Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawianka wita wszystkich lubiących czas spędzać aktywnie
Autor Wiadomość
Rowerzystka 32 
Nowy

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Maj 2016
Posty: 21
Wysłany: 2017-03-12, 19:39   Warszawianka wita wszystkich lubiących czas spędzać aktywnie

Witajcie,

może na wstępie napiszę kilka słów o sobie:) nazywam się Magda. Mam 33 lata. Moim żywiołem jest woda, dlatego dwa razy w tygodniu chodzę na basen:) w sezonie wiosenno-letnim dużo jeżdżę na rowerze. Przyjemność sprawiają mi długie spacery podczas których aparatem uwieczniam piękno otaczającej mnie przyrody:) staram się uczestniczyć w różnych wydarzeniach kulturalnych:) lubie oglądać filmy, które coś wnoszą w moje życie:) dlatego filmom science fiction, fantasy i horrorom mówię zdecydowane nie:) raz na jakiś czas idę do teatru. Staram się wybierać komedie. Fajnie jest wybrać się na koncert, spotkanie z podróżnikiem czy pograć w gry planszowe:)
Chciałabym poznać osoby, które tak jak ja lubię czas spędzać aktywnie i mają pozytywne podejście do życia.
Uprzedzam, że nie palę i nie trawię palaczy:)jeśli jesteś palaczem i mimo to chcesz się spotkać, to proszę nie pal przy mnie:)
Także jeśli masz chęć gdzieś wyjść wspólnie i porozmawiać to pisz śmiało:)

Serdecznie wszystich pozdrawiam:)
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2017-03-12, 20:09   

Cześć Magda witaj wśród nas :-)
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2017-03-12, 20:33   

Hello.
 
     
No_drama
Początkujący


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 176
Wysłany: 2017-03-16, 19:28   

Czesc !
A Tych ,którzy nie spędzają czasu aktywnie już nie witasz? ;-)
Baw się tu dobrze!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS