Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jeśli masz ponad 30 lat i uwielbiasz dzieci to tu wejdź :)
Autor Wiadomość
crushcrush 
Nowy

Dołączyła: 11 Lis 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-11-11, 22:49   Jeśli masz ponad 30 lat i uwielbiasz dzieci to tu wejdź :)

Słuchajcie, no to są moje dwa najważniejsze kryteria. Facet musi mieć ponad 30 lat, chodzi tu o stabilizację i doświadczenie. Przepraszam, jeśli kogoś urażę.. ale po wielu doświadczeniach już teraz wiem, że TEN KTOŚ musi byś starszy ode mnie. Po prostu :) i jako, że mam dwoje dzieci, nie może nie lubić dzieci. Już raz spotykałam się z kimś, komu moje dzieci najnormalniej w świecie przeszkadzały :/
To są moje takie dwa kryteria patrząc perspektywicznie :marzyciel:

Kurcze.. straszne to jest i przytłaczające, że nawet nie mam z kim iść do kina :( a tyle fajnych filmów grają :wesoly:

Też już powoli wątpię, ze kogoś znajdę. To jest okropne, gdy siedzę sama w domu cały dzień, bo dzieci są na przykład u swojego taty i nie mam co ze sobą zrobić...
Tak bym chciała z kimś się spotkać, pospacerować, pogadać, o wszystkim i o niczym.. eh..

To jak? Są jacyś chętni? :witch: :zeby:
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 00:01   

a gdzie tata pytam się?! D:
 
     
xxxl 
Początkujący


Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 171
Wysłany: 2012-11-12, 16:33   

Przepraszam i bez urazy oczywiście dla Ciebie ale dlaczego twierdzisz że osoba w twoim wieku nie potrafi się zajmować dziecmi i jest nie ustabilizowany finansowo. Wiem że przeszlasc wiele ale trochę wiary w siebie że nie koniecznie ten starszy po 30 jest lepszy i tego Ci życzę. Pozdrawiam
 
     
crushcrush 
Nowy

Dołączyła: 11 Lis 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-11-13, 00:03   

Sen - tata jest, a i owszem, ale dla dzieci :) dla mnie to ktoś zupełnie obcy. Od paru lat...
xxxl - nie przekreślam moich rówieśników i oczywiście wierzę, że zdarzają się wyjątki, ale te wyjątki dotyczą rodzin normalnych, tj tata, mama i ich wspólne dziecko/ dzieci. Ale dla kobiety już z dziećmi, to niestety.. rzadko który mój rówieśnik pomyślałby o mnie poważnie.. faceci w moim wieku chcą wszystko budować od podstaw a nie wkraczać już do "zbudowanego domu". Pozdrowionka :oczko:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS