Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Teraz trochę o mnie i o mojej samotności...
Autor Wiadomość
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-25, 19:40   

Usłyszałem jakby wyjaśnienia, że coś się wypaliło, zmieniło, że nie mogłaby mnie oszukiwać :(
 
     
Singularis_ 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 26
Wysłany: 2012-04-25, 19:43   

Robsson napisał/a:
Usłyszałem jakby wyjaśnienia, że coś się wypaliło, zmieniło, że nie mogłaby mnie oszukiwać :(


nie potrafiła powiedzieć prawdy.. stchórzyła, nie rozumiem takich ludzi
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2012-04-25, 20:28   

Robsson napisał/a:
Usłyszałem jakby wyjaśnienia, że coś się wypaliło, zmieniło, że nie mogłaby mnie oszukiwać :(

Przykro mi to stwierdzić, ale wychodzi na to, że panna od jakiegoś już czasu działała na boku. Straciłeś czujność - zdarza się.
Potrzebujesz teraz się wyciszyć by za jakiś czas zacząć nowe życie. To jest możliwe, tylko bądź cierpliwy ;-)
Singularis_ napisał/a:
nie potrafiła powiedzieć prawdy.. stchórzyła, nie rozumiem takich ludzi

To i tak dużo w porównaniu z tym, że ludzie potrafią odejść z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia nie dając możliwości nawiązania jakiegokolwiek kontaktu aby cokolowiek wyjaśnić.
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-25, 21:13   

Sunrise napisał/a:
Przykro mi to stwierdzić, ale wychodzi na to, że panna od jakiegoś już czasu działała na boku.


Jesteś tego pewna?
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2012-04-25, 21:15   

Nie jestem, dlatego napisałam, "że wychodzi na to" :-)
 
     
chocholica 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 107
Wysłany: 2012-04-26, 23:03   

myszka1604 napisał/a:
Bo jakiś czas temu dostałam telefon od tegoż buca, że ona żałuje, że powinniśmy spróbować od nowa. Nic...żadnego ukłucia w sercu, wręcz przeciwnie żal dla tego człowieka, że mógł pomyśleć iż po tym wszystkim jeszcze z nim będe.


I tu zadaje pytanie, czy osoba, która porzuciła ma "prawo" powrotu? Przecież stojąc z boku można wszystko dokładnie przemyśleć, wiedzieć czego się chce, co było naprawdę ważne. I być może jest to naprawdę szczere, płynące z głębi.

Cytat:
Nie wiem, czy dobrze zrobiłem, ale usunąłem Jej nr GG ;/


Oj to naprawdę ciężkie. Bardzo smutne, że zobaczyłes ten slogan "kocham innego". Ale potraktuj to jako szczepionkę na nią ;-) .

Trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze!
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-04-27, 11:14   

Chocholica, w moim przypadku nie dałam prawa powrotu, ponieważ ja już do tego człowieka nic nie czuje. Takze nawet nie dochodziłam czy intencje szczere, czy z głębi duszy płynące (chociaż wątpie, ze był na odwyku od środków uzależniających). Także dla mnie on mógłby mieć teraz złote serce i wspaniałą opinię. Nie ma uczucia, nie ma szansy.
 
     
chocholica 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 107
Wysłany: 2012-04-28, 10:19   

Myszka1604 oczywiście to rozumiem. To było tylko czysto teoretyczne zapytanie. Sama nie wiem jakbym zachowała się w takiej sytuacji (na szczęście nie muszę o niej myśleć).

myszka1604 napisał/a:
Nie ma uczucia, nie ma szansy

Właściwy wniosek.
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-28, 13:09   

chocholica napisał/a:

myszka1604 napisał/a:
Nie ma uczucia, nie ma szansy

Właściwy wniosek.


A jeśli uczucie jest jednostronne?
 
     
chocholica 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 107
Wysłany: 2012-04-28, 13:20   

Robsson napisał/a:
chocholica napisał/a:

myszka1604 napisał/a:
Nie ma uczucia, nie ma szansy

Właściwy wniosek.


A jeśli uczucie jest jednostronne?


To należy się cieszyć tym, ze posiada się możliwość obdarowanie drugiego człowieka uczuciem.
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-04-28, 22:14   

chocholica napisał/a:
Robsson napisał/a:
chocholica napisał/a:

myszka1604 napisał/a:
Nie ma uczucia, nie ma szansy

Właściwy wniosek.


A jeśli uczucie jest jednostronne?


To należy się cieszyć tym, ze posiada się możliwość obdarowanie drugiego człowieka uczuciem.


Zgadzam się, zmuszanie się do bycia z kimś na siłe nie da szczęścia wogóle, bo co to za szczęście kiedy ktoś nie czuję się dobrze w związku? Lepiej odchorować to i ułożyć sobie życie z kimś kto odwzajemni nasze uczucie.
Ostatnio zmieniony przez myszka1604 2012-04-28, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-29, 09:22   

myszka1604 napisał/a:
Zgadzam się, zmuszanie się do bycia z kimś na siłe nie da szczęścia wogóle, bo co to za szczęście kiedy ktoś nie czuję się dobrze w związku? Lepiej odchorować to i ułożyć sobie życie z kimś kto odwzajemni nasze uczucie.

Tylko czy trafi się taka osoba...
 
     
Kasienka 
Aktywny



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 208
Skąd: Cz-wa
Wysłany: 2012-04-29, 10:55   

Robsson napisał/a:

Tylko czy trafi się taka osoba...


nic innego nie pozostaje nam, tylko wierzyć w to, że w końcu spotkamy tą właściwą osobę.

Choć przyznaje, że z wiekiem jest to coraz trudniejsze, ale wiem na pewno, że bycie z niewłaściwą osobą męczy bardziej niż samotność.
 
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-29, 13:05   

Kasienka napisał/a:
bycie z niewłaściwą osobą męczy bardziej niż samotność.

Zgadzam się, byłem w takiej sytuacji jakieś 3 lata temu może trochę więcej. Poznałem dziewczynę, po czym po tygodniu bycia parą zerwałem z Nią kontakt, bo bycie z Nią nie wchodziło w grę. Powód? Pracowała przy trasie S1, głownie pewnie z tirowcami...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS