Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich, Może mnie przyjmiecie do towarzystwa.
Autor Wiadomość
andrzej83 
Nowy

Wiek: 45
Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-16, 19:23   Witam wszystkich, Może mnie przyjmiecie do towarzystwa.

Jestem Andrzej. Coś o sobie, Jestem jeszcze młodzikiem na tego typu forach, a powód prosty. Choć mam już 33 lata. I bywałem samotny, to nigdy nie do tego stopnia. W dzieciństwie, ciężkie życie, ratowało mnie towarzystwo. Z czasem, wyprowadzka z domu w ucieczce od matki. Zupełnie inne miasto, bez kasy, tylko to co na sobie. Oczywiście małżeństwo, nie udane, dziecko. Rozwiodłem się dla dobra dziecka. Po dwóch latach wyszło że miałem 100% racji. Bo rodzice mojej byłej żony, podali ją o zabranie jej praw do dziecka. Jak oni na miejscu nie potrafili upilnować, to ja tym bardziej. No i oczywiście kolejna miłość, Po 6 latach zostawiła mnie dziewczyna, nie dawno z nią rozmawiałem po około 2 miesiącach i stwierdziła że to ja ją zostawiłem. Paranoja. Powoli jednak wracam do żywych, choć dalej nie śpię, nie mogę jeść i nie mam ochoty na wyjścia z domu, może dla tego że boję się towarzystwa, na dzień dzisiejszy Piję piwko czasem dwa. A w towarzystwie bywa różnie ale w tym stanie, mógłbym wypić za dużo, a nie chcę. Bo przerobiłem to zanim zrozumiałem że mogę się rozwieść. Więc wolę nie wracać. Bo jakie by życie nie było, to jednak WARTO ŻYĆ!!!... :lol:
 
     
erpe 
Początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 144
Skąd: WLKP
Wysłany: 2011-09-16, 22:13   

Cześć Andrzej :-D
 
     
naruto26 
Nowy


Wiek: 38
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-09-16, 22:46   

pewnie że warto żyć 8-) siemasz
 
     
andrzej83 
Nowy

Wiek: 45
Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-16, 22:50   

Powoli wracam do żywych
:-D
 
     
Dalwin 
Początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 132
Wysłany: 2011-11-06, 13:17   

Witaj Andrzeju!

Mam nadzieję, że życie oszczędzi Ci kolejnych zawodów. Pozdrawiam :)
 
     
dziewanna
Nowy

Wiek: 65
Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Dębno Lub
Wysłany: 2011-11-09, 21:08   

Witam wszystkich! Przyjmijcie mnie proszę do swego grona, abym poczuła się mniej samotna, a może swoją obecnością w tym gronie chociaż troszkę umniejszę cudzą samotność.
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-11-09, 21:56   

dziewanna, Witamy w swoich skromnych progach na pewno nie będziesz się czuła sama :)
 
 
     
Abuss 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 349
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-11-10, 11:01   

Cześć, pewnie ze Cie przyjmiemy! ;-)
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-11-10, 11:22   

dziewanna, witaj!
 
 
     
samysliciel
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-10, 15:21   

Witaj Andrzeju, może do trzech razy sztuka...
Cytat:

Rozwiodłem się dla dobra dziecka.

Z tym zdaniem się nie zgodzę, dla dziecka rozwód nigdy nie jest dobry, co najwyżej może może być postrzegany jako mniejsze zło...

No i witam dziewannę.

Wątek powitalny 2 w 1 się zrobił ;-)
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 12:50   

Andrzeju, powiem ci to, co zwykle mowię innym faceto "po przejściach".
Fajnie, że poszukujesz.. ale jesteś z Warszawy masz naprawdę dużo możliwości..
Przede wszystkim rozwód dla oby stron zostawia pewne spustoszenie i traumę, mężczyźni traca wiarę we włąsną "męskość".
W to, że jeszzce się komuś spodobają, w to, że potrafią stanowić oparcie dla kobiety.
Mężczyźni w skrytości ducha zadają sobie pytanie "co jest ze mną nie tak"? W czym jestem gorszy od innych facetów?

Dlatego warto poszukać sobie męskiej grupy wsparcia.. NIe będę podawac na forum, bo nie chcę być posądzona o reklamę, ale znam w Warszawie 2 fajne grupy, w których można odnaleźć swoją "męskość", ale też nauczyć się korzystać z niej w sposób dobry..
Być dobrym ojcem i partnerem... nie jest łatwe.. wszystkiego trzeba się uczyć i czasem warto robić to na "cudzych" błędach.. a właśnie grupy wsparcia dają taką możliwość - dzielimy się dświadczeniem..

Dziewanno! Też witaj... szkoda, że nie jesteś z Warszawy, zaprosiłabym cię do mojego grona rozwojowego dla kobiet, które prowadzę... ale chętnie z Tobą "popiszę" :-)
Duende
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-11-12, 22:03   

andrzej83, Witaj Andrzeju
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS