Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
co sądzicie o takiej sytuacji
Autor Wiadomość
anioł 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2012
Posty: 16
Wysłany: 2012-07-11, 23:41   co sądzicie o takiej sytuacji

Podstawowe pytanie to dlaczego faceci gonia króliczka bedac w zwiazku np bedac zareczonym ?
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2012-07-12, 00:07   

Takiego ów facet można zwać świnią, czyż nie? a świnia zawsze szuka okazji by się ześwinić jeszcze bardziej.
A tak po za tym, po obu stronach można znaleźć takich osób w dziesiątki tylko szkoda ze tak mało trafia swój na swego,
Taki to skrzywiony światopogląd społeczeństwa, że związek coraz częściej zamiast oddanie, związanie traktuje się jak regułkę która trzeba naginać i łamać.
I cóż tu rzec jak to młodzi narzekają na tradycje na starą szkołę, a jak dzieje się coś na czasie to narzekają. A tak się zarzekają żę trzeba iść z duchem czasu.
Tylko szkoda że nie zauważają że ten duch czasu jest zajarany ziołem i szlaja się po rowach

dems miała byś krótka odpowiedz. heeh tam
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-07-12, 10:47   

Wiadomo nie od dziś że nie którzy faceci tak robią ale i kobiety też.Dla mnie takie osoby to są skończonym zerem i które nie powinny nigdy być w związku żadnym bo wiadomo że taki człowiek nigdy się nie zmienia praktycznie.
 
 
     
Karolina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-12, 11:26   

Andskyru napisał/a:

I cóż tu rzec jak to młodzi narzekają na tradycje na starą szkołę, a jak dzieje się coś na czasie to narzekają. A tak się zarzekają że trzeba iść z duchem czasu.
Tylko szkoda że nie zauważają że ten duch czasu jest zajarany ziołem i szlaja się po rowach


Bardzo trafne spostrzeżenie :yes:

Co do pytania..ciężko mi odpowiedzieć, bo reprezentuję zupełnie inną płeć. Uważam jednak, że robią to z kilku pobudek:
-udowodnię sobie na co mnie stać/jaki to jestem męski
-a nuż trafi się lepsza opcja, niż ta którą mam obecnie
-mam silny instynkt łowiecki;)
-jestem dwulicowym gnojkiem...

Powyższe powody są tylko moimi wnioskami, wyciągniętymi z obserwacji. Żadnego z panów nie miałam zamiaru urazić :usmiech:
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-07-12, 14:46   

Wydaje mi się, że nie wolno też generalizować i wszystkich facetów wrzucać do jednego wora. Kiedyś podobne pytanie zadałam koledze, który był naprawdę fajnym człowiekiem jako kolega, ale nigdy w życiu bym się z nim nie związała.
Odpowiedział w prosty sposób-Bo kobiety same się o to proszą.
Nie wiem ile jest w tym prawdy, generalizować płci pięknej też nie będę, jednak patrząc na moje niektóre koleżanki wydaje mi się być w tym ciut prawdy.
Widzi taka, że nie stabilny, że kobieciarz, nie dorósł do poważnych decyzji, nie wart zainteresowania, ale nie! Ciągnie takiego do ołtarza, a później się dziwi... ja wiem powiecie, że miłość, że uczucie, że się zmieni...a fakt jest taki, jak facet przed ślubem zdradza to po ślubie też będzie ;-)
Inna sprawa, że tacy faceci to świnie, a inna, że często na własne życzenie pozwalamy się im wykorzystywać :roll:
Ostatnio zmieniony przez myszka1604 2012-07-12, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Monia00000 
Nowy

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2012-07-12, 19:57   

Lepiej to pytanie pozostawic bez odpowiedzi bo to szkoda czasu i energi na takich facetow! Sa to kompletni idioci ale niestety i tacy sa na tym swiecie i nic na to niestety nie jestesmy w stanie poradzic ale naszczescie sa jeszcze faceci przyzwoici ale takich to szukac ze swieca...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS