Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Plany na wakacje / Plany na lato
Autor Wiadomość
Abuss 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 349
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-08-09, 18:00   

Bylem u pewnej pieknej panny.. Robie prawo jazdy [co pokrzyzowalo mi troche plany, bo chcialem isc do roboty..]

Wiec uwazam na te chwile progres loadingu za udany xD
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-08-09, 18:19   

O, a ja byłam we Włoszech, a teraz wybieram się w okolice Szczecina do rodziny... Tzn. w czwartek znów znikam. Ale tylko na 6 dni.
 
 
     
mith 
Początkujący


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-09, 18:41   

Byłem na żaglach na mazurach a w 2 połowie sierpnia zamierzam iść na prawko :]
 
 
     
Wodniczka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-10, 11:08   

Mialam plany, aby pojechac na kilka dni do Wrocka wypoczac, ale coz.... Plany ges kopnela :(
 
     
Pablo 
Nowy

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-10, 16:01   

to tak we wrzesniu lece do hiszpani na miesiąc :P w czerwcu bylem w alpach :) a w grudniu berlin- zawody :)
Ostatnio zmieniony przez Pablo 2011-08-10, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
mith 
Początkujący


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-10, 16:04   

nie mówi się miesiąc czasu
 
 
     
cokolwiek 
Nowy


Dołączyła: 11 Paź 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-11-21, 21:57   

Jeśli chodzi o plany wakacyjne to ich nie mam, nie lubię planować lubię spontany xd W tym roku nie miałam żadnych planów, myślałam, że spędzę wakacje w domu ucząc się. Jednak byłam nad morzem z chłopakiem, na woodstocku, biwak ze znajomymi i kilka mniejszych wyjazdów. Nic nie było planowane a były to jak najbardziej udane wakacje :) tak samo nie planuję przyszłych wakacji ;)
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-28, 09:46   

A ja marzę (dość realnie) o spływem barką po Prowansji. Nie tania impreza, ale jak pojedziemy bandą w kilka osób to piękne 2 tygodnie, za rozsądną cenę... No i widoki, cykady, wino i sery! Czyli to co tygrysy lubią najbardziej :-P
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-11-28, 18:23   

Hmm... dom, praca, dom, praca :zeby: Tak idę do pracy na wakacje, lepsze to niż siedzenie w domu i przypływ gotówki. No chyba, że Włochy wypalą, po raz kolejny (trzeci). Wenecję mogę zwiedzać setki razy i nigdy mi się nie znudzi. Most Westchnień, Laguna, gondola... mmmm...
 
 
     
Darkness 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 150
Skąd: Slask
Wysłany: 2011-11-28, 18:40   

Ja pojde do pracy
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-11-28, 21:22   

Praca albo praktyki :P
 
     
borneo 
Nowy


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 30
Wysłany: 2011-11-28, 22:38   

a ja jadę na tydzień do Paryża...... :aniolek:
Już od 2 ięcy odkładam...hhiiihih
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-28, 22:55   

Matko Paryż! Już zazdroszczę :)))))
Pomieszkiwałam sobie tam ponad miesiac, więc znam takie zakamarki 'pozaturystyczne" do których chętnie bym wróciła..
Poza tym kocham katedrę Notre Dame i tych zwariowanych bukinistów sprzedających książki i ryciny nad Sekwaną...
No o ich boulangeries, fromageries, creperites i vinotekach.. nie wspomnę :serduszka:
Rozmarzyłam się....
Piękne czasy...
Voulez vous coucher avec moi? :lol:
 
     
borneo 
Nowy


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 30
Wysłany: 2011-11-28, 22:57   

Ja do tej pory tylko marzyłam, ale teraz się zawzięłam. Jadę z moimi i rodziną brata. Ma być cudownie...
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-28, 23:11   

Ciekawa jestem gdzie będziesz mieszkać? W jakiej dzielnicy? Pensjonacie?
Ja miałam farta, bo raz mój były narzeczony oddał mi swoje mieszkanie na ponad miesiąc, a sam ulotnił się do swojej nowej dziewczyny... ale i tak byłam mu wdzięczna, bo nie płąciłam za noclegi :)), więc miałam więcej pieniędzy na zwiedzanie, muzea i życie :-)
a drugim razem jak byłam to znajomy znajomej, jako wysokopostawiony policjant załatwił mi pokój gośinny w koszarach tuż przy Champs Elysee. Cudownie było!
(zwłaszcza jak przystoni żandarmi przy wyjściu z koszar salutowali mi i się miło uśmiechali :serduszka: )
Myślę, ze będzie pięknie na wyjeździe... ale zawsze warto wczes niej sobie wszystko zaplanować (co chcecie zwiedzac, aby nie było głupich sporów, któe psują wszystko)
Ja odpuściłam sobie Luvr (tylko hol) bo na to potrzeba 1 dzień (co najmniej), za to w kilka godzin (5-6) da się zwiedzić Musee D'orsay (och, tam mogłabym się zaszyć na kilka dni), ale jak lubisz impresjonistów to warto zajrzeć do malutkiego Orangerie w parku przed Luvrem (dzieła Moneta, w takiej rotundzie)
Napewno niesamowicie ciekawe jest muzeum sztuki nowoczesnej Pompidou (ale to też na 1 dzień), mi się też podobało muzeum sztuki obok Luvru (bo jest tam przegląd sztuki użytkowej od średniowiecza, przez barok, secesję po meble wspólczesne, a ja lubię sztuję użytkową - kilka godzin wystarczy ;)).
I koniecznie panorama ze wzgórza Sacreceur (tylko na Monmartrze uważajcie, bo kradną i napadają arabi z gazem i czasem nożami) MNie to spotkało o 12.00 w południe w samym parku, przyntumie ludzi... no ale jak podejdzie do ciebie banda 10 arabów... cóż..nie masz szans.
Dlatego Paryż, raczej nie samotnie :)))
Dzielnica łacińska (tam gdzie Sorbona, to najlepsze knajpki i jedzonko. Znajdziesz tanie i klimatyczne, bo w końcu studznci się tam żywią...)
Och, nie nudzę, opisz wrażenia, jak wrócisz :))
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS