Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich forumowiczów! :)
Autor Wiadomość
HMX 
Nowy

Wiek: 30
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-03-22, 20:23   Witam wszystkich forumowiczów! :)

Witam wszystkich.

Tak naprawdę nie wiem co o sobie napisać. Przynajmniej na ten moment. Jednak spróbuję.
Jak tu trafiłem? Wstukując "samotność" w google.
Dlaczego? Ponieważ jest to problem, który mnie dotyczy.
Kim jestem? Mam niespełna 19 lat, samotność jest ze mną od... 19 lat, tak myślę. Rozwijając tą myśl, miewałem różne momenty w swoim życiu, w trakcie których odczuwałem samotność, raz mniej, raz bardziej. Nigdy jednak nie stworzyłem relacji z której byłbym w pełni zadowolony... Niektórzy ludzie są obojętni, inni nie akceptują. A ja chyba nie jestem aż tak złym człowiekiem, jestem ostatnią osobą która byłaby w stanie kogokolwiek skrzywdzić.
Na co mam nadzieje? Że znajdzie się ktoś, kto zechce ze mną porozmawiać, poznać mnie. Będąc całkowicie szczery - szukam dziewczyny, ALE (proszę czytać dalej :P): doskonale zdaję sobie sprawę, że do tego niezbędne jest poznanie kogoś, także nie należy mnie postrzegać automatycznie w ten sposób, gdyż po pierwsze mogłoby być to trochę żałosne (takie podejście, w moim wykonaniu), zaś po drugie spowodowałoby narzucenie mi łatki osoby jednowymiarowej, przynajmniej w procesie poznawania się z innymi ludźmi. Jestem inteligentnym człowiekiem - tak o sobie myślę - jednak nie zawsze potrafię to wyrazić, co sprawia że w tzw. "realu", jestem traktowany przez ludzi całkowicie obojętnie, niczym duch.

Jeżeli po tym wstępie, jeszcze się do mnie nie zniechęciliście, to bardzo chętnie porozmawiam z osobami, które będą zainteresowane nawiązać znajomość. Jestem przyjaźnie nastawioną osobą, nie należy mnie się bać. :) No i zależy mi na tym, by zostać zaakceptowanym i móc spojrzeć na życie z innej perspektywy. Więc po prostu - abstrahując od tego co napisałem wcześniej - chcę po prostu kogoś poznać, bez wpatrywania się w jakąś głęboką przyszłość, gdyż ważne jest zbudowanie najpierw zrozumienia, akceptacji, szacunku i przyjaźni. Zaś każdy człowiek indywidualnie decyduje o swoim własnym losie, stawiając kolejne małe kroki na tym świecie... Mam nadzieje, że będą tu ludzie, którzy zechcą mnie poznać i porozmawiać o różnych interesujących rzeczach. :)

Nie zdążyłem się jeszcze "rozejrzeć" na forum, ale będę starał się udzielać regularnie. :) Nie ukrywam jednak - tak jak napisałem wyżej - tego, że bardziej niż na biernym udzielaniu się (zasada, która zauważyłem działa na większości forów), pragnę poznać nowe osoby, które być może będą w stanie mnie chociaż polubić. :) Więc proszę - piszcie do mnie.

Pozdrawiam wszystkich, którzy dobrnęli do tego miejsca. :)
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-22, 20:26   

Witaj w naszych skromnych progach tutaj na pewno poznasz sporo fajnych osób i tutaj nigdy nie pozostaniesz sam z swoimi problemami pzdr i polecam obejrzeć inne tematy i się w nich udzielać
 
 
     
Luna 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 153
Skąd: z własnego,małego Kosmosu
Wysłany: 2012-03-22, 21:25   

Cześć :wesoly:
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-03-23, 18:42   

Witam i także pozdrawiam!
Zapraszam do innych tematów i zakładania własnych :)
I możesz się spodziewać ode mnie pw, lubię poznawać nowych ludzi :)
 
 
     
HMX 
Nowy

Wiek: 30
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-03-25, 18:22   

Dziękuje za przywitanie mnie. :)
Oczywiście jestem otwarty na wszelkiego rodzaju PW, fajnie by było jakby ktoś napisał. :)
 
     
Forever_Alone 
Milczący



Wiek: 34
Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-25, 23:30   

Czym się interesujesz? Masz jakieś pasje/ hobby w życiu :D ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS