Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
I tutaj mamy problem... a może właśnie nie ma problemu?
Autor Wiadomość
lydka_kurczaka 
Nowy


Wiek: 45
Dołączyła: 16 Lip 2015
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-16, 06:09   I tutaj mamy problem... a może właśnie nie ma problemu?

Nie chcę zranić żadnego mężczyzny płci męskiej :oczko: , ale spotkanie z Tobą może zakończyć się zaangażowaniem z Twojej strony. To co napiszę w dalszym ciągu otworzy Ci oczy.

Napisałam: może. Nie musi. Tym bardziej, że nie jestem, ogólnie rzecz ujmując, wzorem piękności serwowanym Ci na wiesz czym + ogólnie w necie + telewizja + magazyny + co tam sobie wybierasz. Nie mam dużych, błękitnych oczu i biustu, który niemal je przysłania bo tak stoją sutki.

Przepraszam Was Panie, musiałam.


Ogólnie nie lubię wysyłać wiadomości na portale, na fora. Ale dlaczegóż się nie przełamać?

Z zewnątrz:
- 167 cm wzrostu
- oczy piwne (tak mam w dowodzie, ale...)
- irokez
- w ubiorze styl luźny, ale nie na hip-hopowca ;-)
- chodzę nieco jak kaczka
- żółte okulary
- zagubienie się, chociaż niekoniecznie

Od wewnątrz (no to teraz pojadymy)
- nadwrażliwa, ale wszystko będzie dobrze
- ostra i delikatna jak łabądek
- zwrócę Ci uwagę, jeżeli wyrzucisz np. kiepa na chodnik
- do piwa (preferuję tylko ten alk) palę e-papierosa; Ty możesz palić co chcesz. Chyba, że zielsko. Wtedy jedna z nas się oddali na jakąś chwilę. Szanuję Twój wybór ale mam... może o tym porozmawiamy
- zazdrosna
- o otwartym umyśle
- tolerancyjna dopóki nie zobaczy skinheada ("Oprócz stałego występowania w latach 80. i 90. XX w. z mniejszą lub większą intensywnością rasistowsko-chuligańskiej odmiany skinheadów, zaczął się też, wraz z tzw. trzecią falą ska, powrót niektórych grup do pierwotnych "proletariackich" korzeni tego ruchu, które z kolei były wykorzystywane przez skrajnie lewicowe ruchy polityczne" - za wiki. Ponieważ pojęcia mogą być mylące.), pedofila, faceta bijącego kobietę, kobietę bijącą kobietę itd.
- nowe horyzonty? Czemu nie? Napisałam o otwartym umyśle (byle nie skinh... :eek: )
- urozmaicona
- traumatyczna
- śmieszna, wesoła
- inteligentna
- uparta
- uległa
.

Wystarczy.

Jeżeli jesteś z Wrocławia i masz ochotę na ten dziwny kalejdoskop wrażeń: czekam na odzew.

Nie, nie traktuję tego jako zabawę.

Pozdrawiam,

Anna
Ostatnio zmieniony przez lydka_kurczaka 2015-07-16, 06:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS