
Wysłany: 2012-12-01, 16:36   

Te 'fobie' to jakaś cecha wspólna wielu ludzi. Jak ktoś dowiaduje się, że mieszkają ze mną dwie nowe ogoniaste koleżanki, to zauważam jakąś delikatną niechęć. Ale to zwykle mija po wzięciu takiego ogona na kolana, wtedy to już nie jest 'jakiś tam ohydny śmierdzący szczur' tylko kolejne milutkie stworzenie :)

A że szybko się przywiązują - fakt i nie są jakieś trudne w opiece, co dla mnie spory + bo mam potrzebę zajmować się jakimś stworzonkiem w 100% sama. :)
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 41
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-12-01, 17:02   

Szczurki są dużo milsze niż pająki ;-) .
 
     
Rii 
Milczący



Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 51
Wysłany: 2012-12-01, 17:32   

Czy ja wiem :) Pająka bym chciała, ale wydaje mi się to dość drogie i trudne w utrzymaniu, mam wrażenie że by mi zdechł szybko.
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-01, 19:39   

Rii napisał/a:
Czy ja wiem :) Pająka bym chciała, ale wydaje mi się to dość drogie i trudne w utrzymaniu, mam wrażenie że by mi zdechł szybko.


Aaaach, gdybyś zgłosiła się kilka dni temu, to bym Ci wysłał pocztą ; ), tak sie złożyło że miałem przyjemność przebywać z jednym(jakiś drzewny, skaczący), miał nadzór 24/h , siedział w pudełku...: O Jeśli taki wytrzymuję znaczny spadek temperatury to raczej przetrzyma wszystko ; )
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 41
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-12-02, 12:51   

A najlepszy to jest psiak, bo można się do niego przytulić, a i na spacer wyciągnie ;-)
 
     
Rii 
Milczący



Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 51
Wysłany: 2012-12-02, 13:00   

Mr.eM napisał/a:
Aaaach, gdybyś zgłosiła się kilka dni temu, to bym Ci wysłał pocztą ; )

I rodzice by mnie wyrzucili z domu razem z pajączkiem i moimi chorymi pomysłami, dziękuję ^^

A psów... to ja sie boję. Nawet koło takiego małego i głośnego nie przejdę. Nie ma mowy.
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-02, 13:31   

Rii Może weszliby do pokoju, rzucili spojrzeniem na pojemnik ze wspomnianą kreaturką i krzyknęli: 'Jesteśmy niezadowoleni z Twojego uczynku.......Jak mogłaś ukrywać przed nami tego słodkiego włochatego pajączka!' :-D


Jakbym miał dokonać wyboru pomiędzy psem a kotem....to chyba wybrałbym kota.
Albo w ostateczności gdy decyzja byłaby zbyt trudna do podjęcia....psa i kota :-P
Ostatnio zmieniony przez Mr.eM 2012-12-02, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Rii 
Milczący



Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 51
Wysłany: 2012-12-02, 13:50   

Kto wie! Kiedyś to sprawdzę ^^

A koty są takie mrrrrr i fajne, ale tylko jak są tulaśne. Bo jak nie są tulaśne tylko raz na jakiś czas dadzą się pogłaskać i to jeszcze z taką łaską to ja podziękuję.
 
     
Neutralize 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 64
Skąd: Stany / Stalowa Wola
Wysłany: 2012-12-03, 12:40   

Ja uwielbiam koty głównie dlatego ze ładnie mrucza. Ja imiona kociakom nadaje po ich zachowaniu. Tego co mam teraz nazywa sie cweluś:D a tego co miałem wczesniej nazywał sie intensywniak bo jak mruczał to az w trzech pokojach było go słychac. Kotki sa fajne:]
 
 
     
Rii 
Milczący



Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 51
Wysłany: 2012-12-03, 17:26   

Cweluś, jak słodko xD
Lubie nienormalne imiona dla zwierząt :p Gdyby nie to, że ja moje szczurzyce dostałam już jak miały 9 miesięcy to też bym je jakoś oryginalnie nazwała... a tak są Tola i Lola -,-
 
     
Neutralize 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 64
Skąd: Stany / Stalowa Wola
Wysłany: 2012-12-03, 17:51   

Rii napisał/a:
Cweluś, jak słodko xD
Lubie nienormalne imiona dla zwierząt :p Gdyby nie to, że ja moje szczurzyce dostałam już jak miały 9 miesięcy to też bym je jakoś oryginalnie nazwała... a tak są Tola i Lola -,-


No to znajomemu mojego ojca urodziły sie 3 kociaki i nazwał je chrupa, chrupy, chrupie. To sie dopiero nazywa oryginalność.
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-19, 01:02   

W moim domu panują dziwne zasady - nawet biedronki na smyczy trzymać nie można :-?
 
     
no_name 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 34
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-19, 08:45   

ja mam akwarium z rybkami, kiedyś miałem nawet 2.

Zawsze marzyłem o psie i tak jak tata, konkretnie o Owczarku Niemieckim, niestety dość wątpliwe bym w najbliższym czasie mógł mieć.
Kolejnym zwierzakiem, które chcę mieć od dziecka to wąż :mrgreen: Pająków nie lubię, ale węże owszem... szkoda tylko, że jak wspominam o temacie rodzinie to mają drgawki i wszyscy wykrzykują bym przestał o tym mówić :lol2:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS