Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętnie poznam
Autor Wiadomość
dezeta 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Ząbkowice Śl
Wysłany: 2014-01-30, 16:11   Chętnie poznam

Hej,

Mam 22lata, na chwilę obecną większość mojego czasu pochłania praca. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, głównie rower i dłuższe spacery niestety samotne.. Lubię dobre kino (od komedii romantycznych po horrory) oraz dobrą książkę. Jestem osobą spokojną, bardziej słuchaczem niż mówcą lecz kiedy już coś powiem to można być pewnym że to będzie wypowiedź szczera :) Za imprezami nie przepadam, jakoś nie bawi mnie ten rodzaj rozrywki. Lubię podróżować, poznawać nowe miejsca czy też wracać do tych dobrze mi znanych, kocham góry :)
Nie paliłem, nie palę i raczej nie będę palił. Nie akceptuje palenia u płci pięknej a już tym bardziej u przyszłej partnerki. Alkohol okazjonalnie. Można powiedzieć że jestem wolny od uzależnień, chociaż nie do końca.

Poznam dziewczynę w przedziale wiekowym 18-24, bez nałogów, wrażliwą, ceniącą sobie ciszę i spokój, mieszkankę dolnego śląska chociaż to nie jest w tym momencie tak ważne.
Co mogę zaoferować ze swojej strony? Myślę, że spokój, zrozumienie a już na pewno bezgraniczną miłość i wierność.

Pozdrawiam, Patryk
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS