Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam Przyjaciół z całej Polski !
Autor Wiadomość
Sende 
Nowy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 36
Wysłany: 2015-08-25, 20:40   Poznam Przyjaciół z całej Polski !

Jestem mieszkańcem jednej z Dolnośląskich wsi, na koncie mam już dwie osiemnastki
i w ostatnim czasie często mam jakieś " dołki psychiczne" czy coś w tym rodzaju.
W tych okresach na nic nie mam ochoty, jest smutek, przygnębienie, nic nie cieszy
a do tego ta samotność. Zazwyczaj nie trwa to długo bo zawsze z tego wychodzę ale niepokojące jest to że zdarzają mi się te stany częściej niż jeszcze kilka lat temu.

Szukam wirtualnych bądź realnych znajomości, nie koniecznie tylko z mojego regionu
lecz z całej Polski. Mam nadzieję że w ten sposób znajdę Kogoś; może nawet prawdziwych
Przyjaciół takich przez Wielkie - P- z którymi można by długo pisać, rozmawiać Tel.
a przyszłości spotkać się w realu. Bardzo lubię otrzymywać @ , wiadomości, sms-y
ale i ja jeżeli odpisuje to odpisuje chętnie i obszernie.
Do tego dochodzi jeszcze ta straszna susza i nadchodząca " smutna" pora roku jesień
i to także człowieka " dołuje" tym bardziej jeżeli Kocha się przyrodę i patrzy się jak ona usycha, oraz gdy się jest zapalonym grzybiarzem a tu wszędzie " Zakaz wstępu do lasów" :cry: . Kontakty z nowymi osobami, pisanie, rozmowy na odległość to jest to co może
bardzo pomóc w wyjściu z tego stanu, podnieść zdecydowanie na Duchu.
Jeżeli jest mi dobrze i czuje się " wyśmienicie" to nie przestaje odpisywać na @ czy wiadomości.

Jeżeli Ktoś się czuje podobnie ( nie ciekawie) albo jest samotny i ma ochotę popisać o czymkolwiek,może się wypłakać nie ważne: ze wsi, czy z miasta, jakiej Płci ani wieku
to proszę śmiało pisać. :mruga:
 
 
     
Sende 
Nowy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 36
Wysłany: 2015-09-10, 11:51   

GG 55440926
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS