Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2015-11-17, 13:07
Szukam koleżanki. Wrocław
Autor Wiadomość
AnnaM1291 
Nowy

Wiek: 47
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-08-11, 17:47   Szukam koleżanki. Wrocław

Cześć :) Mam 22 lata i studiuję we Wrocławiu. Brakuje mi koleżanki, z którą mogłabym wyskoczyć czasem do kina, na piwo, poplotkować. Jestem normalną dwudziestolatką, która jest fanką "Chirurgów" i "Seksu w wielkim mieście". Nie przepadam za imprezami, chociaż dla bliskiej osoby mogę się zgodzić na wiele. :)
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-08-12, 00:57   

A kolega już być nie może ?
 
     
AnnaM1291 
Nowy

Wiek: 47
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-08-12, 14:27   

Już nie może :)
 
     
Soho 
Nowy

Wiek: 31
Dołączyła: 22 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-22, 17:08   

Specjalnie się zarejestrowałam, żeby odpisać na ten post ;) Wiem, że pisałaś go prawie rok temu, ale może akurat zajrzysz tu jeszcze raz ;)

Też jestem z Wrocławia i też brakuje mi znajomych, z którymi mogłabym wyjść na piwo/koncert/do muzeum, etc. Jeżeli dobrze zrozumiałam, to tak jak Ty nie przepadam za "klubowymi" imprezami, wszystkie inne są jak najbardziej okay - wyjście na piwo, spotkanie w mniejszym gronie, w/w koncert. Uwielbiam "Seks w wielkim mieście" (widziałam wszystkie odcinki), "Chirurdzy" cały czas przede mną ;)

Przyjaciółki zostawiłam w rodzinnej miejscowości. Moi znajomi z grupy na studiach, mimo że cudowni, są w większość Wrocławianami i mają już swoje nigdy-nie-zmieniające-składu obozy. Mam też chłopaka, z którym od niedawna mieszkam, ale wiem, że nie zastąpi mi on koleżanki od serca.

I mimo faktu, że piszę to wszystko w odpowiedzi na post AnnyM, zapraszam wszystkich zainteresowanych do nawiązania kontaktu - ostatecznie mogą być mężczyźni, ale tylko na stopie przyjacielskiej :D
 
     
JoannaKlimat
Nowy

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-05-27, 12:06   Szukam koleżanki

Cześć dziewczyny! Ja także szukam koleżanki na wieczory w kawiarni, relax w basenie, czy na wspólne oglądanie seriali:) Jestem trochę starsza od Was, gdyż mam 29 lat, ale ostatnio straciłam kilka koleżanek/przyjaciółek, choć nie wiem, czy mogę je tak nazwać. Pracuję z samymi facetami, więc brakuje mi spotkań z dziewczynami. Czekam na jakiś kontakt:)
 
     
lukmal
Nowy

Dołączył: 03 Paź 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-10-03, 21:29   

Witajcie,
mam 20 lat i też brakuje mi koleżanki. Chciałabym z kimś popisać, porozmawiać, pospacerować, pójść na kawę czy pochodzić po sklepach. Studiuję, interesuję się trochę kosmetykami i urodą, lubię szperać w lumpeksach. Raczej jestem typem domatorki, wolę posiedzieć przy winie i filmie, ale nie zamykam się całkowicie na imprezy. Szukam kogoś z kim można swobodnie porozmawiać, zwierzyć się, bez sztucznych uśmiechów, czy udawania. Pozdrawiam :)
 
 
     
sidka 
Nowy

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 15
Wysłany: 2014-11-01, 11:22   

Jeśli chodzi o mnie, chętni poznam nowych ludzi, więc jestem otwarta na takie znajomości.
Cytat:
lukmal napisał/a:
Szukam kogoś z kim można swobodnie porozmawiać, zwierzyć się, bez sztucznych uśmiechów, czy udawania.

Myślę, że ten cytat opisuje wszystko :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS