Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacyjne plany
Autor Wiadomość
Darek
Nowy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 34
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-11, 22:18   Wakacyjne plany

Jak u Was wyglądają wakacje? Wybieracie się gdzieś, pracujecie, czy wolicie pozostać w domu?

Ja tegoroczne wakacje spędzę najpewniej w... pracy :-) / :-x


P.S. Wiem, że istnieje podobny temat, ale był on odnośnie ubiegłorocznych wakacji ;-)
Ostatnio zmieniony przez Darek 2012-07-11, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-26, 17:06   Wakacje 2012 Rok.

Darek napisał/a:
Jak u Was wyglądają wakacje? Wybieracie się gdzieś, pracujecie, czy wolicie pozostać w domu?

Ja tegoroczne wakacje spędzę najpewniej w... pracy /

Temat założony rok temu, nikt nie odpisał.
Może po odnowieniu tego tematu podyskutujemy?
Jak u Was wygląda plan wakacji/urlopów, gdzie macie zamiar wyjechać, może niektórzy zostaną w domu? ale jak planujecie tegoroczne wakacje?
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-26, 17:44   

( Jak wcześniej już wspominałem)
Ja to planuję sobie autostopem podróżować po 15 lipcu. Na początek gdzieś nad morze, a potem się zobaczy. A oprócz tego gdzieś jeszcze dorywczo trochę grosza zarobić :P
Ostatnio zmieniony przez Poddrzewem 2013-06-26, 17:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Fuksia 
Milczący


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 59
Wysłany: 2013-06-26, 20:18   

Na razie bez planów, w pracy nie ma kto zastąpić.
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-26, 20:49   

Brak planów i brak wakacji. Niedawno zacząłem pracę, chociaż może jakieś plany będą jak uda się dostać jakieś dni wolne.
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-26, 21:45   

Wspominałam wcześniej - wycieczka stopem w planach, ale termin jeszcze nieznany i nie wiadomo, czy dojdzie to do skutku.
A poza tym praca dorywcza i ciocia zza granicy przyjeżdża do Polski, także raczej rodzinnie :) (a z nimi może jakiś wypad nad morze/w góry).
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-06-27, 20:33   

NovemberRain,

koniec lipca pewnie ruszam spontanicznie autem w Polskę. Na zasadzie "dziś wawa, jutro mazury". Więc jeśli będziemy mieli szczęście to trafimy na siebie. Jeśli zobaczysz granatowego "fałwika 3" z wielkim szalikiem z napisem "Volkswagen" za przednią szybą to Ja :) więc zatrzymuj, ale nie pytaj o zwłoki w bagaźniku :lol: :evil:
a tak serio to nie wożę zwłok...
jak powiedziałem, koniec lipca pewnie pod znakiem kilkudniowej wycieczki po kraju. Wyjdzie to w pełni spontanicznie.
Ostatnio zmieniony przez Jasper 2013-06-27, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-27, 21:17   

Jasper, dziękuję za cenną informację, zakodowałam już w razie czego! :D
I okej, o zwłoki nie będę pytać, masz jak w banku :D

U mnie to wszystko też jeszcze pod znakiem zapytania, bo nie wiem jak z pracą i organizowaniem czasu z rodzinką, która przyjedzie, ale fajnie - cieszę się, że "kogoś znajomego" będę mogła spotkać na drodze :D
 
     
doriska 
Nowy

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Cze 2013
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-27, 21:20   

Jasper zazdroszczę, sama niedawno planowałam ze znajomymi objazd po Polsce, ale na planach się skończyło, więc urlop u rodziców :) Na pewno skoczę na 3-4 dni gdzieś w góry, bo je uwielbiam. Ktoś chętny dołączyć? :P
 
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-06-27, 21:41   

To "Jasperwagen" mieści 5 osób + zwłoki do bagażnika :D
Jeśli mój plan wypali i ktoś z forumowiczów spotka mnie to zatrzymujcie ludziska :) ostrzegam że pierwsze 4 osoby mają miejsce siedzące aaaa piąta osoba ma ten.. to miejsce w bagażniku ( o szczegóły nie pytać) :diabelek:

To jest taki spontaniczny pomysł który zajmie jedynie część wakacji. Reszta pod znakiem pracy, nudy i tego co typowo dzieje się każdego dnia :)
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-27, 22:03   

O kurde, to ja nie chcę być 5! :D
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-06-28, 13:21   

NovemberRain napisał/a:
O kurde, to ja nie chcę być 5! :D


Najwyżej będzie losowanie a ten kto przegra to.... oddamy go wilkom na pożarcie :) a Ty będziesz mieć miejsce siedzące :)

hmmm wilki to takie okrutne trochę, to oddamy go "remulom" i posmarujemy "majezonem"...
no masz... o i kocioł nam się robi powoli, chociaż... lepiej teraz omówić kwestie "selekcji" żeby potem nie było jakiś zażaleń :)
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-28, 17:20   

Tak, myślę, że losowanie będzie dobrym pomysłem :) sprawiedliwie chociaż :P chociaż... mogłaby obowiązywać właśnie zasada kto pierwszy - ten lepszy: więc sprawiedliwość jako taka jest :D
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-06-28, 18:11   

NovemberRain, Będzie wyliczanka :
"Pałka, zapałka, dwa kije
na kogo wypadnie tego wilk zje"
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-29, 08:31   

Jasper, znam lepszą (lepsza dla tego, kto wylicza):
"Pękła dętka w rowerze tssssssss" (no i wiadomo, tssss może się ciągnąć tyle czasu, ile wyliczający zażyczy ;)). Zatem: JA WYLICZAM! :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS