Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam przyjciół
Autor Wiadomość
riddick 
Nowy

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2015-01-28, 21:28   Poznam przyjciół

Cześć. Pisze tutaj bo poznam z chęcią nowych znajomych/przyjaciół. Na co dzień ciężko jest poznać nowe osoby czy to na ulicy zagadać, czy gdzieś indziej a ja nie jestem jakiś tam super przebojowym facetem tylko raczej spokojny,opanowany może lekko aspołeczny ale trzeba zacząć się przełamywać szukać kontaktu z innymi a internet to dobry sposób żeby zacząć. Bardziej mnie interesuje kontakt w realu pujśie w ciekawe miejsca np. góry,koncerty lub jakieś ciekawe wydarzenia.
Mam 27 lat i większość tego czasu zmarnowałem siedząc przed kompem grając w bezsensowne gry,czy oglądąjać po kilka razy te same filmy ale za pewnie większość osób tak ma a jak postanowiłem stanąć na nogi i coś zmienić w swoim życiu a ten post jest małym krokiem do pokonywania własnych słabości.Nie wiem co by tu jeszcze napisać nie chce przynudzać swoimi problemami i nie narzekać, opowiadać smuty bo całe życie w czarnych barwach widziałem i to mi zniszczyło poczucie wartości i moje życie a mam zamiar zacząć pozytywnie patrzeć na siebie na to co może sie wydarzyć a wszystko jest możliwe bo znalazłem jakiś czas temu dobra pracę tylko jednego brakuje towarzystwa obojętnej płci.
Wiec zatem jak jesteś ze śląska lub okolic i szukasz przyjażni to zapraszam do kontaktu.Pozdrawiam
GG 18655135
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS