Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich ciepło!
Autor Wiadomość
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 00:02   

Każdy wiek ma swoje plusy i minusy... niektórzy marzą o powrocie do dzieciństwa, inni chcą się wyrwac jak najszybciej z rodzinnego domu.

Czasem wydaje nam się, że lepiej jest tam gdzie nas nie ma... a potem jak tam już jesteśmy.... to wcale nam się nie podoba.

Fajnie, że jest nas coraz więcej...szkoda, że nie można organizowac wirtualnych imprezek :)... a może można?... :roll:

:przytul: dla wszystkich smutnych i samotnych...
 
     
Red_Rose 
Nowy

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-11-11, 01:49   

Witam serdecznie Kenny86 ! :)
 
     
Red_Rose 
Nowy

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-11-11, 01:54   

Witam duenderosa ! Bardzo bym chciała znaleźć bratnie dusze. Na pewno rozejrzę się po Białymstoku.
Cieszę się, że spędziłaś w nim kawałek czasu i masz o nim pozytywną opinię, to świetnie. Bardzo dziękuję Ci za Twoje słowa! Pozdrowionka!
__
Strasznie mi się podoba ten cytat, jest genialny.
 
     
Red_Rose 
Nowy

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-11-11, 01:58   

Witaj serdecznie samysliciel ! :-) Niestety masz rację. Z tym wygadaniem może być trudno. Mam z tym wielki problem. Cieszę się, że tutaj trafiłam, potrzebuję tak się wypisać. Bardzo się cieszę, że wierzysz w to, że pomalutku, aż do skutku przełamię swoją nieśmiałość. To wiele dla mnie znaczy. Bardzo bym chciała znaleźć w sobie odwagę. Chciałabym się czymś zająć i poznać tam ludzi, przełamać lęk i strach.
 
     
Red_Rose 
Nowy

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-11-11, 02:01   

mateusz2710 w pełni Cię rozumiem! Ja często właśnie tak się czułam i czuję, jakbym urodziła się w nieodpowiednim czasie i miejscu. Cieszę się, że w dorosłości jest Ci lepiej. Mam nadzieję, że u mnie również będzie lepiej.
 
     
Red_Rose 
Nowy

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-11-11, 02:05   

duenderosa zgadza się każdy wiek ma swoje plusy i minusy, też tak uważam. Ja często marzę o powrocie do dzieciństwa.
Masz rację wydaje nam się, że lepiej jest tam, gdzie nas nie ma, ale kiedy już tam jesteśmy to wcale nam się tam nie podoba! Dokładnie, ale tacy już jesteśmy. Wielka szkoda, że nie można organizować wirtualnych imprezek!:) To by było fantastyczne!:) Ja bardzo się cieszę, że jest nas coraz więcej, naprawdę bardzo fajnie!:) Dziękuję w moim imieniu za przytulenie! :przytul:

Proszę nie pisać posta pod postem. Punkt 11 regulaminu -> http://www.samotnosc-forum.waw.pl/topics2/regulamin-vt37.htm /Ev/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS