Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Plany na wakacje / Plany na lato
Autor Wiadomość
Luna 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 153
Skąd: z własnego,małego Kosmosu
Wysłany: 2012-04-17, 14:01   

hmm.. w tym roku mamy z mamą w planach spakować plecaki, wziąć namiot i ruszyć pociągiem gdzieś w stronę morza :D nie wiem ile nam zajmie ta wycieczka ,ale ja lubię ekstremalne warunki xD z namiotem można się rozbić prawie wszędzie ;d na miejscu pewnie będziemy się poruszać po plaży wzdłuż wybrzeża :-P
poza tym, to mamy zamiar zahaczyć też o Woodstock ;p

w ciągu ostatnich lat bardzo intensywnie zwiedzałam Europę, teraz czas powoli zabrać się za Polskę :wesoly: wstyd przyznać ,ale zwiedziłam większość europejskich stolic ,a w naszej rodzimej Warszawie nigdy nie byłam.. :oops:
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-04-17, 21:55   

To zapraszamy do Stolicy :-) tu na pewno się nie będziesz nudziła ;-) Chodź dla nas tych którzy sporo czasu spędzają w warszawie nie ma już rzeczy interesujących ale dla przyjezdnych na pewno coś się znajdzie :-D
 
 
     
Blackberry 
Milczący



Wiek: 33
Dołączyła: 08 Kwi 2012
Posty: 64
Wysłany: 2012-04-20, 22:56   

Ja zaczynam od weekendu majowego. Na początek wycieczka do Trójmiasta (za tydzień), w drugiej połowie maja obóz na Lubelszczyźnie i po powrocie prawie od razu kolejny wyjazd w Pieniny. Praktycznie cały maj zajęty wyjazdami. Na same wakacje na razie planów brak. Lekko rysują się Mazury, na których nigdy nie byłam ;-)
 
     
sonia
Nowy

Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-05-03, 13:18   

Przede wszystkim pouprawiać trochę sportu, rolki, ścianka, bieganie, basen, w końcu trzeba się trochę poruszać. Do tego coś trochę bardziej szalonego, nie wiem, np. zorbing, spływ kajakowy. Poza tym fajnie by było gdzieś wyjechać na jakiś urlop, ciepłe kraje albo Polskie morze np. Jurata bo bardzo dawno nie byłam, a nad naszym morzem jednak najpiękniej jest.
Ostatnio zmieniony przez sonia 2012-05-03, 13:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-10, 13:52   

Odkopałam ten temat, bo już wakacje, przynajmniej w Polsce są, albo się zbliżają.
Mam pytanie, czy w Polsce wakacje (2 miesiące lipiec i sierpień) są napewno, ale czy teraz w czerwcu jeszcze chodzicie do szkoły, czy już macie wakacje? Czy orócz studentów (mają jeszcze wrzesień wakacje), cała Polska ma w jednakowym czasie wakacje? Czy jesteście podzieleni na np. województwa?
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-06-10, 15:02   

Wakacje w jednym czasie, ferie zimowe są podzielone.
Będę jeszcze zasuwać do szkoły do 29 czerwca, później lipiec i sierpień i 1 września do szkoły. Wakacje wcześniej zaczynają jedynie maturzyści.
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-06-10, 15:02   

Jednakowe, trochę ponad dwa miesiące bo zaczynają się pod koniec czerwca, nie mam pojęcia od którego w tym roku. Niektórych miastach poszczególne szkoły z powodu euro mają wcześniej podobno. Ale to sytuacja wyjątkowa. :-D

Ever to w tym roku prawie do końca dobijacie? Ehh pamiętam te czasy kiedy już 18 czerwca był koniec. Ja mam wakacje od 25 :P
Ostatnio zmieniony przez myszka1604 2012-06-10, 15:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2012-06-10, 16:06   

Gdyby zdrowie mi się poprawiło, więcej czasu spędzałałabym na spacerach i na wypadach w Szczecinie. Takie są moje plany (a raczej nadzieje na wakacje).
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-06-10, 17:37   

Sunrise lepiej wpadnij do Polic, więcej świeżego powietrza :-D Szczecin teraz rozkopany, do spacerów nieprzystosowany. Ja mam zamiar wolny czas w te wakacje wykorzystac na przesiedzeniu w ksiażnicy pomorskiej i nadrobieniu zaległości z matmy i angielskiego. No i praca, praca, praca, wysłałam tyle CV że chyba coś się znajdzie...bo jak na razie wyjechać na rok za granice, przerwać naukę itd mi się nie widzi :/
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2012-06-10, 17:52   

myszka1604 napisał/a:
Sunrise lepiej wpadnij do Polic, więcej świeżego powietrza :-D Szczecin teraz rozkopany, do spacerów nieprzystosowany.

Aniu a Ty jesteś z samych Polic ? Tam też bywam - u lekarza i u rodziny mojego chłopaka ;)
Z tymi rozkopami aż tak źle chyba nie jest. Zawsze znajdą się jakieś linie zastępcze i objazdy :)
Trzymam kciuki za znalezienie pracy, napewno coś znajdziesz, mądra z Ciebie dziewczyna :)
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-06-10, 18:08   

Tak się składa, że jestem z samych Polic :P Tj, mieszkam tu od 20 lat :mrgreen:
Z rokopami jest coraz lepiej na szczęście, bo ostatni miesiąc był tragiczny, mam nadzieje, ze do wakacji to się unormuje, bo nawet na dworzec pkp bez przebojów dojechać nie można :P
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2012-06-10, 18:26   

Jaki ten świat mały :) Teraz są utrudnienia ale potem za to będziemy śmigać po ulicach :)
 
     
bluem 
Milczący



Wiek: 44
Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 83
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2012-06-12, 18:20   

Jeśli chodzi o plany na wakacje jak nigdy chyba ich nie mam, może wyjazd na działkę na kilka dni i to wszystko.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS