Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
cześć wszystkim - liczę tu na wsparcie:)
Autor Wiadomość
Hiacynta 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Sie 2013
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-08-23, 08:37   cześć wszystkim - liczę tu na wsparcie:)

Witam wszystkich;) szukając i błądząc po różnych stronach trafiłam na to forum,widzę że tu wiele ciekawych tematów z którymi stety/niestety mogę się utożsamić. Na ogół na codzień... cóż, żyję-po prostu:) Pracuję - jeszcze, ale nie mam planów, ambicji,czasem cieżko wykrzesać mi z siebie choć trochę optymizmu i checi. Czuję się samotna,nierozumiana. Mimo że mam znajomcyh, których grono i tak się kurczy a na palcach 1 ręki mogę policzyć na kogo .. mogę liczyc. Nieudane, ktrótkie związki które tylko upewniły mnie w tym, że to ze mną coś nie tak. Sama czuję, że mam problemy i ciężko byłoby mi samej ze mną wytrzymać. Wręcz czasem mam wrażenie, że jestem ciężka do życia w grupie:D No, nie zanudzam. Liczę że poznam tu osoby z którymi znajdę wspólny język i dostanę rady./pomoc a ia sama mogę oferować wsparcie na miarę możliwości. to się rozpisałam... Idę przeglądać forum;)
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-23, 09:05   

Yo!:)

Ciekaw jestem, co niby jest z Tobą nie tak :-D
 
     
Hiacynta 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Sie 2013
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-08-23, 09:10   

to nawet ciężko stwierdzić:D ale coś musi być,skoro wiecznie mi źle i niedorbze no i trafiłąm tu,do obcych,anonimowo,aby móc się wygadać. jak to zbiorę do kupy i siebie przy okazji, to może kiedys postaram się "ująć siebie" w kilku zdaniach;))
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-23, 09:21   

Opiszesz siebie, dasz zdjęcie, tyle z Twojej anonimowości. :-D
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-23, 09:22   

Witaj,
Czytaj, pisz do woli :_)


Btw. Nikt w sieci nie jest anonimowy.
 
 
     
Hiacynta 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Sie 2013
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-08-23, 09:35   

Chodziło mi o to,że nie znamy sie osbiście(pewnie w większości:)ałatwiej mi opowiadać choćby o sobie damej, komuś kto nie zna mnie, mojego zycia itp. Mówić o problemach , których(oby)nikt zaraz nie skrytykuje, podczas gdy realni znajomi mieli by to glęboko gdzieś, tudzież twierdzili że wydziwiam wymyślam i innych problemów to ja chyba nie mam.
 
     
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2013-08-23, 12:55   

witaj :)
 
     
surykatka1992 
Nowy


Wiek: 31
Dołączyła: 20 Sie 2013
Posty: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-23, 18:22   

Witam Cię :)
Tak się zastanawiam.. Hiacynta to Twoje imię czy po prostu nick nie mający związku z imieniem? ;)
 
 
     
Neko 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 125
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-08-23, 18:32   

Witam Cię serdecznie :D
 
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-23, 18:36   

Witaj! :)
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-23, 19:03   

Samur napisał/a:
Opiszesz siebie, dasz zdjęcie, tyle z Twojej anonimowości. :-D


Oj Krystian, przestań już straszyć koleżankę... ;)

Witaj na forum, czuj się jak u siebie, pytaj, pisz, doradzaj, krzycz głośno, gdy potrzebujesz pomocy ;)
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-23, 20:04   

NovemberRain napisał/a:
Oj Krystian, przestań już straszyć koleżankę... ;)
Nikogo nie straszę ^^ Przewiduję, co może się wydarzy... :-D
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-08-23, 20:19   

Hiacynta napisał/a:
podczas gdy realni znajomi mieli by to glęboko gdzieś, tudzież twierdzili że wydziwiam wymyślam i innych problemów to ja chyba nie mam.


Posiadanie problemów, których większość ludzi (inaczej - przeciętni ludzie) nie uważa za problemy... Nawet sobie nie wyobrażasz, jak dobrze Cię rozumiem. ;) Gdy będziesz miała siłę, chęci, potrzebę itp. podzielić się tymi problemami - ja na pewno nie będę miał ich gdzieś; jak i zdecydowana większość ludzi na tym forum (jeśli nie wszyscy, ale wolę napisać "większość" bo zawsze jest coś takiego, jak błąd statystyczny ;p)

Pozdrawiam - i życzę sił do walki z tym światem, bo, zapewniam Cię - to z nim jest "coś nie tak", a nie z Tobą :)
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-24, 18:03   

Witaj Hiacynta, na forum. ;-)
Hiacynta napisał/a:
Liczę że poznam tu osoby z którymi znajdę wspólny język i dostanę rady./pomoc a ia sama mogę oferować wsparcie na miarę możliwości.

Hiacynto rozglądnij się po tematach, ile tutaj jest osób samotnych, szukających wsparcia, zrozumienia i akceptacji. Od Ciebie zależy, czy się z nami zaprzyjaźnisz w stopie koleżeńskiej.
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-08-25, 19:37   

Witaj!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS