Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
BRAK FANTAZJI
Autor Wiadomość
karolka1
Nowy

Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-04-12, 20:04   BRAK FANTAZJI

Kiedyś upojny seks dziś nuda i rutyna, jak szybko pobudzic partnera który odmawia seksu.
Mówi,że kocha jednak popęd seksualny jakby zupełnie zanikł.
Może jest jakiś afrodyzjak, prosze o radę
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-04-12, 20:34   

To wszystko zalezy jakie macie relacje i czy cos zmienilo sie od tamtego czasu. Facet nie musi byc ciagle pobudzony, czasem nie ma ochoty bo naprzyklad ciezko pracuje. Sa rozne przypadki, niektorzy faceci poprostu traca moze zainteresowania z powodu zmiany fizycznej partnerki. Nie mozna komus dac rady jesli sie nie zna powodow:) Co z tego ze napiszemy ci o nowej sexy bieliznie, i nastrajania atmosfery , masazu olejkowym czy wspolnej kampieli...skoro nie wiemy co jest brakiem checi u twojego partnera.
Mysle ze na poczatek powinnas jego oto zapytac a nie szukac odpowiedzi w internecie:)
Nikt jego nie zna jak on sam siebie a taka rozmowa jest wskazana jesi dwie osoby sa wobec siebie szczere i sa razem. Kobiety przewaznie unikaja rozmow takich i szukaja na okolo odpowiedzi. Rozmowy w zwiazku to podstawa, jak chcesz z kims byc skoro nie umiesz z nim poruszyc tematow ktore sa czenscia waszej milosci.
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-04-14, 16:30   

Co się z tym forum dzieje... -.- o takie sprawy pytaj swojego partnera, porozmawiaj z nim a nie z obcymi ludźmi z internetu
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-14, 17:15   

Karuta ma rację!

Porozmawiaj ze swoim chłopakiem o tym i proszę, nie pisz nam o tym co i jak dzieje się u was w TYCH sprawach, bo MY Ci w tym nie pomożemy, ani nie zrobimy tego za Ciebie!! Może pomyliłaś fora internetowe...?
Nie zmieniajmy idei tego forum!
Jeśli czujesz ze potrzebujesz pomocy, wsparcia w podobnych sprawach jak my, to napisz o tym, ale dziewczyno nie pisz nam o TAKICH rzeczach, bo to już chyba przesada...

P.S. Przepraszam jeśli Cię uraziłem...
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-04-14, 17:23   

Dlaczego tak na nią naskakujesz? To jest forum o samotności, a kobieta, z którą jej własny facet nie chce się kochać może czuć się samotna mimo, że jest w związku. Też uważam, że powinna z nim porozmawiać o tym w cztery oczy, ale jeżeli pisanie tu o tym ma jej w czymś pomóc to dlaczego miałaby tego nie robić?
 
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-04-14, 17:33   

Bo w poście u góry nie ma nic o samotności.
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-04-14, 17:34   

Nie jest napisane, że piszemy tylko o samotności. karolka1 nie wiedziała co zrobić więc poprosiła o radę tutaj.
 
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-04-14, 17:36   

Ale panna Z., napisała, że karolka1, jest samotna
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-04-14, 17:37   

Karuta, karolka pisała o tym w innym temacie, który z resztą zamknęłam, bo dotyczył tego samego z jedną małą wzmianką o samotności.
 
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-14, 19:57   

Może faktycznie przegiąłem, przepraszam.
Niestety jestem tego zdania, że MY nie jesteśmy w stanie pomóc Karolce w TEJ sytuacji.
Taką rozmowę powinna przeprowadzić z chłopakiem...
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-04-14, 20:59   

Możemy dodać otuchy za to, to tez pomoc :)

Może Twój ukochany ma problemy z pracy, albo coś innego go trapi? Stres to najczęstrza przyczyna braku chęci na igraszki. A może faktycznie to rutyna, a partner wstydzi się mówić o swoich fantazjach, bo myśli, ze go wyśmiejesz albo się zrazisz. Delikatna rozmowa, ale nie zaszkodzi też spróbować takich banalnych sztuczek jak seksowna bielizna.
 
     
karolka1
Nowy

Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-04-15, 18:34   

Pewnie nie potrzebnie zawracam głowę obcym ludziom.
Ja zdaję sobie sprawę,że najpierw powinnam porozmawiać z nim później ewentualnie poszukac specjalisty seksuologa albo kogoś takiego, wiem to wszystko ....po prostu myślałam,że skoro forum o samotności to może właśnie wy mnie zrozumiecie ...
może jak przeczytam o tym co sądzą ludzie nie znający mnie widzący tylko problem
podniesie mnie to na duchu i da kopa do działania ....;(
Przepraszam ROBSSON że zajęłam twój cenny czas ale nie bardzo miałam się do kogo zwrócić a byłam w koszmarnym dołku .
Dziękuje wszystkim którzy podjęli się jednak tematu.
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-04-15, 18:38   

karolka1, nie musisz tu nikogo przepraszać. Robssona poniosło, już będzie grzeczny, a Ty masz prawo tu pisać i spytać się.
 
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-16, 18:09   

Ever napisał/a:
Robssona poniosło, już będzie grzeczny

Dokładnie tak, jeszcze raz przepraszam. Naprawdę nie chciałem Cię urazić.
 
     
skarpa 
Nowy


Wiek: 49
Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-17, 09:29   

Jak na mój gust za mało było informacji na temat tytułowego związku, by móc się konkretnie wypowiedzieć - jak długo jesteście razem np. i inne szczegóły wspólnego życia. Brak chęci na seks może mieć bardzo wiele przyczyn zależnych od okoliczności właśnie i tu pozostają domysły. Bez dodatkowych informacji można tylko snuć przypuszczenia i nie wiele z tego wyniknie. Jeśli powód jest głębszy, to i żaden afrodyzjak nie pomoże...

Tylko szczera, poważna rozmowa.
Ostatnio zmieniony przez skarpa 2012-04-17, 09:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS