Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sunrise
2016-08-11, 16:50
Co nas przygnębia,dołuje i wkurza....
Autor Wiadomość
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-12-18, 10:41   Co nas przygnębia,dołuje i wkurza....

Nie wiem czy w odpowiednim dziale umiejscowiłam nowy temat.. :usmiech:
W tym miejscu zapraszam do przelania swoich żalów, złości ogólnie "otworzenia wątroby". Można pisać zarówno o sprawach, które zazwyczaj nas wkurzają, dołują, jak i o tych, które denerwują nas na chwilę obecną... Oby ten temat miał moc terapeutyczną, wiadomo, zawsze kiedy człowiek podzieli się swoimi smutkami, jest lżej, a czasem nawet ktoś go pocieszy :przytul: zapraszam, zapraszam.. :usmiech:

Na chwilę obecną denerwuje mnie, że ten weekend, nie został wykorzystany przeze mnie w 100% tak jak zamierzałam. W piątek walczyłam z masakryczną migreną, w sobotę- przelawirowałam, a w niedzielę jestem wkurzona sama na siebie. Tylko wczorajszy dzień można potraktować jako udany, bo przynajmniej zrelaksowałam się, ale nie zrobiłam w gruncie rzeczy nic pożytecznego..mam moralniaka. Tak jest kiedy człowiek sam dla siebie jest najsurowszym żandarmem :-(
Ostatnio zmieniony przez broken_glass 2011-12-18, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS