Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Orion. Witam.
Autor Wiadomość
Orion 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 98
Skąd: Wrocłopole
Wysłany: 2012-03-04, 23:43   Orion. Witam.

No cześć. Ja właściwie nie jestem samotny. Mam przyjaciela i kilka koleżanek, do których się czasami odzywam. Niedawno jednak opadły mnie wizje lepszego, zmienionego przeze mnie świata i zastanawiałem się, czy związek z kobietą przeszkadzałby mi w mojej przyszłej pracy polegającej na rozwoju nauki. Gdy wpisałem w internecie słowa "dobre strony samotności", wszystkie trzy jednocześnie, a właściwie jedno po drugim, a tylko wysłałem je jednocześnie do sieci, trafiłem tutaj. Wprawdzie nie znalazłem odpowiedzi, ale znalazłem mnóstwo ludzi, którym przydałby się znajomy. Myślę, że z niektórymi z was pasowałbym jak dwa puzzle. Ty czujesz się samotny/a, ja chcę komuś pomóc.
Nienawidzę krótkich postów.
Uwielbiam muzykę. Do dwóch lat uczę się na własną rękę gry na gitarze. Jestem kiepski, ale dobrze improwizuję, przez co tworzę dziennie setki różnych rzeczy. Kiedys pisywałem wiersze. O, jeśli któreś z was jest z okolic Opola i chce tworzyć muzyke, to zapraszam do mnie. Myślę, że bardzo bym rozwinął moją sztukę, tworząc ją z kimś innym. Ostatnio zainteresowały mnie też krótkometrażowe filmy animowane, i chociaz nie umiem nawet narysować bez linijki prostej kreski, to chciałbym kiedyś rysować takie filmy, albo chociaż komiksy. Chciałbym też tworzyć gry. Ale przede wszystkim chciałbym wnieść coś wielkiego do cywilizacji. Nie znam się ani na fizyce, ani na chemii, ani na biologii, więc zajmę się matematyką, która przecież dostarcza fizykom narzędzi do poznawania świata. Jak się okazuje, nasza intuicja zazwyczaj jest sprzeczna z rzeczywistością i jako matematyk chciałbym właśnie zajmować się takimi sprawami, jakie według intuicji są bez sensu. Na przykład liczby aktualnie nieskończone, dzielenie przez zero, itp. Co więcej, sama liczba zero wydaje nam się intuicyjnie sensowna, a, jak się okazuje, jest w fizyce znacznie mniej sensowna niż liczba nieskończona. Łał!
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-05, 13:21   

Witaj Orion

Masz wspaniałe plany, jesteś młody i wszystko jeszcze przed Tobą, życzę pomyślności.
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-03-05, 16:53   

Orion, witaj! Po raz drugi, bo chyba w szhout'cie juz Ciebie przywitałam :) Miło zobaczyć tak pozytywnie nastawioną osobę na forum.
 
 
     
cassiopea 
Nowy


Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-03-06, 17:16   

witaj Orionie :)
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2012-03-22, 20:06   

Witaj i zaglądaj do nas jak najczęściej :aniolek:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS