Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
Angel 
Administrator


Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 46
Wysłany: 2011-03-12, 17:55   Regulamin

Regulamin

Każdy z użytkowników wraz z rejestracją zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu, a w przypadku jego nieprzestrzegania gotów jest na poniesienie wszelkich konsekwencji z tego wynikających.

1. Zakaz obrażania, atakowania i znieważania innych użytkowników.
2. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen i pisania w sposób agresywny do innych użytkowników.
3. Zakaz reklamowania komercyjnych stron internetowych lub jakiegokolwiek innego typu działalności komercyjnej.
4. Wypowiedzi należy pisać zgodnie z Netykietą, bez używania słów i sformułowań powszechnie uznawanych za wulgarne, agresywne, nieetyczne.
5. Zakaz umieszczanie treści pornograficznych, obscenicznych, godzących w czyjeś uczucia i wartości.
6. Zakaz propagowania i wygłaszania ideologii i poglądów wyrażających nienawiść, pogardę, nietolerancję wobec innych ludzi, grup społecznych, mniejszości wyznaniowych, seksualnych, narodowych, etc.
7. Zakaz umieszczania na forum prywatnej korespondencji z innymi użytkownikami lub osobami, bez wyraźnej zgody wszystkich osób, uczestniczących w prywatnej korespondencji.
7. Jeden użytkownik może posiadać i użytkować tylko jedno konto.
8. Temat lub temat należy zakładać tylko raz, w odpowiedniej kategorii.
9. Wypowiedzi należy formułować w sposób czytelny i z uwzględnieniem obowiązujących zasad ortografii i interpunkcji języka polskiego, w sposób logiczny i zrozumiały dla innych.
10. Wypowiedzi należy pisać na temat i z sensem.
11. Nie dublować postów, nie pisać pod sobą kilku postów (jeśli chcesz coś zmienić lub dodać do posta, to skorzystaj z opcji "Edytuj").
12. Zakaz przekraczania swoich kompetencji i podważania decyzji władz forum.
13. Najwyższą władzą na forum jest Administrator, a po nim Moderatorzy. Administrator i Moderatorzy strzegą porządku na forum i przestrzegania regulaminu i netykiety.
14. Jeśli Twój temat lub post zniknął to nie pisz go ponownie, bo najwidoczniej był ku temu powód i kolejny do zniknięcia możesz być Ty.
15. Administrator i Moderatorzy będą karać użytkowników łamiących regulamin forum.
16. Administrator i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do ukarania, zbanowania lub usunięcia innego użytkownika forum bez podania przyczyny i powiadamiania o tym fakcie innych użytkowników.
17. Obowiązujące kary za łamanie regulaminu i Netykiety, to: ostrzeżenie (warn), ban IP/ zakresu IP, ban hosta/ zakresu hostów, zablokowane konta, zablokowanie dowolnej funkcji w koncie użytkownika, usunięcie konta, usunięcie tematu, usunięcie posta, usunięcie wypowiedzi w shoutbox'ie, usunięcie informacji w profilu, nadanie rangi specjalnej, powiadomienie odpowiednich organów ścigania.
18. Administrator i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane wiadomości prywatne i e-maile od użytkowników. Wiadomość prywatną lub e-mail należy wysłać tylko raz. Jeżeli nikt na nie odpowie, to widocznie był ku temu powód i nie wolno powtarzać tego kilkukrotnie.
19. Administrator zastrzega sobie prawo do wykonania dowolnej akcji na forum, bez podawania przyczyny oraz informowania o tym użytkowników.
20. Zakaz kopiowania jakiejkolwiek części wypowiedzi czy innej treści zamieszczonej na tym forum, bez wyraźnej zgody autorów.
21. Zakaz wykorzystywania cudzych treści bez zgody autora i publikowania ich na forum jako swoje.
20. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany tego regulaminu w dowolnym czasie, a w gestii użytkowników jest zaznajamianie się ze zaktualizowaną wersją regulaminu.
21. Zakaz umieszczania ogłoszeń o charakterze ofert seksualnych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS