| Autor |
Wiadomość |
Temat: Czy lubicie zimę ? |
Sende
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4018
|
Forum: Kosz Wysłany: 2017-01-06, 16:46 Temat: Czy lubicie zimę ? |
]Witam serdecznie :)
Przeprowadzam krótką, ciekawą ankietę związaną po trochę : ze sportem, zdrowiem i z pogodą.
Badanie przeprowadzane jest dla jednego z Portali Meteorologicznych, trwa do 10.01 a po tym terminie
wyniki wraz z obszernym podsumowaniem całej ankiety ukażą się na : http://www.pspm.org.pl w artykule " Internauci o zimie".
Ankieta da odpowiedzi na wiele pytań tj. jaki procent internautów lubi spędzać wolny czas aktywnie na świeżym powietrzu w okresie zimowym, ilu z nas chodzi na spacery a ilu biega oraz ilu respondentów
to zwolennicy białych, śnieżnych zim. Wyniki zapowiadają się bardzo interesująco.
Oto link do ankiety : http://www.survio.com/survey/d/Y9R3V8A9D8H2E9O3D
Zapraszam bardzo serdecznie do wzięcia udziału. :hejhej: I z góry dziękuję ! |
Temat: Witam Was |
Sende
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 859
|
Forum: Przywitania Wysłany: 2016-12-31, 17:20 Temat: Witam Was |
Witaj |
Temat: Pozdrowienia, powitania |
Sende
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 883
|
Forum: Przywitania Wysłany: 2016-12-31, 17:19 Temat: Pozdrowienia, powitania |
Witaj |
Temat: Co teraz robicie? |
Sende
Odpowiedzi: 1066
Wyświetleń: 58192
|
Forum: O nas Wysłany: 2016-12-29, 17:24 Temat: Co teraz robicie? |
Wchodzę na Facebooka |
Temat: Moja pasja- meteorologia |
Sende
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2578
|
Forum: Hobby Wysłany: 2016-12-15, 18:25 Temat: Moja pasja- meteorologia |
Witam Czy są tu osoby zainteresowane pogodą? ale tak NAPRAWDĘ
Ja interesuję się meteorologią od zawsze do tego stopnia że od roku 2000 prowadzę swój
tzw. dziennik w którym notuję wszystkie ważne dane pogodowe dla mojej miejscowości non-stop dzień w dzień. Posiadam już tego kilkanaście zeszytów. Mam całą masę ciekawych danych
podsumowań- miesięcznych i pór roku.
Podsumowanie zamieszczam na Stronach meteorologicznych.
Dla jednego z portali przygotowywuję nawet małą ankietę dotyczącą ulubionej pogody zimą, nadchodzących Świąt Bozego Narodzenia itp.
Zachęcam Was również do udziału w tej ciekawej ankiecie, jeżeli można to podaje ją:
[URL=http://]http://www.survio.com/survey/d/Y9R3V8A9D8H2E9O3D[/URL]
Zapraszam bardzo do odpowiedzi na pytania. Wyniki zapowiadają się bardzo ciekawie!
Linka do końcowych wyników podam po opublikowaniu. |
Temat: Alkohol. |
Sende
Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 50491
|
Forum: Poważne tematy Wysłany: 2016-12-02, 22:35 Temat: Alkohol. |
Nie wiem czy już w tym wątku zabierałem głos ale jeżeli nie to odp: Nie pije alkoholu
nie lubię piwa, wódki. Najlepszy dla mnie szampan a uzależniony jestem od kawy. |
Temat: powitanie |
Sende
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1066
|
Forum: Przywitania Wysłany: 2016-12-02, 22:31 Temat: powitanie |
Ja również witam serdecznie |
Temat: Dzień dobry |
Sende
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 904
|
Forum: Przywitania Wysłany: 2016-12-02, 22:29 Temat: Dzień dobry |
Witaj |
Temat: Co teraz robicie? |
Sende
Odpowiedzi: 1066
Wyświetleń: 58192
|
Forum: O nas Wysłany: 2016-12-02, 22:29 Temat: Co teraz robicie? |
Zaraz zamykam komputer |
Temat: Tak / Nie |
Sende
Odpowiedzi: 879
Wyświetleń: 55792
|
Forum: Gry forumowe Wysłany: 2016-11-23, 22:17 Temat: Tak / Nie |
Nie
Czy chodzisz na spacery? |
Temat: Co nam sprawiło dzisiaj radość |
Sende
Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 90994
|
Forum: Poważne tematy Wysłany: 2016-11-23, 21:52 Temat: Co nam sprawiło dzisiaj radość |
Dziś mi sprawiło radość to że ustąpił kaszel i nareszcie jestem zdrów. Jak 11.11. złapałem wirusa tak trzymał mnie do wczoraj. |
Temat: Siema |
Sende
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 973
|
Forum: Przywitania Wysłany: 2016-11-23, 21:48 Temat: Siema |
Witam |
Temat: Co teraz robicie? |
Sende
Odpowiedzi: 1066
Wyświetleń: 58192
|
Forum: O nas Wysłany: 2016-11-16, 22:10 Temat: Co teraz robicie? |
Ja znów siedzę w komputerze |
Temat: Cześć. :) |
Sende
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 1186
|
Forum: Przywitania Wysłany: 2016-11-16, 22:07 Temat: Cześć. :) |
Witaj Sentinel |
Temat: Powitanie |
Sende
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 1636
|
Forum: Przywitania Wysłany: 2016-11-16, 22:06 Temat: Powitanie |
Ja również Witam |
| |