Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Niepokoje za naszą granicą.
Autor Wiadomość
HamanIdeni 
Nowy

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Wysłany: 2014-04-14, 13:45   Niepokoje za naszą granicą.

Zastanawiam się, czy nie idzie to w złą stronę i może dożyliśmy kiepskich czasów? Martwię się tym, co się dzieje na Ukrainie. Może trzeba zwiewać?
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-14, 14:32   

Ukraina, szczerze mówiąc, średnio mnie to obchodzi co się tam dzieje.
Ludzie sami tam powstali i walczą o swoją sprawę, niech robią co chcą. Ja osobiście nie mam potrzeby się angażować w problemy nie naszego kraju. A w mojej opinii, dajmy Ukraińcom, spokój. Co sobie zrobią, tak będą mieli.
 
 
     
Ametyst 
Milczący



Dołączyła: 09 Sty 2014
Posty: 52
Wysłany: 2014-04-14, 17:09   

Dlaczego my mielibyśmy się bać? Nas Rosja nie zaatakuje na pewno, bo my jesteśmy w NATO, Ukraina zaś nie, Rosja nie chce dopuścić do zwiększenia wpływów NATO przy swoich granicach- my już jesteśmy i tak w kręgu Natowskich wpływów, więc myślę, że Rosja już na nas machnęła ręką w przeciwieństwie do Ukrainy. Po co jej atak na nas, skoro i tak może nas rozgrywać z zewnątrz?

Jedyne, czego się ewentualnie boję, to najazdu Ukraińskich uchodźców w razie wojny tam- na co nam to?? :-? Ledwo sobie sami radzimy we własnym kraju, sami masowo z kraju musimy wyjeżdżać, bo nie zapewnia nam warunków a jeszcze uchodźców nam potrzeba?
 
     
Orion 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 98
Skąd: Wrocłopole
Wysłany: 2014-04-14, 17:25   

O nie, biedni polacy, będą musieli przyjmować uchodźców i nawet na tym nie zarobią, co za tragedia.

Ja wiem tylko, że jeżeli Rosja wyśle wojsko do Ukrainy to będzie miała go mniej żeby bić się z USA o bliski wschód. Zastanawiam się, co jeszcze elitka chce zataić robiąc z tego taką aferę.
 
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-04-14, 18:29   

Wg mnie Ukraina powinna się twardo Rosji postawic, a wszelkie proppagandowe jakies tam akcje na Krymie mające na celu oderwanie krymskiej autonomii od Ukrainy są niczym innym jak zabiegami Rosji o to, żeby osłabić wpływy gospodarcze Ukrainy w rejonie Morza Czarnego. Co spowoduje wzrost wpływów rosyjskich w tym rejonie... a to nie jest dobre rozwiązanie dla nikogo po za Rosją.
Ruskie to cfaniaki, dobrze wiedzieli kiedy wywołać ten konflikt, przymierzali się do tego już od dłuższego czasu a gdy nadarzyła się okazja w postaci konfliktu wewnętrznego na Ukrainie to idealnie to wykorzystali.

Orion napisał/a:

Ja wiem tylko, że jeżeli Rosja wyśle wojsko do Ukrainy to będzie miała go mniej żeby bić się z USA o bliski wschód. Zastanawiam się, co jeszcze elitka chce zataić robiąc z tego taką aferę.


...tylko wiesz ewentualna wojna na Ukrainie to pośrednio moze odbic się na nas, a bliski wchód?... co to nas obchodzi....
 
     
Ametyst 
Milczący



Dołączyła: 09 Sty 2014
Posty: 52
Wysłany: 2014-04-14, 18:35   

Orion napisał/a:
O nie, biedni polacy, będą musieli przyjmować uchodźców i nawet na tym nie zarobią, co za tragedia.

A żebyś wiedział. Nie obchodzi mnie żadna bzdurna idea mesjanizmu czy "za naszą i waszą wolność", co mnie obchodzą Ukraińcy? Tak się z nimi solidaryzujemy, a ci i tak embargo dali na nasze mięso :-D

Właśnie to pokazuje, że Rosjanie bezwzględnie i twardo walczą o swoje interesy, czy to pochwalamy, czy nie- a my za nasz pożal się boże humanitaryzm i solidaryzowanie się ze wszystkimi jesteśmy jako kraj kopani w 4 litery :D oczywiście to tylko moja opinia, jak się nie zgadzasz, to twój wybór.
Ostatnio zmieniony przez Ametyst 2014-04-14, 18:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Orion 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 98
Skąd: Wrocłopole
Wysłany: 2014-04-14, 19:07   

Masz najbardziej kretyńskie podejście do tej całej idei "narodu" jakie widziałem. No pewnie, co mnie obchodzą ukraińcy, niech sobie zdychają, w końcu to tylko bezrozumna, bezosobowa masa, w dodatku gdzieś tam za granicą. Oby o was ktoś tak kiedyś znowu powiedział.

Żadni rosjanie nie walczą o swoje interesy. Tylko kilku gnojków tam na szczytach chce się jeszcze więcej dorobić. Zwykli ludzie mogą mieć co najwyżej wyprane mózgi.
 
 
     
Pawel88 
Początkujący



Wiek: 35
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 160
Skąd: okolice Puław
Wysłany: 2014-04-14, 20:27   

Nie wiem tylko po co się w to miesza nasz rząd, banderowcy z upa mordowali Polaków a teraz niby jesteśmy bratnimi narodami? A co do Krymu to zawsze był rosyjski tak jak Lwów polski.
 
 
     
Mask 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 128
Wysłany: 2014-10-23, 23:05   

Bać się jest czego. Takie państwo islamskie, obcinanie głów.. fajna przyszłość się szykuje.. już o eboli nie wspominając.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS