Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2015-11-21, 20:57
Dlaczego mężczyźni wolą szczupłe?
Autor Wiadomość
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-27, 22:46   

O gustach się nie dyskutuje - rzekł kiedyś ktoś mądry.

W obecnych czasach to guzik warte, bo media kreują to, co kreują i nic na to nie poradzimy.
Dla mediów normalna, kształtna kobitka jest plus size, a wieszak TO JEST TO!

Nie można popadać ze skrajności w skrajność. Przede wszystkim szczupłym powinno się być dla zdrowia (zdrowa dieta + wysiłek fizyczny), a nie dla wyglądu samego w sobie.

Mi się nigdy mięśniaki nie podobali. Wypacykowani również nie. Nie i koniec. No chyba że taki ma dołeczek w policzku, to nogi mi miękną, ale wtedy patrzę na dołeczek, a nie na całą resztę :P Najlepiej żeby był taki... akuratny. I miał dołeczki ^^ I znał ortografię, to wtedy jestem cała jego :P

Dla każdego ta akuratność jest inna.

Jestem kobietą, ale sama lubię popatrzeć na ładne, zgrabne i proporcjonalne kobitki. Ale czasem nawet i takie mi się nie podobają, bo na przykład mają... dziwny wyraz twarzy albo ostry makijaż albo cokolwiek, co nie podpada w moje gusta.

Za to co mnie niemożebnie wkierwia to, gdy taka ładna, szczupła, zgrabna dziewczyna nawija NON STOP o tym, jaka to ona gruba. Wtedy to mam ochotę pizgnąć ją w ten równie szczupły mózg.

Przede wszystkim, jeśli mówmy o fizyczności, to człowiek (kobieta i mężczyzna) ma być czysty, higieniczny i schludny. Reszta jest mniej ważna.

Poza tym gusta się zmieniają.
Ostatnio zmieniony przez czekolada88 2014-03-27, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-03-27, 22:58   

czekolada88 napisał/a:


Jestem kobietą, ale sama lubię popatrzeć na ładne, zgrabne i proporcjonalne kobitki. Ale czasem nawet i takie mi się nie podobają, bo na przykład mają... dziwny wyraz twarzy albo ostry makijaż albo cokolwiek, co nie podpada w moje gusta.


o tym też gdzieś już muówiono kobiety zdecydowanie większe skłonności do bycia bi' niż faceci... jaj jakoś nie umie na facet spojrzec czy jest taki czy siaki...wogule nigdy się nad tym nie zastanawialem :P

...mojej wrednej uwadze nic nie umknie ^^
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-27, 23:03   

4w5 napisał/a:
czekolada88 napisał/a:


Jestem kobietą, ale sama lubię popatrzeć na ładne, zgrabne i proporcjonalne kobitki. Ale czasem nawet i takie mi się nie podobają, bo na przykład mają... dziwny wyraz twarzy albo ostry makijaż albo cokolwiek, co nie podpada w moje gusta.


o tym też gdzieś już muówiono kobiety zdecydowanie większe skłonności do bycia bi' niż faceci... jaj jakoś nie umie na facet spojrzec czy jest taki czy siaki...wogule nigdy się nad tym nie zastanawialem :P

...mojej wrednej uwadze nic nie umknie ^^


Myślę, że to raczej wynika z tego, że mężczyźni boją się przyznać do tego, że uważają jakiegoś faceta za przystojnego.

Niech sobie myślą ludzie, co chcą. Jak widzę piękno, to uważam, że trzeba je podziwiać, bez względu na płeć czy orientację :)

Jak widzimy tęczę, to też się nią zachwycamy ^^
Ostatnio zmieniony przez czekolada88 2014-03-27, 23:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-03-27, 23:20   

...tęcza kojarzy mi sie z gejostwem jakoś nie widze powodów do zachwytu :)
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-27, 23:24   

4w5 napisał/a:
...tęcza kojarzy mi sie z gejostwem jakoś nie widze powodów do zachwytu :)


Jeśli ktoś ma jakiekolwiek skojarzenia z tym zjawiskiem i jeszcze widzi w tym problem, to cóż... Jego problem :P
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-03-27, 23:28   

Nie tylko mój :D jakies 200k ludzi musi z tym żyć.
http://demotywatory.pl/4227216/and;Rzeszow-stolica-innowacjiand;

...a ten ''pomnik'' podobno jak wieje zachodni wiatr to gwiżdże ;D
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2014-03-27, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-28, 11:00   

Most jak most. Fajniejszy niż większość, bo nie jest szaro-bury, a kolorowy.
A jak ktoś ma skojarzenia z nie wiadomo czym, to naprawdę jego problem.

Może jeszcze zmienimy kolejność ułożenia kredek w pudełkach, bo to może się kojarzyć ze środowiskiem LGBT i siać propagandę? Skrajności są złe ;)
 
     
Anioł Cały Twój 
Nowy


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-04-27, 18:00   

Nie wiem czy wszyscy wolą szczupłe. Moim zdaniem to jest bardzo zależne od tego jak ma się w głowie poukładane i od partnera. I na pewno nie należy kogoś przekreślać za to że ma więcej ciała. Bo nie tylko to się liczy co widzimy ale również się liczy nasze zachowanie i tym możemy przekreślić czasami szanse u drugiej osoby. Więc to na pewno jest kwestia gustów jakie się dziewczyny chłopakom podobają i co ich pociąga...
 
     
Lenka
Nowy

Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 8
Wysłany: 2014-09-20, 20:05   

no to się trochę pomądrzę, bo akurat czytam "Ewolucję pożądania", w której było to wyjaśnione z punktu badań Davida M. Buss.
chodzi o to, że preferencje w doborze partnerek są uwarunkowane ewolucyjnie: kiedyś mężczyźni poszukiwali partnerek, które zapewnią im potomstwo. potomstwo mogła zapewnić partnerka zdolna do rodzenia, a więc zdrowa i płodna.
płodnosć oceniano po stosunku obwodu bioder do obwodu talii. proporcja ta jest również stałym wskaźnikiem dobrego stanu zdrowia.
mężczyźni wolą kobiety raczej średnie, niż bardzo szczupłe lub otyłe. najbardziej podobają im sie kobiety o niskiej proporcji talia/biodra

:aniolek:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS