Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.
Znalezionych wyników: 37
Samotność Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy lubicie zimę ?
Sende

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4018

PostForum: Kosz   Wysłany: 2017-01-06, 16:46   Temat: Czy lubicie zimę ?
]Witam serdecznie :)

Przeprowadzam krótką, ciekawą ankietę związaną po trochę : ze sportem, zdrowiem i z pogodą.
Badanie przeprowadzane jest dla jednego z Portali Meteorologicznych, trwa do 10.01 a po tym terminie
wyniki wraz z obszernym podsumowaniem całej ankiety ukażą się na : http://www.pspm.org.pl w artykule " Internauci o zimie".

Ankieta da odpowiedzi na wiele pytań tj. jaki procent internautów lubi spędzać wolny czas aktywnie na świeżym powietrzu w okresie zimowym, ilu z nas chodzi na spacery a ilu biega oraz ilu respondentów
to zwolennicy białych, śnieżnych zim. Wyniki zapowiadają się bardzo interesująco.

Oto link do ankiety : http://www.survio.com/survey/d/Y9R3V8A9D8H2E9O3D

Zapraszam bardzo serdecznie do wzięcia udziału. :hejhej: I z góry dziękuję !
  Temat: Witam Was
Sende

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 859

PostForum: Przywitania   Wysłany: 2016-12-31, 17:20   Temat: Witam Was
Witaj :-)
  Temat: Pozdrowienia, powitania
Sende

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 883

PostForum: Przywitania   Wysłany: 2016-12-31, 17:19   Temat: Pozdrowienia, powitania
Witaj :-)
  Temat: Co teraz robicie?
Sende

Odpowiedzi: 1066
Wyświetleń: 58192

PostForum: O nas   Wysłany: 2016-12-29, 17:24   Temat: Co teraz robicie?
Wchodzę na Facebooka :-D
  Temat: Moja pasja- meteorologia
Sende

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2578

PostForum: Hobby   Wysłany: 2016-12-15, 18:25   Temat: Moja pasja- meteorologia
Witam ;-) Czy są tu osoby zainteresowane pogodą? ale tak NAPRAWDĘ :-D
Ja interesuję się meteorologią od zawsze do tego stopnia że od roku 2000 prowadzę swój
tzw. dziennik w którym notuję wszystkie ważne dane pogodowe dla mojej miejscowości non-stop dzień w dzień. :-) Posiadam już tego kilkanaście zeszytów. Mam całą masę ciekawych danych
podsumowań- miesięcznych i pór roku.
Podsumowanie zamieszczam na Stronach meteorologicznych.

Dla jednego z portali przygotowywuję nawet małą ankietę dotyczącą ulubionej pogody zimą, nadchodzących Świąt Bozego Narodzenia itp.
Zachęcam Was również do udziału w tej ciekawej ankiecie, jeżeli można to podaje ją:

[URL=http://]http://www.survio.com/survey/d/Y9R3V8A9D8H2E9O3D[/URL]


Zapraszam bardzo do odpowiedzi na pytania. Wyniki zapowiadają się bardzo ciekawie!
Linka do końcowych wyników podam po opublikowaniu. :zeby:
  Temat: Alkohol.
Sende

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 50491

PostForum: Poważne tematy   Wysłany: 2016-12-02, 22:35   Temat: Alkohol.
Nie wiem czy już w tym wątku zabierałem głos ale jeżeli nie to odp: Nie pije alkoholu
nie lubię piwa, wódki. Najlepszy dla mnie szampan :-D a uzależniony jestem od kawy.
  Temat: powitanie
Sende

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1066

PostForum: Przywitania   Wysłany: 2016-12-02, 22:31   Temat: powitanie
Ja również witam serdecznie :-)
  Temat: Dzień dobry
Sende

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 904

PostForum: Przywitania   Wysłany: 2016-12-02, 22:29   Temat: Dzień dobry
Witaj :-)
  Temat: Co teraz robicie?
Sende

Odpowiedzi: 1066
Wyświetleń: 58192

PostForum: O nas   Wysłany: 2016-12-02, 22:29   Temat: Co teraz robicie?
Zaraz zamykam komputer :-D
  Temat: Tak / Nie
Sende

Odpowiedzi: 879
Wyświetleń: 55792

PostForum: Gry forumowe   Wysłany: 2016-11-23, 22:17   Temat: Tak / Nie
Nie

Czy chodzisz na spacery?
  Temat: Co nam sprawiło dzisiaj radość
Sende

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 90994

PostForum: Poważne tematy   Wysłany: 2016-11-23, 21:52   Temat: Co nam sprawiło dzisiaj radość
Dziś mi sprawiło radość to że ustąpił kaszel i nareszcie jestem zdrów. :-D Jak 11.11. złapałem wirusa tak trzymał mnie do wczoraj.
  Temat: Siema
Sende

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 973

PostForum: Przywitania   Wysłany: 2016-11-23, 21:48   Temat: Siema
Witam :-)
  Temat: Co teraz robicie?
Sende

Odpowiedzi: 1066
Wyświetleń: 58192

PostForum: O nas   Wysłany: 2016-11-16, 22:10   Temat: Co teraz robicie?
Ja znów siedzę w komputerze :-)
  Temat: Cześć. :)
Sende

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 1186

PostForum: Przywitania   Wysłany: 2016-11-16, 22:07   Temat: Cześć. :)
Witaj Sentinel :-)
  Temat: Powitanie
Sende

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 1636

PostForum: Przywitania   Wysłany: 2016-11-16, 22:06   Temat: Powitanie
Ja również Witam :-)
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2024
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS