Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Trójmiasto i okolice
Autor Wiadomość
Grad 
Nowy

Wiek: 34
Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-08-15, 19:33   Trójmiasto i okolice

Witajcie...

Przypuszczam, że prawdopodobnie nie zdołam nikogo zachęcić, aby do mnie napisać, nawiązać kontakt, ale spróbuje, zawsze trzeba mieć przynajmniej odrobinę nadziei ;)

Ogłoszenie nie tak bardzo matrymonialne, jak mogłaby wskazywać nazwa działu "On pozna Ją", a bardziej chciałbym po prostu kogoś poznać, niekoniecznie do związku. Na stopie koleżeńskiej, abyśmy zostali znajomymi, a czy coś dalej by z tego wyszło, czy nie, to już samo z siebie by się okazało, lecz nie ma to dla mnie aż tak dużego znaczenia.

W chwili obecnej jestem w takiej sytuacji, że brakuje mi jakichkolwiek relacji z ludźmi. Mam problem z tym, żeby nawiązywać (i co ważne, utrzymywać) znajomość z innymi ludźmi, a będąca wynikiem tego samotność niestety powoli sprowadza mnie coraz niżej.

Coś o mnie? Trochę aspołeczny, pełen wewnętrznych lęków. Próbuję z tym walczyć, pracować nad sobą, być lepszym człowiekiem. Do tego spokojny, lubię spacerować, nawet może jakieś krótkie podróże czy wyjazdy, a do tego w wolnym czasie coś poczytam, pooglądam. Czasami nawet lubię przebywać wśród innych ludzi i jestem w stanie być dość rozmowny, ale nie na długo, bo moje introwertyczne baterie szybko się wyczerpują :-(

Nie gryzę. Byłoby mi miło, gdyby ktoś chciał nawiązać kontakt, popisać, spotkać się. Choćby nawet jeden raz, dla mnie to i tak by było już coś.

Nie napisałem wcześniej - mam 26 lat. W tytule podałem "Trójmiasto i okolice", ale różne województwa poza Pomorskim także będą okej. Zawsze można dojechać. W swoim otoczeniu i tak nie potrafię znaleźć takiej osoby, z którą w jakiś sposób potrafiłbym się dobrze porozumieć, więc może warto szukać też i dalej...

Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS