Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
dla kogoś kto potrzebuje dodatkowego zajęcia
Autor Wiadomość
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-28, 14:28   dla kogoś kto potrzebuje dodatkowego zajęcia

Dziewczyny i chłopaki:) jeżeli chcielibyście mieć nowe zajęcie i czerpać z niego dodatkowe korzyści to proponuje wam zostanie konsultantką lub konsultantem firmy Mariza.
Mogę was zapisać ponieważ jestem liderką wystarczy napisać;) możemy też tutaj o tym porozmawiać:)
Zapraszam.
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-28, 23:43   

To raczej dla dziewczyn :-P jeszcze sie nie spotkałem z męskim odpowiednikiem "konsultantki" :-D
 
     
MałaMi 
Milczący



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 54
Wysłany: 2012-08-28, 23:46   

Jeśli reklamujesz jakąkolwiek firmę, napisz chociaż kilka słów o niej. Bo ja na przykład, pierwszy raz spotkałam się z nazwą 'Mariza".

Nie, nie jestem zainteresowana. To była tylko taka rada. ;)
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 41
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-08-29, 09:47   

No właśnie, ja też o czymś takim nie słyszałam. Co to jest i z czym to się je? Dobrze byłoby gdybyś napisała coś więcej na ten temat ;-)
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-29, 10:35   

MałaMi napisał/a:
Jeśli reklamujesz jakąkolwiek firmę, napisz chociaż kilka słów o niej. Bo ja na przykład, pierwszy raz spotkałam się z nazwą 'Mariza".


http://www.mariza.com.pl/
korzystanie z google nie boli :-D
 
     
MałaMi 
Milczący



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 54
Wysłany: 2012-08-29, 12:47   

Cytat:
korzystanie z google nie boli :-D


Jasne, nie boli. Zatem przypomnij proszę mi reklamę czegokolwiek, w której nie byłoby choć jednego zdania na temat firmy/produktu/usługi. Jeśli widzimy reklamę żelu, mówią przeto, że jest do jąder, tyłka, nóg czy oka. Wspominają z jakiej firmy, jak działa i dlaczego polecają. :]
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 18:41   

A więc Mariza to firma kosmetyczna;) Od razu polecam i z góry mogę powiedzieć że mają o wiele lepsze kosmetyki niż Avon czy Oriflame.
A więc gdybyście chcieli coś kupić śmiało pytajcie;)

A co do męskiej wersji konsultantek to są i wtedy mówi się na takiego Pana konsultant;)
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 18:42   

A i tutaj macie najnowszy katalog http://kosmetykimariza.blogspot.com/2012/08/mariza-katalog-10-aktualny-od-01.html
 
     
mloda90 
Nowy

Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 15
Wysłany: 2012-08-30, 00:51   

lenazkiw napisał/a:
o wiele lepsze kosmetyki niż Avon czy Oriflame.

a w czym są lepsze? kariery to ty chyba w tym zawodzie nie zrobisz, jeśli będziesz tak zachęcać. Spojrzałam na katalog i jakoś mnie nie przekonuje. Kupowanie w ciemno jakoś sie nie sprawdza.
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 09:37   

mloda90 napisał/a:
lenazkiw napisał/a:
o wiele lepsze kosmetyki niż Avon czy Oriflame.

a w czym są lepsze? kariery to ty chyba w tym zawodzie nie zrobisz, jeśli będziesz tak zachęcać. Spojrzałam na katalog i jakoś mnie nie przekonuje. Kupowanie w ciemno jakoś sie nie sprawdza.


Przekonać cię nie potrafię, ale wystarczy zobaczyć opinie na wizażu, kafeterii, czy nawet na YouTube. Kariery nie zrobię ponieważ Mariza jest moim zajęciem dodatkowym.
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-01, 12:06   

http://www.marizakosmetyk.sklepna5.pl/
 
     
Dusia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-02, 14:07   

W sumie mi brak zajęć, ale chyba na taką konsultantkę się nie nadaję. ;x
 
     
Anex86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 150
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2012-09-02, 15:10   

Takie same kosmetyki jak wszedzie, zadnej rewelacji... Tak jak kiedys kolega mnie namawial do bycia konsultantka jakiejs smiesznej firmy LR, gdzie kosmetyki kosztowaly majatek, a z katalogow zamawialy chyba w sumie chyba tylko bogate emerytki z wiekszych miast w Polsce. Kolega dal sie naciagnac, jezdzil na jakies spotkania, szkolenia i nic mu z tego nie wyszlo ^^ Dziewczyny wolaly zamawiac w Avonie/Oriflame ewentualnie przespacerowac sie do pobliskiego Rossmanna i tam narobic zakupow.
Bawilam sie kiedys w Avon, majatku nie zbilam na tym :lol: Fajne zajecie na popoludnia, teraz sie tym nie zajmuje bo brak czasu ^^
Ostatnio zmieniony przez Anex86 2012-09-02, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-02, 20:48   

Kokosów zarobić się nie da ale coś tam zawsze wpadnie;) ja np. nie uznaje kosmetyków AVON bo mnie uczulają.
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-02, 20:49   

Dusia napisał/a:
W sumie mi brak zajęć, ale chyba na taką konsultantkę się nie nadaję. ;x


Każdy się nadaje;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS