Wiek: 40 Dołączył: 01 Paź 2013 Posty: 74 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-08-14, 18:47
To prawda, że są osoby, które powinny być same. To ludzie, którzy nie radzą sobie sami ze sobą, ze swoimi emocjami, nie znają siebie, wchodzą w związki licząc na to, że to ich uzdrowi. Jak nie wyjdzie, to szuka się następnej osoby w nadziei, że tym razem będzie inaczej. A nie jest. Taki człowiek nie będzie szczęśliwy, póki nie zrozumie i nie zmieni sam siebie. Wchodząc w kolejne związki tylko będzie ranił innych.
Myślę, że singiel może być szczęśliwy. Jeśli ktoś żyje w zgodzie ze sobą, potrafi dostrzec piękno w życiu i wypełnić je czymś pożytecznym, to jak najbardziej. Mam na myśli takie prawdziwe poczucie szczęścia, a nie jego złudzenie. Są ludzie, którzy myślą, że będą szczęśliwi szukając nowych podniet, nowy samochód, seks bez zobowiązań, ucieczka w pracę, żeby więcej zarobić i potem wydawać na co się chce. To jest puste i daje tylko złudzenie szczęścia.
Wiek: 53 Dołączyła: 26 Sty 2016 Posty: 493 Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-24, 11:54
Też tak myślę Andi. Ty nie zamykasz się w domu, jesteś aktywny, wychodzisz do ludzi. Znajdujesz tak jak ja zawsze jakieś zajęcie . Ale właśnie to kwestia podejścia do życia. Może to nasz wiek Andi , przeżycia i inna dojrzałość.
Jak ktoś ma dużo zainteresowań i pasji to braku partnera wcale tak nie odczuje.
Nie do końca tak jest... Mam sporo zainteresowań. Jeżdżę na mecze nożnej, siatki, robię zdjęcia. Pomagam babci i dziadkowi. Mam wspaniałego 2,5 letniego chrześniaka i 9 letniego siostrzeńca, z którymi spędzam dużo czasu...a mimo wszystko nie jestem szczęśliwa.
Panoramix [Usunięty]
Wysłany: 2016-04-26, 16:57
Joanna_23 napisał/a:
Mam sporo zainteresowań. Jeżdżę na mecze nożnej, siatki, robię zdjęcia. .
O fajnie :) czyli mam podobne zainteresowania. Również jeżdżę na mecze piłki nożnej i robie masę zdjęć. Fajnie byloby się kiedyś spotkać. :)
Ostatnio zmieniony przez Panoramix 2016-04-26, 17:33, w całości zmieniany 3 razy
Myślę, że może ale to zależy o tego co go uszczęślwia. Mnie to nie uszczęśliwia, wręcz przeciwnie, właśnie do szczęścia brakuje mi tej drugiej osoby, której nie mam
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach