Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Marudziarnia
Autor Wiadomość
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-12-30, 18:13   

hahaha a mnie wkurza brak śniegu ja chce śnieg
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-12-30, 18:34   

Tylko nie śnieg!
Wkurza mnie nadchodzący Nowy Rok i zaplanowane (głupio) przeze mnie podsumowanie starego, bo jak już zacznę podsumowywać to wesoło nie będzie.
 
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-12-30, 18:35   

A mnie wkurza, to że wzrusza mnie animacja Disneya:"Piękna i bestia"..niesamowite :aniolek:
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-11, 18:56   

Przygnębiają mnie rodzice, ktorzy obwiniają mnie za wszystkie problemy w ich małżeństwie.
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-01-11, 18:59   

Zawsze musi się z najść czarna owca :-( w tym przypadku widać Ciebie sobie wybrali :cry:
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-11, 19:26   

Najwidoczniej

A tak jeszcze do tematu: wkurza mnie brat, bo narobił mi syfu w pokoju.
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-05-04, 21:48   Marudziarnia

Ot temacik do wygadania się i psioczenia na otaczający nas świat.
Zakładam, jako, że jestem dzisiaj nieziemsko wkurzona na wszystko dookoła o.O
Zróbmy marudzenie w punktach:
1. Kto do jasnej cholery głosował na to "Koko koko euro spoko"?! Nie pojmuję. I w dodatku już wszyscy dookoła to śpiewają i cytują. Jaki kraj takie "Waka waka"... Cóż...
2. Mam dość mieszkania pod jednym dachem z tymi świniami, co się podobno mężczyznami nazywają. Ja się staram zapierniczam, żeby w końcu usłyszeć, że ja chcę żeby oni z głodu pozdychali (zaraz po podaniu im obiadu do stołu). Duchem świętym nie jestem, żeby przewidzieć, że jaśnie panom brokuł(czy jak to się odmienia?) przez gardło nie przejdzie.
3. Ja się pytam, co ja takiego zrobiłam, żeby mi nie dawać spokoju w dzień czy w nocy, w szkole, w domu, czy też na spacerze?! Czasem mam ochotę rozwalić komputer i telefon i zamknąć się na klucz w pokoju z słuchawkami w uszach, żeby mi wszyscy dali święty spokój a egoizm i wariactwo, które mi zarzucają wsadzili sobie głęboko...w nos.

No i ryczeć mi się chce. Będę ryczeć, a niech ktoś przyjdzie i się spyta czemu to przyłożę o.O
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-05-04, 21:55   

ja też nie kminie tego kto głosował nie dość że reprezentacja da za przeproszeniem dupy bo nawet nie wyjdą z grupy to jeszcze pośmiewisko będzie z tej piosenki.FUCK EURO
Marta :przytul: :przytul:
Ostatnio zmieniony przez mihi17maj 2012-05-04, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-05-04, 21:57   

mihi17maj napisał/a:
ja też nie kminie tego kto głosował nie dość że reprezentacja da za przeproszeniem dupy bo nawet nie wyjdą z grupy to jeszcze pośmiewisko będzie z tej piosenki.FUCK EURO

Właśnie wydaje mi się, że utwór "Nie damy du*y, wyjdziemy z grupy" byłby najodpowiedniejszy.

mihi17maj napisał/a:
Matra :przytul: :przytul:

Dziękuję *.* :przytul:
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-05-04, 22:05   

możliwe ale ja to i tak mam gdzieś te całe śmieszne euro ja najlepiej bym wyjechał podczas tego dziadostwa gdzieś z dala od tego szumu.Nie dość że w gazetach będą tylko o tym pisać to i w tv non stop będą gadali o tym.Dobrze że chociaż mam 60kanałów to na pewno nie na wszystkich będą gadać o tym dziadostwie
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-05-04, 22:09   

A ja mam u siebie tylko 5 kanałów to kiszka. A na drugim telewizorze cały dzień MiniMini :zeby:
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-05-04, 22:12   

MiniMini jak mój kochany chrześniak to lubi oglądać i siostrzeniec.A wujo musi się męczyć przy tym :-(Jak dobrze pójdzie to czasem uda się przełączyć na coś innego a tak to mogę zapomnieć młodzi mnie zaatakują i nie mam szans nawet :-D
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-05-04, 22:21   

Przełączyć? To prawie jak samobójstwo. Ew. na CartoonNetwork
Zapewne znasz bajkę "Dinopociąg" czy jakoś tak :zeby: Mój braciszek ciągle coś o padlinie mówi przez to cholerstwo, nie mówiąc o śpiewaniu "Kupeee robi każdy z nas". MiniMini psuje dzieci xD
 
 
     
Radclifka 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Kwi 2012
Posty: 151
Skąd: Ostatni dom po lewej na Krańcu Świata:-)
Wysłany: 2012-05-04, 22:21   

Całkowicie się z wami zgadzam co to tego EURO. aż strach pomyslec co się będzie działo, jak się zjedzie tyle ludzi.
Będą wariowac
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-05-04, 22:57   

Wiesz co jeszcze nie miałem zaszczytu jej oglądać albo nie zwróciłem uwagi na to :-)Zgodzę się z Tobą że te całe MiniMini psuje dzieci w ogóle teraz bajki to takie dziadostwo w każdej albo zabijają się na wzajem albo robią z dzieci jakiś debili.Już wolę puścić np Scooby Doo chrześniakowi niż żeby miał oglądać te dziadostwo no ale cóż tam nie mam zbytnio do powiedzenia bo nie jestem u siebie :-(
Co do euro syfu to ja już jestem przygotowany do zakorkowanej stolicy i miasta gdzie mieszkam czyli w okolicach warszawy będą takie korki gigantyczne że to w głowie się nie mieści.Mieli tyle czasu na wybudowanie autostrad i co nawet kurna jednego odcinka nie potrawią zrobić ale premie sobie to co i rusz dają a ja się pytam za co do jasnej cholery za co za to że sobie siedzi za biureczkę 8h i ma wszystko w dupie czy za to że pojedzie niby promować nową autostradę jaka to ona nie będzie.Ah ta cała polska jest chu** warta za przeproszeniem szczególności rząd nasz kochany który sobie co chwile daje premie a potem się dziwią że państwo jest zadłużane coraz bardziej.Trochę się rozpisałem mógł bym więcej ale nie chcę was męczyć moi drodzy :-)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X